Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Numesti (riebalus) ir išlaikyti rezultatą
2015-11-06 09:16:32
KILO FEFF6A, puikus pirmo mėnesio rezultatas!

Anksčiau aš taip pat užklumpantį alkį bandydavau nuvyti tik stikline vandens. Dažniausiai padėdavo trumpam. Ėmiau rinktis tokiais momentais lengvą papildomą užkandį - vasarą agurką, pomidorą ar šviežią morkytę, dabar, rudenį, obuolį.
Atvirai kalbant, man sunkiai įsivaizduojama, kaip žmonės ilgą laiką ištveria su 1200kcal...
2015-11-07 10:26:40
Leliumai, kaip laikais? ar jau buvai kur nors su naujaja suknele?
2015-11-07 13:39:54
Taip, jau spėjau pora kartų pasipuošti. Buvo pastebėta ir pagražėjusi figūra, ir daili suknelė :)
2015-11-07 13:50:33
Trisdešimt pirmoji savaitė - svarstyklių fronte nieko naujo.
Išvados stebėjus svorį padieniui - po "lucky day" sugrįžta per pora dienų. Paskui tai šiek tiek plius, tai šiek tiek minus.
2015-11-07 19:08:37
ar irgi skaitai Remarka?...
gaila, kad taves negalima pamatyti su ta suknele, galima tik pabandyt isivaizduoti, bet komplimentai tikrai pelnyti
2015-11-08 08:51:35
Čia klasika :) Paprastai renkuosi ne grožinę literatūrą.
2015-11-08 10:42:49
uzkibau ant tavo kabliuko, suintrigavai, ka skaitai?
2015-11-08 13:28:27
Šiuo metų skaitomos paraleliai dvi:
W. Gary Smith "From Art to Landscape" (hobiui, labai gerą įspūdį paliekanti knyga)
D.J.Siegel, T.P.Bryson "Auklėjimas be dramų" (literatūra tėvams, būtų nebloga, bet autorių pasirinktas kalbėjimo/dėstymo būdas labai jau ištęstas)

2015-11-08 16:39:13
pirmoji knyga turbut susijusi su tavo Didziaja Svajone. jos neturiu,bet teko kazkada vartyti, isties patraukli knyga.
antrosios neskaicius,bet speju, kad augini labai judrius berniukus...as per praejusia knygu muge nusipirkau Cekuolienes knygu, ir , zinai, man patiko. pati buvau nelengvas vaikas, tai ir savo aprasyma radau... butu buve geriau, jei buciau zinojus anksciau...
2015-11-08 16:59:49
Berniukai kaip berniukai :)
Ačiū, Čekuolienės knygomis reiks pasidomėti :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS