Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Numesti (riebalus) ir išlaikyti rezultatą
2015-09-12 20:49:52
Polėkis buvo realizuotas išlekiant dienai į svečius :))) Ryte užsukau čia tik trumpam bemaišydama puode rytinę avižų košę ;)
2015-09-12 22:53:32
Žodis "svečiai" jau skamba skaniai :)))
2015-09-16 19:25:03
leliumai, kaip laikais dabar? ar pavyko ieiti i ritma?
2015-09-16 20:42:02
Jo Didenybė Chaosas.
2015-09-16 20:47:56
Kodel?????Kas atsitiko?
2015-09-16 20:50:25
Leliumai, pasakok.. Gal tas pats, kas ir man, nes labai taiklus savijautos įvardijimas :))
2015-09-17 09:12:10
Tarp kintančių aplinkybių tenka persidėliot dienotvarkę. Rodos, JAU, ir, žiū, tenka vėl naujai dėliot. Turiu tikslą, tad rasiu ir būdų. Viskas mano pačios rankose :)
2015-09-17 12:53:52
tai turbut rugsejo bliuzas.po vasaros saules ir atostogu vel reikia ieiti i ritma.ir man reikia labai pasistengti, kad visi dienos darbeliai sugultu i vagas.susirinkimai, pasitarimai, vaiku mokyklos ir bureliai- visur reikia buti, dalyvauti, pasiruosti.
derliaus laikas ateis.leliumai. buk tuo tikra.sekmes.
2015-09-19 06:42:15
Dvidešimt ketvirtoji savaitė:
-0,3kg (pasiekta 66,8kg).

Nors savaitės rezultatas santūrus, bet jis man reiškia daug:
1) numestų kilogramų skaitliukas perkopė 10kg ribą;
2) tuo pačiu galiu džiaugtis "Mis 5kg" titulu (Barfuss, ramiai, iki mūsų iššūkio finišo man dar 1,8kg kelio atkarpa) :)))). Tai toks titulas, kurį gauni iki tikslo likus 5kg;
3) peržengiau 67kg ribą, kuri man yra "kažkas tokio". Tiek svėriau prieš 10 metų. Toliau žemyn besiritantys kilogramai mano antrai pusei bus "nauja realybė", matyta tik nuotraukose.

O kad pernelyg nedžiūgaučiau (ir tuo pačiu neatsipalaiduočiau beigi akyliau sekčiau savo režimą), pasidariau foto, kurias kas kelis numestus kg keliu į savo kilo.lt paskyros rezultatų skiltį. Vaizdas akivaizdžiai gerėja. Bet tuo pačiu akivaizdžiai matyti, kad galima dar riebaliukų nukrapštyti :)))
2015-09-19 11:17:30
saunuole, Leliumai, gali svesti. liko nedaug, ir tau tikrai pavyks. butent tokie kad ir nedideli atspirties taskai labai motyvuoja. ar apdovanojai save kuo nors? kad ir siltu jaukiu megztuku?
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS