Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Numesti (riebalus) ir išlaikyti rezultatą
2015-12-07 09:50:44
Neištaikiau per dvi savaitgalio dienas tos varganos valandos sportui, nors tu ką. Likau su 2 kartais per savaitę. Negerai.

"Lucky day" šią savaitę perkėliau iš šeštadienio į sekmadienį, teko pietus ir pavakarius valgyti ne namie, kavinukėje.
2015-12-07 10:55:46
Kaip čia viskas įdomiai vyksta!! :)

Laba laba laabas! Džiaugiuosi, gėriuosi ir tik akimirkai šmėstelnu čia :))
2015-12-07 11:28:13
Barfuss, kaip smagu Tave vėl čia matyti! Jau galvojau, kad palikai kilo.lt...
Kaip laikaisi, kaip sekasi? Pasakok, įdomu viskas :)
2015-12-07 13:48:30
Barfuss, ateik ir pas mane į svečius, Piesinys sakė, kad mano durys be varsčių :-)))). Vakar kaip tik apie tave pagalvojau, kaip mums tavęs trūksta! Jau naktį žadėjau lįsti į FB grupę ir klausti kur dingai, kaip sekas. Rašiau, kad darbe negaliu į FB prisijungti, o vakare blūdai, puodai, vaikai ir t.t.
Barfuss, kaip tu????
2015-12-07 20:46:11
Ddžiaugiuos, kad lankome vieni kitus, palaikome, laiminame. Šį rytą mano svarstyklių skaičiai persirito į 69.9 kg., o tai reiškia į paskutinį 10- kilogramį! Už nugaros -19 kg sukramtyto nerimo, nepasitikėjimo, apsileidimo. Žinau, kad jei svarstyklių rodmenys grįžinės į 70 kg pusę, jausiu DIDELĘ TRAUMĄ! Štai ir stipri motyvacija ilgam nesušniurti per šventes:) !
2015-12-07 22:59:35
O siaube, kaip smagu, kai tavęs laukia! :)
Aš irgi Jūsų ilgiuosi, paskaitinėju, bet rodytis nedrįstu - raudonuoju po gėdos kepure..

O istorija tokia, kad nelabai kas pasikeitė nuo praėjusio karto - vis dar smarkiai kovoju su savim. T.y. 80% laikausi visų principų, tačiau į likusius dvidešimt įeina daugiadienės lucky dienos, vakariniai žuvų pirštelių valgymai (nežinau kodėl būtent jie, šimtą metų nevalgius buvau) ir panašūs dalykėliai. Tiesa, nebekamuoja saldumynų persivalgymai, ritmas po truputį tampa įprastu, tad ir cukraus taip nebesinori :)
Dabartinis mano iššūkis tai labai "elementarus" dalykas - emocinis valgymas. Šiuo metu įnirtingai rašau magistrinį ir, kai tik kas nepasiseka jau jaučiu, kaip žingsniuoju link virtuvės. Pasiseka, jei tik vandens įsipilt :)
Su vandeniu irgi turėjau bėdelių - įnikau į kavą, o vandens buteliukas taip ir prastovėdavo dažnai nepaliestas. Nepasiduodu - nusipirkau naują gertuvę - geriu, kaip išprotėjus :D viskas slypi grožyje?? ale tikrai graži gertuvė :)
Žodžiu, motyvuojuosi kaip galiu. Liūdniausia, kad visai neturiu laiko sportui. Išbėgu kartkartėm, bet nu labai retai. Pašokinėju per virvutę, išsitraukiu kilimėlį, bet irgi gal kartą per savaitę. Kaltinu magistrinį ir vis dar įtemptą dienos ritmą, kuris padeda laikytis valgymų, bet su sportu - nepakeliui.
Oi, ir vėl aš išsibarščius visa.
Pabaigai - grįžau pas mamą, kur daug didelių veidrodžių. Nu ir labai liūdna pasidarė. Nors žmonės kalba, kad į pradinę būseną dar negrįžau, bet vistiek..šitiek pastangų ir laiko paleisti pavėjui, gėda prieš save, jus, aplinkinius, visus :)

Jau dabar tikrai pabaigai - artėja kalėdos. Ir nauji metai, naujų dalykų pradžia. Nelaukiu jų, nes darbų imuosi dabar.
Mano kelias kilo.lt jau į pabaigą, liko vos keletas savaitėlių, tad labai gaila, kad neperskaitysiu kaip baigiasi Jūsų istorijos. Čihita tai dar galiu pasekti, hiihi, bet leliumai..
Žodžiu, linkėjimai visoms, galvoju apie jus, laikau kumštukus ir tikiuosi geriausio :)

Labos naktelės, ramaus gruodžio, moterytės.
2015-12-07 23:00:48
Gaudre, sveikinu tave su ta RIBA. Nes būtent ties ja jau ne vieną kartą aš ir suklumpu :)
Laikykis!
2015-12-08 08:14:15
Barfuss, dėk tą "gėdos kepurę" šonan. Ką ten šonan, išmesk! Pabandyk nevaryti savęs į kampą su "prievole" pasiekti nusistatytą svorį. Gal net nereiktų iš vis koncentruotis į svorį? Gal tikslas - mažiau streso, atrasti būdus su juo susidoroti, palengva mažais mažais žingsneliais keisti gyvenimo būdą. Nevaryk savęs į kampą su programa maximum. Esi jauna, žavi, linksma! Mylėk save, o visa kita ateis su laiku ;)
----------------------
Jei manai, kad vis tik emocinio valgymo problema išties didelė, gal pravers nuoroda http://sulieknek.lt/emocinio-valgymo-terapine-grupe/

Gaudre, puikūs pasiekimai!!! Žiū, kad mūsų forumo "vis dar jaunos" (kalbu apie Piešinį ir Tave) turi kone daugiausia parako :))) Šaunuolė, pirmyn!
2015-12-08 16:29:56
Metu metu, tik po biškį.. matyt, prisirišau :))
Reikia kokį blogą gal rašyti. Ar lieknėjimo draugės ieškoti.
Papildomai motyvacijai. Bet šiaip viskas gi bus gerai, kad ir kaip :)

P.S. man neseniai pasakė "Greta, na tau tik susiimti reikia. Tu tokia graži esi, tai įsivaizduok jei susiimtum.."
Nors liaupsių labai nemėgstu, bet tokie žodžiai, iš nelabai artimo žmogaus, pakankamai drąsūs, nes dažniausiai visi sako "viskas su tavim geeeraaai." Tad spardausi šiknon, kiek galiu, hi :)
2015-12-08 17:47:34
leliumai, kodėl nepaminėjai manęs, a? Ieškau, ieškau savo vardo, o jo nėr! Suprantama, kad aš taip greit nevažiuoju žemyn, bet ir ne aukštyn:-). Išlaikyti svorį irgi reikalauja daug pastangų. Ar man jums aiškint, pačios gi žinot:-). Taigi prašau prie Piesinio ir Gaudrės pridėt ir mane, nors kaip senbuvę, ha, ha, ha.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS