Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Numesti (riebalus) ir išlaikyti rezultatą
2015-12-08 17:50:22
Barsuff (kažkodėl tai tave noriu vadint) prasitęsk narystę ir lik su mumis. Baigsis magistrinis ir viskas stos į vėžes, pamatysi :-).
O tai kiek priaugai? Visus? Papasakok plačiau, prašau :-)
2015-12-08 19:50:49
Top Gaudres isisreiskimas
..nesusniurti per sventes...

Saunuole!
mane labai motyvuoja auksiniai issireiskimai.

Padariau Leliumo testa is tos nuorodos. atsakyma zinojau, bet buvo idomu ,,pasitikrinti,, gera nuoroda!
parako tai man pritruksta, bet va, paskaitau ka jus rasot ir uzsikuriu!

2015-12-08 21:14:17
Piešiny, Leliumai, čihita, barfuss, prisigyriau čia aš, prigyrėt čia jūs mane, o aš bac ir vakare tokių nesąmonių prisivalgiau....taip gėda.... nuėjau ,,ant kilimėlio" :D pasportuot, kad bent kiek reabilituotis, bet ir ta mano manšta buvo tokia...susivėlus...Atleidau sau, bet aijajajai....
2015-12-09 22:39:29
Čihita, svarstyklių aš vengiu :(
Tikrai, jau ilgokai nelipau, bet artimiausiu metu ketinu.
Artimai draugei skundžiausi kokia silpnavalė esu ir t.t., kad visos pastangos veltui, tai ji pasakė, kad tikrai matosi, kad šiek tiek papilnėjau, bet sakė, kad tikrai nepasiekiau pradinio varianto. Mama irgi sakė panašiai.
Na tai tikiu ir guodžiu save. O pastarosiom dienom dar ir neblogai laikausi :)

Čihita, o kaip jums? Ar laikotės plano griežtai? Nes išlaikyti svorį - menas :)

Gaudre, man visada taip būna. Ir prieš mėnesiuką čia atėjau visa pasiryžus, prisigyriau, kad neblogai sekasi irrrrr... na toliau jau žinot :) Laikykitės!
2015-12-12 20:10:16
Barfuss, tikimes kad kol cia busi,, dar apie save papasakosi, ziurek, gal ir paklausysi Cihitos ir naryste prasitesi? matai, kaip cia visiems taves truksta! negi tau netruks musu?....

Leliumai ir Gaudre, tylit jau kelios dienos. Tikimes kad tik malonus rupesciai supa, visai suprantame, juk gruodis, bet ...labai rupi, kaip jus?
2015-12-14 09:03:42
Su naujos savaitės pradžia visas (ir visus)!

Aš pasinaudojau savo pačios patarimu Čihitai ir "paslėpiau" svarstykles - išsitrauksiu kitais metais :) Bet vat burbuliukus žalius bei raudonus (tokių, deja, vis dar pasitaiko) ant šaldytuvo mitybai skirtoje lentelėje spalvinu. Pridėjau papildomą stulpelį sportui. Dabar noriu galvoti tik apie tai, ar tinkamai maitinausi, ar radau laiko sportui, bet ne apie gramus. Naujų (numetus 12 kg svorio įsigytų) drabužių keisti (nei į mažesnius, nei į didesnius) nereikia, tad panašu, kad viskas stabilu :)))
Vis tikiuosi, kad anksčiau ar vėliau atsisveikinsiu su kartais pavakariais/vakare aplankančiu alkiu. Būna, kad kurį laiką nebeaplanko, o paskui žiū vėl kokią dieną ateina toks, kad sugraužus papildomą obuolį lengviau nepasidaro. Ir kalba čia eina ne apie emocinį alkį. Įprastas veiklas pradedantis įkyriai trukdyti galvojimas, kada gi pagaliau bus vakarienė, man nepatinka. Pasitaikantys raudoni rutuliukai ir nutūpia būtent pavakariams/vakarienei. Bandau sau sakyti, kad reik pakentėti, neprarast motyvacijos, bet kita vertus suprantu, kad jei pasiekus tikslą jo išlaikymui teks vis pakentėti laukiant paskutiniojo dienos valgymo, vargu ar pavyks rezultatą išlaikyti ilgai...
2015-12-19 12:54:45
kaip reikalai siandien?
as nusiteikiau rytoj kepti tavo kuciukus, jei,kaip sakai, sudesiu i maiselius, tad iki kuciu turetu atlaikyti? kiek laiko mazdaug jie kepa?
2015-12-19 16:50:13
Spėju, iki Kūčių neliks :) Pas mus nepriklausomai nuo kiekio 2 dienos ir tuščia. Ankstesniais metais viską matuodavau tūriu. Dabar, kai turiu virtuvinis svarstykles, patikslinu: miltų pakanka 1100g (vietoj recepte esančių 1300g).
2015-12-19 19:35:22
Sveikos mielosios. Tikras maratonas. Pagundų t.p. Ketvirtadienį pas mane Kūčių vakarienė su 26 brangiausiaisiais, o iki pat trečiadienio reikia dirbti padidintomis apsukomis darbe. Labai jūsų pasiilgau, šiandien perskaičiau viską ką parašėte. Didžiuojuosi jumis, lygiuojuosi į jus. Iki.
2015-12-26 16:59:24
Su šventėm! Tapdami kilo.lt nariais metėte sau iššūkį - tapti sveikesni, stipresni, gražesni, pakeisti gyvenimo būdą. Linkiu sėkmingai jį įveikti ir nepamiršti to, ko išmoksite šioje kelionėje. Rezultatyvių Jums ateinančių metų :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS