Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Numesti (riebalus) ir išlaikyti rezultatą
2015-10-21 11:51:57
Tikslas - numesti, o "iki" - norai :)))
2015-10-21 12:00:42
na va, ir netikek menuliu- juokis nesijuokus, ir man sia savaite krenta. taigi, arba visoms stopas, arba visos draugiskai lieknejam...
2015-10-22 09:38:51
leliumai, kaip ten tavo amzinasis varikliukas? ar sias naktis dar tebeduzge?...labai graziai aprasei savo diena, taip viska ir isivaizduoju. manau kad tie pora pyrago gabaleliu labai nepamaise, jei juos kompensuoji kitu maistu- pagalvojau apie tai prisiminus savo drauges lieknejimo istorija(numete 32kg) ji laikesi kitokios programos(olandiskos sumustiniu kaip as juokiuos) tai ji sako, suvalgius sakysim pyrago gabaleli reikia ji ,,kompensuoti,, nesuvalgant 2 sumustiniu. yra cia kazkoks racionalus grudas, reikia pagalvoti ar mums ,,sunkiais momentais,, pritaikomas.
2015-10-23 08:28:45
Dūzgia. Kai nemiega :) Vakar buvo pirmas vakaras, kai grįžo į senąsias vėžias. Tad šiandien jaučiuosi laaaabai žvali :)))

Nenoriu galvoti, kad nelaiku ir ne vietoj suvalgytas netas maistas gali būti kompensuojamas. Pernelyg slidu. Čia kąsniukas plius, ten kąsniukas minus... ir, žiū, "sveiki sugrįžę" seni įpročiai.

Mane imtis mesti kg vertė iš esmės du dalykai. Pirma, jaučiau vidinę gėdą pasiekusi kg ribą, virš kurios jau laikyčiau save nedovanotinai apsileidusia. Antra, tėvų, turinčių antsvorio, prasidėję sveikatos nesklandumai. Turiu nuostabius tėvus. Pačius nuostabiausius, kokių tik gali trokšti kiekvienas žmogus. Tačiau augau maistą matydama ne tik kaip energijos šaltinį... Taip tėvai iš lieknų, dailių jaunystėje nužingsniavo iki turinčių antsvorį "vis dar jaunų" ;) žmonių. Aš vaikystėje, paauglystėje ir jaunystės pradžioje buvusi viena iš liekniausių bendraamžių tarpe, vėliau po truputį ėmiau pliusuoti nereikalingus kilogramus. Ir sunkiausia dabar yra būtent išrauti su šaknimis maisto matymą kaip malonumą, apsidovanojimą ir paguodą.

Mano didžiausias troškimas būtų, kad mano nutirpę kilogramai ir gera savijauta, paskatintų ir tėvus atsikratyti to, ką sukaupė ant savo kūno per ilgus metus. Nors ir susirūpinę savo sveikata pakeitė kažkiek mitybos įpročius (daugiau daržovių, mėsos ryškus sumažinimas), tačiau kg netirpsta... Trūksta mažo žingsnelio iki tvirto pasiryžimo. Kaip norėčiau jį padovanoti!!! Tačiau suprantu, kad jį tegali žengti pats žmogus...
2015-10-23 10:06:20
parasei apie tevus ir uzkabinai man labai skaudzia gija, Leliumai...mano tevai taip pat buvo nuostabus, del manes dare ir padare viska, buvau ne pats lengviausias vaikas... mano a.a. tetis buvo karinis inzinierius, labai sportiskas ir tvirtas, jis man ir iskiepijo valia ir uzsispyrima, visada sakydavo_ gyvenimas _kova, tik pirmyn! baigus karjera, tapo drutas, atsirado virssvorio. 49 istiko insultas, 63 mire nuo infarkto.sirgo pora dienu, nesikankino. mano mama sakydavo/laimei, kad nesikankino, nes jis nekente ligoniniu.
o va mama... ji buvo gydytoja, 42 metus. coliuke. visada liekna, sveika, judri, ir istiko labai sunki avarija. dabar ji pas mane, slaugom ja 12 metu, ji ,,ant lovos,, kankinasi labai ir niekas padeti negali, ir pasakyk, zmogau, kas ,,geriau,,....Matyt ji jauciasi dar ne viska mane ismokiusi...Kantrybes, istvermes, zmogiskumo...Abi keliaujam via dolores...
pagalvojus apie taviskius,manau, kad uz tevus mes nieko nuspresti negalim/ jei jie jauciasi laimingi tokie kokie yra,gal tebunie...
2015-10-23 10:26:38
Piešiny, ... Tavo tėvų istorija, Tavo istorija... Nerandu tinkamų žodžių. Tiesiog norisi patylėti. Greta, žvelgiant į tolį rasotoj ryto pievoj...

"Lai tebūnie" supratau jau seniai. Bet viltis, kaip žinia, miršta paskutinė :) Kažkur viduj kirba naivi mintis... o gal tylus pavyzdys?
Bet... lai tebūnie :)))

=================
Vakar atsinaujinau - įsigijau kilimėlį ir naują gimnastikos kamuolį mankštai (senasis vis išsileidinėdavo). Tokios smagios mankštos su daug dalyvių, trokštančių prisiliesti prie naujovių, seniai bebuvo :)))
2015-10-24 07:24:48
man ir gimnastikos kamuolys patinka, ir pasisupi ant jo ir masazas gaunasi...ir as dziaugiausi siuo pirkiniu, tai ir tas pratimu komplekas maziau nuobodus. o hantelius ar naudoji ?
2015-10-24 07:35:48
Dvidešimt devintoji savaitė:
66,0kg (-0,7kg lyginant su svoriu prieš savaitę, +0,6kg lyginant su svoriu prieš dvi savaites).

Kiekvieną nuklydimą tenka "atidirbti" :)

2015-10-24 07:37:02
Dabar mano pratimų komplektas toks, kad naudoju ir savo svorį, ir kamuolį, ir hantelius, ir gumą.
2015-10-27 13:25:10
va pratimu su guma dar nebandziau, nors guma turiu. reikes kada paprasyti, kai dabartine nusibos. bet kol kas sekasi gerai, tad ,,patinginiausiu,, neprasysiu dar pasunkinti. o tavo pratimai su guma labiau kojom ar rankom? kartais pagalvoju, kad pratimu kojom gal ir noreciau, o peciams/rankom nelabai, kaip jauciasi po pratimu, ar raumenis maudzia?
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS