Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Numesti (riebalus) ir išlaikyti rezultatą
2015-11-28 22:05:55
Bandau reanimuoti savo sporto programos vykdymą. Šiandien pasirinkau Ilkos aerobikos su įrankiais 45min 3 lygio treniruotę. Prisijungus prie kilo.lt 2 lygio treniruotė buvo pats tas, 3 lygio treniruotė buvusi nedideliu, bet vis tik iššūkiu, šiandien buvo įveikta su malonumu :)
2015-11-29 10:26:27
Leliumai, net sugraudinai (eilės:)) Esi nuostabi rašytoja ir palaikytoja, labai įdomu skaityti tai ką parašai ir jautru, kai randi tai, kas parašyta tau asmeniškai. AČIŪ! Džiaugiuosi, kad ne tik grįžo motyvacija sportui, bet dar ir pasiektas 3 lygis! TAI JAU AUKŠTUMOS!
2015-11-30 10:39:06
Šį rytą pradėjau nuo sporto :) Reikia susikaupt ir neužmest. Juk tik trys kartai per savaitę!

Gaudre, Tavo tikslas - 60kg - puikus. Laikau kumščius už Tave! Beveik 50-ies nepriekaištinga figūra - "Vau... :)"
2015-11-30 19:23:19
AČIŪ LE-LIU-MAI! Garbės žodis, tavo palaikymas - tikras balzamas! Pagalvok, tik trys tobuli rytai (/sav.) su sportu, o atpildas puiki savijauta, savivertė, išvaizda, mūsų visų nuostaba, palaikymas ir supratimas ,,tada ir aš galiu". Pirmyn! Tu mus užvedi! Tikiuosi visos pasieksim tokį lygį, kad lauksime sportadienių labiau nė luckyday :D Bet gal čia reikia kreiptis į psichologę, kad kokią programėlę išrašytų? :))
2015-11-30 21:14:13
ir man reikia sporto reanimacijos...chrrrr.....
2015-12-03 09:47:37
Šią savaitę sportavau pirmadienį, pasportavau ir šiandien, ketvirtadienį. Beliks padaryti kilo.lt pratimų programą šeštadienį, kad būčiau įvykdžiusi šios savaitės sporto programą :)
2015-12-03 20:08:46
Pagarba ir sveikinimai Leliumai! Esu tikra, kad svarstyklių rodmenys bus atpildas tau. Aš taip pat pavyzdingai įvykdžiau sporto programą. Mano savaitėje 4 sporto dienos. Realiai pajutau, kad kojos kažkokios lengvos pasidarė. Matyt kalasi kažkokios raumenukų užuomazgos, kurios padeda jas kilnot :DDDDD. Bet su vakarienėm tai nesusitariu....
Piešiny, kaip gyveni?
2015-12-03 20:45:04
sporte? nokautas
2015-12-05 18:14:46
ne, ne sporte, gyvenime?
2015-12-06 19:26:11
Leliumai, kaip laikais, gerai sia savaite pasportavai, nuotaika turetu but gera? kaip tavo luckyday, ar joje ka nors keitei?
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS