Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Apsirijelės užrašai
2015-05-09 12:58:10
Puikus rezultatai, tiek kiligramuose tiek ir centimetruose ;) Skanaus sestadienio, taip ir toliau! :)
2015-05-09 13:44:31
Aš tai vakar 19:00 val pavakarieniavau, kas yra labai anksti pagal mano dienotvarke. Užmigau 24:30 tuščiu skrandžiu. Prabudau 5:40, kas man taip pat yra neįprasta (paprastai keliuosi 10:00-11:00) baisiausiai išalkus. Tai spėkit kiek kartų šiandien jau pavalgiau. Guodžiuosi tik tuo kad neblogai (kaip man) pasportavau (pabėgiojau parke ir padariau kilo.lt. mankštą su svoriais). Sakiau tegu bus mano lucky day. Vakare dar planuojamas išėjimas į miestą sušių.
2015-05-10 18:07:46
Sušiai yra velnio išmyslas žmonėms vilioti, galiu jums pasakyti. negaliu valgyti žuvies - keptos, troškintos, virtos... Lengviau pasakyti, kad galiu valgyti keptą ant laužo, rūkytą (ne visą) ir sūdytą (pvz. sūdytą lašišą), taip pat koncervuotą tuną. Viskas... manop draugystė su žuvimi turi apsiriboti taip, arba tualetas mano draugas kelioms paroms... bet sušiai - mano išsigelbėjimas. Tik žinoma, jei nėra labai jau sveikas maistas :D
Mūsų šeimoje krizė. Mano brangiausiasis numetė 3,2 Kg ir jam jau viskas - jis nenori nė pagalvoti apie badavimą (jis taip vadina mūsų rėžimą), aišku, kokį antradienio vakarą jau viskas pasibaigia, nes valgom jo mėgstamas salotas ir nėra ko dejuoti, bet ištikrųjų tai mums labai sunku. Bandau mus motyvuoti finansine padėtimi, kad lieka daugiau pinigų, kai neperkam kokių užkandžių ar pan, bet nzn kiek jis laikysis...
2015-05-10 21:35:52
Migla,o kodėl žuvies negali valgyt? Elementarios? Alergija,ar kas?
Maniškis irgi numetė kažkiek kilų ir pasidavė :D Nori "Žmonių valgymo" :D Nu leidžiu aš jam valgyt tai,ką nori,bet šiaip valgymus pagrindinius darau pagal save. Nu ir ką-ir valgo :D Svarbiausia,nesakyt,kad tai dietiška :D
Sušiai tai man apsivalgymas,bet dar taip ir nevalgiau jų,kol esu kilo.lt Pasvajosiu.Bet pasidarysiu kitą karą gal per lucky day,kad galėčiau prikirst,kiek priklauso,ir nebūtų labai skaudžiai :)
2015-05-10 21:42:32
Vyrui nereikia sakyti, kad čia sveika ar dietiška. Paduodi gerą porciją salotų vakarienei su tunu arba krevetėm, arba vištiena ir tiek žinių. Na nebent jūsiškiai labai išrankūs, aišku porcijų nepamažinat, nes alkanas vakaras ne kas
2015-05-11 00:16:40
Maniškis neišrankus.Bile tik sotus būtų :) O nuo ko,nelabai svabu :)
2015-05-11 13:16:51
Kami-la, žuvis man ir vyrui veikiakaip gera šluota. Paskutinį kartą visą naktį pakaitom prie tuliko sėdėjom. Tai kažin ar apsimoka rizikuoti :D

AISA, atrodo, kad suaugęs vyras kvailas ir nesupranta, kas yra sveika, kad čia rėžimas irpan. jis pats noriai prisidėjo prie manęs, nes jam reikia numesti 30 kg (iš jų jau numetė 3kg). Tik sunku, kai reikia galvoti ką pavangyti, kada pavalgyti ir t.t. Kitas dalykas, aš ne maisto ruošimo automatas - man ir taip reikia kasdien atidirbti 10,5 val. ant kojų, apsipirkti ar bent jau sukontroliuoti apsipirkimą ir gaminti atskirai maistą dukrai. Jei dar turėsiu gaminti atskirai vyrui turėsiu išeiti iš darbo.
2015-05-11 13:28:28
maniškis panašu kad nekvailas, 30 su viršum metų nebūčiau ištempus, tai supranta kad dėl jo niekas atskirai negamins, pats tik avižinę košę užsipila ir kiaušinį išsikepa. Mano šeima valgo kas paduota, o aš nekomentuoju pagal kokius receptus gaminu, matyt tai nėra tiek svarbu. Migla, jei ko nors nesugalvosi, ilgai neištempsi. Vaikui juk nepasakysi, kad valgytų ko nepratęs, bet su vyru gal gali susitart, kad tave palaikytų, juolab, kad ir jam bus šį naudą. Laikykis...
2015-05-11 13:45:31
Mano vyras niekada manęs nepalaikė. Jis mato tik galutinį rezultatą, o kaip jis gaunamas jam visiškai dzin. Bet ir aš nedurna, išmokau puikiai laviruoti (kartu 33). Jei gaminu iš mėsos, tai jiems taip kaip jie nori, o pati valgau kaip man reikia. Vakarienės skiriasi visiškai, nes man daugiau gatavas produktas: varškė, tunas ir t.t. Tai tada pagaminu jiems. O ką daryt? Nėr baisiau už alkaną vyrą :-)))))))
2015-05-12 06:35:24
Čia tai jau tikrai - alkanas vyras yra piktas... o jei ir žmona alkana tai viskas :D
Bet pas mus daugiau ne ta problema. bėda ta, kad jam iri reikia mesti svorį, bet jis matyt psichologiskai negali persilauzti. Pradėjus gyventi kartu jo mityba labai pasikeitė - pradėjo valgyti naminį maistą, o ne parduotuvinius pusfabrikačius ar kavinėse. Bet užtat maistas pasidarė riebesnis, su daugiau padažų, aišku - įvairesni produktai ir skoniai.
O dabar kad ir stengiuosi varijuoti, keisti patiekalus kas savaitę, bet žiūriu, kad kai alkis pabeldžia į duris, tai oj laikykis....

Vakar pasidarėm papildomą funkcinę treniruotę. Visai neglogai jaučiuosi - daug lengviau kėliausi.
Šiaip per tas lucky day "atėdu" +1,5 kg maždaug ir paskui visą savaitę bijau, kad nenukris :D Nors dabar esu ramesnė, nes prieš savaitę buvom Palangoj ir luck'inomės tris dienas. Atvalgiau visus numestus kg. bet per savaitę svoris grįžo į buvusią vietą ir dar nukrito. Vadinasi sistema veikia.

Vakar su drauge kalbėjom apie negalinčias atsilaikyti nuėjus į svečius, arba "negaliu laikytis nes šį mėnesį trys gimtadieniai". Mano nuomonė tokia: jei darysi iš visko problemą, tai viskas ir bus problema. Tiesa?
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS