Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Apsirijelės užrašai
2015-04-26 21:22:07
Kalakutiena, kita liesa mėsa. Beje, aš Milda, malonu :)
2015-04-27 06:49:06
Malonu susipažinti :)

Šiandien gavau -30 motyvacijos taškų, už dienos įvertinimą "blogai". Paklausite - kodėl blogai? O gi savaitalis sugalvotas tam, kad darytume nuodėmes.... Tai padažiuko šaukštas, dai sojos šlakelis, tai kolos gurkšniukas (labai jau bloga buvo - numalšina šleikštulį). Žodžiu BLOGAI...
Šiandien nusibausiu važinėjimu dviračiu,.
2015-04-27 08:37:24
Sveikos, aš Jurgita naujokė :) dar tik laukiu savo mitybos plano, tikiuosi sėkmingai startuoti :) daėjau iki to, kad nebegaliu į save žiūrėti, toks vaizdas, kad po antro gimdymo, vis dar nėščia vaikštau. O viskas buvo nukritę, atrodžiau į žmogų panaši, bet per metus laiko, sugebėjau, vėl į pradinį tašką grįžti :)
2015-04-27 10:42:18
Migla, bloga? Kas gi čia dabar? Gal ponia gandrų laukiat :D Nes man tavo savijauta kažkaip jau kelia nerimą..

Labas, Jurgita. Užsiveskit savo temą skiltyje rezultatai. Bus lengviau sekti ir pati galėsit vesti savo dienoraštį ir džiaugtis ir skųstis, kaip tai darom visi :)
2015-04-27 10:42:50
Oi dabar pamačiau, kad taip ir padarėt. Atsiimu :))
2015-04-28 06:18:46
Jurgita, sveika prisijungusi...
Ne ne... nu pilvuko gyventojais ryšio nėra :D

Vakar 9 km važiavimas dviračiu. Nedau, bet dalis to važiavmo į kalną... Tai guodžia.
2015-04-29 09:52:31
Bonjour... Kam skirtos laisvos dienos? Kad miegotum. Tik tiek kad pramigau pusryčius. O tai jau nelabai gerai - pradedu nuo priešpiečių ir tai valanda užsivėlinus. Negerai, oj kaip negerai...
2015-04-29 10:29:16
Migla, nemanau, kad cia beda, nereikia stresuot jei ilgiau pamiegi, juk ir miegojimas degina kalorijas!
Man irgi savaitgaliais kartais pasitaiko, kad velai atsikeliu, tarkim 11 val. Bet as nepradedu nuo priespieciu (kuriuos siaip valgau apie 10h30 darbo dienomis), bet nuo pusryciu, ir valgau visus 5-is dienos valgymus, susidejus juos kas 2,5-3 valandas. Svoris krenta - bedu nematau, ir pasiteisinimu sau neieskau, kam save bereikalingai nervuot =)
Sekmes !
2015-04-29 10:49:22
Aš visada ilgai miegu,nes nedirbanti esu ir pradedu pusryčiaut kokią 10 val.Bet valgau visus valgius.Iš pradžių buvo sunku tilpt į dieną,bet jau pripratau,jau sutelpu,tik vakarieniauju sau neįprastu laiku-apie 21 val
2015-04-29 11:07:39
na mano diena nesikeicia nuo to, kad as ismiegojau iki 10 val. Vistiek gulti einam 23 - 24 val., tai vakarieniaujam 20 - 21 val. bet kokiu atveju. tai aš neįsipaišysiu.
Man labai gerai tie 5 valgymai, taip valgau jau 3 metus kasdien. kai namie buvau - sirgau - buvo sunku į penkis suskirtyti, bet dabar jau geriau - viskas tampa naturalu.
Pusryčiai 6.30 val.
Priešpiečiai apie 9.30 val. - kai vaikai darželt valgo pusryčius :D
Pietūs apie 12 - 12.30 val. - kai vaikai pietauja
Pavakariai apie 16 - 16.30 val. - kai vaikai vakarieniauja
Vakarienė 20 - 21 val. kaip tik po visų būrelių, išvykų, apsipirkimų ir t.t.
Žodžiu mums tinka. Aj, nu ir jei čia vieną dieną per savaitę pavyko toks gėris, kad pamiegoti ilgiau tai nieko neatsitiks, jei vienas pakelis varškės liks nesuvalgytas :D
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS