Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Numesti (riebalus) ir išlaikyti rezultatą
2015-11-26 21:04:40
mane stulbina tavo zodzio valdymas. jau galvoju tavo issireiskimus pradeti rinkti.Man labai patiko tavo fraze,,pletkai nera aukstoji kultura tad ar verta imti juos domen?,, -visada prisimenu isgirdus apkalbas. o ir dabar paskutinys sakinys tobulai nusako tam tikra busena. ir daugiau esi parasius nuostabiu dalyku, pradedu smalsauti, kokia tavo profesija? nerasyk tiesiogiai, parasyk misle, manau tai tau tikrai nebus sunku! bet jei linkusi likti tai pasilikti sau- suprasiu.
2015-11-26 23:44:10
Mįslių vakarėlis?
PRADEDAM...

Pirmoji, apie profesiją.
Žmogus iš pašalies sakytų - konkretu ir be kūrybos. Tuo tarpu kolega skubėtų visa tai paneigt - abstraktu ir laaabai kūrybinga :)))

Antroji, jei kiltų noras pasiklaust ne čia, ar įminta pirma teisingai.
Sėdėjau aš sodely, sėdėjau tarp gėlių...
Rašiau ten savo blog'ą. Surask mane! A-ūūūū... :)))

... IR BAIGIAM (čia) ;)
2015-11-27 00:44:35
Kaip ir būtų privalu grįžti prie svorio metimo klausimų :)

Ne taip seniai rašiau supratusi, kaip svarbu artimų žmonių realus palaikymas metant svorį. Ypač šis suvokimas stiprėja tais momentais, kai palaikymo labiausiai reikia ir norisi. O reiktų juk visai nedaug, kad kritinę savaitę kasdien paklaustų kas namie, kaip sekėsi tądien laikytis plano.

Jei kas maniškių pasiteirautų, ar palaikantys - neabejoju, vienbalsiai sušuktų "Taip!". Paklausus, "Kaip?", greičiausiai po kokios pauzės kitos pasimuistę pasakytų kažką panašaus "... netrukdom ir ... džiaugiamės rezultatais (tyliai). Na, dar retkarčiais vakare paliekam laisvą valandėlę pasportuot".

Ir visame tame fone, vis tik radau būdą, kaip "iškaulyt" to pasidomėjimo, kai reik :))) Stovi pas mus virtuvėje šaldytuvas, kurį esame nudažę rudais mokykliniais dažais, ir plotus jo pasidalinę. Savajame įkurdinau lentelę - stulpeliuose I, II, ..., V (dienos valgymai), eilutėse - S, Pr, A, ..., Pn (savaitės dienos). Žymiu joje žalią burbuliuką, kai valgyta kaip pridera, raudoną - kai nusukta daugiau/mažiau šalin. Susidomėjimo, "kas čia?" - sulaukiau bematant. Ir stebima kasdien akylai. Klausimų "kodėl?" raudoną kreidą panaudojus neišvengiu... O ir pačios savidrausmei labai gerai!
2015-11-27 08:40:24
Fantastika. Turi talenta, Leliumai, akivaizdu. Turiu begti, bet as dar pagalvosiu.

Ar si nuoroda tavo?
http://www.tomstuartsmith.co.uk/projects/p...ltshire-garden/
2015-11-27 09:27:29
Piešiny, neįmenamų mįslių nėra, ar ne?
Aš lauksiu iš Tavęs E-MAIL ;)
2015-11-27 13:44:55
perdaviau kilo savo e-pasto adresa su prasymu perduoti tau....
2015-11-27 16:30:56
gavau zinute is kilo, kad taves kilo sistemoje rasti negali, nes zinau vien tik tavo slapyvardi...belieka parasyti tau paciai....mano varda zinai.
2015-11-27 19:27:35
VALIOOOO RADAU!!!
2015-11-28 13:25:07
Leliumai, ačiū už įkvėpimą, motyvacijos sustiprinimą ir patikėjimą, kad mano svajonės realios! Radau tavo duomenis, kurie rodo, kad esame vienodo 178 kg ūgio, turime panašų troškimą - sverti 62-60 kg. Savo pavyzdžiu įrodei, kad įmanoma. AČIŪ! Ir dideliausios sėkmės. Nurodyti cm rodo idealios figūros duomenis. Taip nedaug beliko - nesustok. Nors tikiu, kad dauguma tikina, kad esi per daug liekna. ,,Duskit pavydolei!" žiūrėdami į Leliumai:)
2015-11-28 19:15:08
Gaudre, ačiū Tau už energijos pliūpsnį :) Labai gera sutikti kilo.lt narę tos pačios ūgio "kategorijos". Tau tikrai pavyks! Svarbiausia motyvacija, nusiteikimas, o jo, Tau, regis, tikrai netrūksta. Tad pirmyn! Ir dalinkis, kaip sekasi. Kartu lengviau :)
Ačiū ir už paskatinimą nesustoti - dabar vis sukuosi aplink 65kg ir žemyn "statistiškai reikšmingai" nepajudu. Turi pavykti, juk liko tikrai nedaug! Kad perdaug liekna, atsiliepimų nesulaukiu. Žmonių ratas, matančių pokyčius, nedidelis. Tik artimieji bei draugai, kurių ratas mažas (bet pats tikriausias). Tad ir pavyduolių nėra :) Į platesnius vandenis "išplauksiu" pasibaigus motinystės atostogoms pavasario pabaigoje.

P.S. labai gražus Tavo slapyvardis :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS