Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Apsirijelės užrašai
2015-05-01 10:11:09
Matavimas nr. 4 (po 16 dienų)
Svoris 114,3 (-0,6 kg per sav. -2,7 kg viso)
Klubų ap. 121 (-3 cm per sa. -9 cm viso)
Liemens ap. 115 (-3 cm per sav. -10 cm viso)
Krūtinės ap. 128 (0 cm)
Šlaunų ap. 114 (-3 cm per sav. -8 cm viso)

Vos ne per vieną dydį per savaitę, ką? Darydama kitą AVON užsakymą užsakinėsiu stangrinančius kremus - merginos labai gyrė, o mano oda kai sausa labai tai žiūriu krūtinės, žąstų, šlaunų oda tokia negraži pasidariusi. Manau lyšnas pasiterliojimas nepakenks - padrėkins, jei stebuklų nepadarys.

galvoju dar.... gal reikėtų kokį pora vakuminių masažų nueiti, kad sujudintų riebaliukus? kaip manot? Ką esat girdėjusios apie juos? Mano mama kažkada ėjo (aš dar paauglė buvau), tai sakė be 10 nėra ko prasidėti, bet aš ir nesitikiu, kad už mane svoris nukris, tik kad biški riebaliukai pabustų ir sakytų "o, pavasaris! mes keliaujam ieškoti nuotykių!" Ir mane paliktų ramybėje. :)

Ačiū už palaikymą. Jau taip noriu jūros vėjo, smėlio po kojomis ir geliančio vandens. Noriu žydinčių kaštonų, pasivažinėjimo dviračiais ir mirkimo baseine. Nemėgau jūros: smėlis visur lenda, vanduo - neįmanoma maudytis, reikia iškart nusiprausti, reikia toli eiti iki gyvenamos vietos, labai karšta, viskas limpa arba ant saulės karšta, kopose vėsu... ir .t.t. kol prieš 3 metus nenuvažiavom su draugėm pavasarį, aš buvau numetusi 4 kg, atsigavusi... pamačiau tą pavasarinį, švarų jūros vandenį nuo Olando kepurės ir supratau, OMG - aš namie :)
Dėl mitybos savaitgalio metu, tai manau, kad jau kažkiek suprantu ką galima valgyti, ko ne. Tai grietinės, sviestai ir majonezai palauks iki kelionės į Vokietiją. (birželio gale). O dabar tai kas skanu, bet saikingai, tiesa?
2015-05-01 10:50:35
Na, o jūs dar vienas pavyzdys :) ypač tame, kad apimtys ir svarstyklės-du skirtingi dalykai :))

Šaunuolė, nuostabu, puiku, jūs verta puikaus savaitgalio :)

O, kad jūra yra jėga, jei tik ne vasara, tai irgi faktas :) pasimėgaukit !
2015-05-01 15:36:22
Jėėė, puikūs rezultatai! Ir labai žavingos ramios mintys :)
2015-05-01 20:54:13
Migla, pasitepliojimai visokiais stangrinamaisiais kremais tikrai padeda. Bent psichologiškai. Jie paprastai būna šaldantys, labai malonaus gaivaus kvapo - užsitepi ir atrodo, kad lieknėji. :D Po sporto vakarais tikras malonumas išsiteplioti, tada kažkaip jau ir saldaus nieko nebesinori. O jei dar kokią veido kaukę, malonios vaisinės arbatos. Ko daugiau norėt. :)
2015-05-02 00:08:49
Metamorphosis, ar girdžiu sarkazmą? :D :D
ne, rimtai - pas mane oda labai sausa, tai aš tikiuosi, kad padrėkins ir geriau bus. ar čia rimtai tik psichologinis aspektas?
2015-05-02 11:44:23
Ne, jokio sarkazmo, nes pati taip darau. :)
Padrėkint padrėkins tikrai, tik jokio apčiuopiamo stebuklingo lieknėjimo efekto, kaip kad reklamos žada, nereikia tikėtis. :) Bet nepaisant to, kaip minėjau, vis tiek toks jausmas lyg lieknėtum, nes nu malonu pasitepliot tais kremais. :) O jei dar stipriau pamasažuoji, tai ir rankoms mankšta gaunasi. :))
2015-05-03 21:08:21
Jei turi galimybę ryte ar vakare duše išsitrinti su kavos tirščiais ( nesitikiu, kad geri ją su grietinėle, cukrum ir cinamonu, o tai pylingui būtų didelis +) Bet..., kenčia dušas, rankšluostis, o odai labai gerai, suaktyvina mikrocirkuliaciją ir pamaitina. Po to reikėtų teptis bet kokiu kremu, įmaišius sutrintas gal 2 mumijaus tabletes. ( Tos tai tokį kvapą nelabai turi) Nežiau ar tai labai stangrina ir padeda nuo strijų, nes apie tai skaičiau rusiškam lieknėjančių forume, bet kai vasarą būnu viena sodyboje, visada pasidarau. Man labai padeda.
2015-05-05 14:38:55
Sveikos, grįžau po ilgo savaitgalio.
Apie apsirijimą ir atvalgytus 2 kg nekalbėsiu. Skaudi tema :D Nieko neįvedžiau per tas dienas. Tai prisijungus pamačiau motyvacijos taškus: -10... nu ok... 15*** kažkelinta. Tai pagalvojau negi tiek nariu yra? Virš 15 000? Nu nerealu :)

Savaitgalį buvo toks sportas:
šeštadienį 3 km lėtas ėjimas jau vien pajūry;
sekmadienį 4 km ėjimas, 5 km dviračiu, 2 km ėjimas, pirtis ir 2 km ėjimas. Taigi nemažai, ką? Tikiuosi bent jau kad nemažai. Labai nukentėjo sausgyslės. Kaip ir sakiau anksčiau - negaliu bėgioti, nes nuo svorio sąnariai subyrės.
Pirmadienį apie 3 km pajūrio smėliu + palangos tiltas + basanavičiaus al. pirmyn ir atgal :)
Žodžiu nesėdėjau ir neėdžiau. tik nereguliariai lagiau ir aišku, salotos, neriebios mėsytės ir PADAŽAI... blogiausias dalykas pasaulyje :D Startuojam nuo šiandien. Vandens išgėriau labai daug pagal savo parametrus - šiaip išgeriu apie 2 l, o šiandien jau 2 l yra :)

nepamenu ar rašiau - narystę prasitęsiau dar 6 mėn. tai žodžiu iki Kalėdų.

Apie kremus, tai man svarbu drėkinti odą, nes turiu atopinį dermatitą. Tikiuosi skambūs pavadinimai ir pažadai motyvuos teptis. O kad svoris nuo tepliojimo nekrenta šitą žinau :)

Beje, prasidėjo problemos su akimis - tinsta, puliuoja ir pan. Ar gali turėti įtakos mityba tokioms ligoms?
2015-05-09 07:09:35
Matavimas nr. 5 (24 diena)

Svoris 113.1 (-1,3 kg per sav. -4 kg viso)
Klubų ap. 120 (-1 cm per sa. -10 cm viso)
Liemens ap. 115 (-0 cm per sav. -10 cm viso)
Krūtinės ap. 124 (-4 cm per sav., -4 cm viso)
Šlaunų ap. 113 (-1 cm per sav. -9 cm viso)
2015-05-09 07:17:57
Šiandien mano dukrai "grožio" konkursas. Bus badas... ta prasme, kad jokių apsipirkimų, kramsnojimų nebus :D O ir Lucky day keliasi į sekmadienį. Šiandien važiuoja kartu maišas vaisių ir daržovių, nes neturėsim kur normaliai pavalgyti.
beje, vakar vakarienės neįveikiau - pusę palikau, tai OMG kas darėsi naktį - ir pykino, ir skrandį traukė ir t.t. Atsikėliau su skaudančia galva. O taip va - vakarienę atiduok priešui :(
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS