Sportas / Sportas / Treniruotės iš YouTube
2015-04-16 11:50:07
Sveiki, nesu patenkinta programomis, pateikiamomis čia - nieko blogo nesakau, tiesiog man nuobodu, trūksta judėjimo, prakaitavimo, aš mėgstu žliaugti pro treniruotės, o čia tas gulinėjimas ir kilnojimas kojų man džiaugsmo nesuteikia (į salę nevaikštau).

Šiaip bėgioju arba valandą laipioju kalnais miške, bet pastaruoju metu esant tokiam orui, tiesiog nekyla nei rankos nei kojos eiti lauk.

Pamėginau aerobikos teniruotę taip pat pateikiamas čia, pasirinkau trečią lygį, bet vis tiek man per daug lėtai viskas vyksta, trūksta greičio. Taigi ėmiausi ieškoti kažko svetur.

Pamaniau, kad sukursiu atskirą temą, gal jūs turit nusižiūrėję/pabandę kažkokių gerų stiprių cardio treniruočių, kurios tiko ir patiko?

Vakar dariau šią - sunku, nėr kada atsikvėpt, prakaitas žliaugia... Ją atlikus, tiesiog susmukau ant grindų ir 15 min. nesikėliau, galvodama ar aš vis dar gyva :) bet užtat vėliau jaučiausi kalnus nuvertusi, o taip ir noriu jaustis po treniruotės, ypatingai žinant, kad į salę nevaikštau ir neketinu to daryti.

Ką apie ją manot, sportsmenai?

2015-04-16 22:11:58
geras :) tikrai puiki treniruotė atrodo, reikės pabandyti! :) man taip pat patinka po treniruotės jausti kad pasportavai, kai maikė šlapia lieka :DDD
2015-04-17 00:30:03
jos skirtumas nuo Andriaus ar Ilkos treniruočių toks, kad nėr jokių pasisėdėjimų ir vandens pertraukėlių (nors vandenį, sorry, tai aš gėriau, nes būčiau tikeai išgriuvus iš padų). Nu ir degė visi raumenys po treniruotės. Labai labai geras jausmas :)
2015-04-19 21:04:10
Sveiki! (pasveikinkite mane su pirmu įrašu forume!!) Aš pati mąstau, kad tarp Andriaus treniruočių įterpti kokią youtub'inę treniruotę, turint laisvo laiko. Prieš kokius 4 metus atradau tokį vyriškį Billy Blanks. Tada man buvo nepakartojamas atradimas. Labiausiai patiko tai, kad tai nebuvo vien tuščias pasistriksėjimas, o dar ir pasikumščiuodavai ir pasispardydavai :) Tik kiek prisimenu, daugiau 25 min neištverdavau... :D

Dar vienas gerumas - yra basic treniruotė, kurioje paaiškina kaip teisingai atlikti judesius. Dalinuosi tuo ką radau youtube:

Gal kas yra bandęs?
2015-06-18 10:58:38
Sveiki,

www.fitnessblender.com labai fainas puslapis ir daug jų treniruočių taipogi galima rasti youtube. Be to galima pasirinkti kokią kūno dalį nori trenitruoti, kokio intensyvumo, kokio tipo treniruotė ir t.t.
2015-06-21 15:53:50
Labukas :)

Nepykit mergaites, bet jusu nesuprantu. Jei jus esate viska zinancios sportininkes, kodel jus cia?
Kaip suprantu, susirinkome mes cia pasiklausti patarimo zmoniu, kurie zino, kaip mums patobulinti savo kunus. Kodel nepaklausius ju patarimu? Kodel neatlikus tu pratimu, kurie mums rekomenduojami?

Rezultai gali buti pasiekiami tik kompleksiskai atliekant visus dalykus: sporta, valgi, poilsi.
Jei cia budamos atsizvelgiat tik i valgi, o sporta ignoruojat, jums nieko nesigaus.
Youtube yra gerai siaip formos palaikymui ar pasizaidimui. Taciau cia profesionalai bando mums padeti ir jei jau jauciate kad pratimai per lengvi, prasykit kad pakeistu, juk tam ir mokejome pinigelius, kad mums padetu.

Su Youtube dar spesit paeksperimentuot. As taip pat bandziau, nepadejo.
Kol esate cia prisiregistravusios, pasinaudokite proga :)
2015-06-21 21:02:58
Pritariu freeze. Is pradziu su programa, kuria sudare, uztrukdavau 30 min ir buvo tikrai lengvoka programa. Paprasiau, kad pasunkintu programa, pasiemiau sunkesnius svarelius ir dabar uztrunku apie 1 val, ir kita diena jauciasi, kad tikrai sportavau
2015-06-25 10:31:26
aš manau, kad puikiai galima suderinti pateikiamas treniruotes čia, ir prijungti ką nors aktyvesnio - bėgimas, youtube kardio treniruotės :)
2015-06-25 14:03:08
Pritariu, kad tų sudarytų treniruočių ilgainiui nebeužtenka, norisi ko nors aktyvesnio, įvairesnio, tad ir pati derinu, pvz., insanity ir čia sudarytos programos pratimus.
2015-07-05 13:52:48
na, svarbu įvertinti savo gaLIMYBES ir pasirinkti saugų krūvį.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS