Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Numesti (riebalus) ir išlaikyti rezultatą
2015-10-10 08:48:05
Dvidešimt septintoji savaitė:
-0,1kg (65,4kg).

Rezultatas atspindi tai, kad ši savaitė - svečiavimosi savaitė (pora vakarų). Džiaugiuosi išlaikiusi tai, kas buvo :)
2015-10-10 08:49:57
Sveikinu :-)
2015-10-10 09:35:21
Šaunuolė, leliumai. Per svečiavimosi, proginius laikotarpius sunku laikytis plano. Bet ir aš sau pasisakiau, kad tokiu laikotarpiu svarbiausia išlaikyti rezultatą. Tad su tuo ir sveikinu!
2015-10-10 10:10:03
pradedu itarti kad egzistuoja menulio fazes. sia savaite nekrenta svoris tau, man, Norai, Cihitai...
Bet Leliumai visada viska moksliskai moki paaiskinti. sakysim tu sveciavaisi, Noros lucky day buvo per stipri, Cihita svente profesine svente, o as persistengiau su mineraliniu vandeniu. ar taip gali buti? kaip manai?
2015-10-11 12:21:45
Dėl kitų nežinau, bet dėl savęs tai tikrai į mėnulį nesidairyčiau, pakaktų prisiminti, kas buvo lėkštėje svečiuojantis ;)
2015-10-12 19:38:33
juokiuos...gi visada norisi ,,kitkam,,, beda suversti. uztat ir rasineju per visus puslapius prasydama kad labiau prityrusios nares(daug kg numetusios) pasipasakotu. galetu ir kilo savo analizemis pasidalinti, juk tikrai turi nemaza duomenu baze surinkus.man tai pvz labai padetu, butu kazkoks atspirties taskas.
2015-10-13 10:14:30
Įdomu, kaip atrodo mūsų mitybos planuose pagrindinių trijų valgymų patiekalai pagal tipą.

Pradedu nuo savojo (6 dienų):
pusryčiai: 5 kartus košė, 1 kartą kiaušiniai;
pietūs: 1 kartą raudona mėsa, 1 kartą paukštiena, 3 kartus žuvis, 1 kartą ankštiniai;
vakarienė: 3 kartus kiaušinių, 2 kartus varškės, 1 kartą žuvies-ankštinių patiekalas.

O Jūsų? Pasidalinkite :)))
2015-10-13 11:28:43
Mano meniu nera originalus, viska susideliojau pati pagal megstamus patiekalus, tik dietologe palaimino:
pusryciai-kose 3 kart, varske su medum 1, avokadas 1, kiausinis 1
pietus-zuvis 1, vistiena-1, jautiena 2, kiauliena 2
vakariene-varske 5, tunas 1
2015-10-13 11:59:56
Mano:

Pusryčiai: 5 x košė, 1 x jogurtas
Pietūs: 3 x vištiena, 1 x jautiena, 1 x lašiša
Vakarienė: 3 x varškė, 2 x kiaušiniai, 1 x tunas.
2015-10-13 18:52:06
Pusryčiai:
2x naturalus jogurtas su medumi, 3x sumuštinis su kalakutiena ir salota, 1x košė su džiovintom spangulėmis (įprastai karaliaudavo košė)

Pietūs:
5x vištiena su daržovėm, 1x lašiša su kuskusu

Vakarienė:
2x kefyras (tas mišinukas su imbieru, čili pipirais), 2x varškė, 2x kiaušiniai
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS