Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Apsirijelės užrašai
2015-04-23 07:23:58
blue_eyed_soul, laukiu aš to lūžio... Man avokadas - tai guakamole padažas :D Brokoliai tai trinta sriuba, varškė tai varškės sūrelis...
Sunku tikrai. nepradėsiu sakyti, kad "jūs nesuprantate, ką reiškia visko atsisakyti", nes visi supranta, tik vieni daugiau valios turi, kiti mažiau ir manau tai normalu.

papasakosiu kodėl man trūksta motyvacijos. Kai laukiausi mergaitės puse neštumo svoris krito arba augo nežymiai, nes nuo visko pykino. Paskui kažkas pasikeitė ir galėjau valgyti viską išskyrus keptą mėsą. O pabaigoje jau jaučiausi gerai, svoris augo kaip "ant mielių". Gydytojai stebėjo - viskas buvo tvarkoje, todėl niekas nieko nesakė.
po nėštumo kai sugalvojau kad noriu numesti svorį prsidėjo problemos - užsiauginti lengviau nei numesti. Todėl buvau atsidavusi sporto klubui, mitybai, svėrimui, matavimui knygoms. Rezultatas? Per tris mėnesius -7 kg, apimtys vos po kelis cm. Ir tada pradėjo augti svoris, nekristi apimtys. Pakeitė trenerė planus sporto, dėliojom kitaip - mažinom krūvį, didinom.... Mitybos planus kaitaliojo - nieko. Svoris augo vistiek. Nuleidau rankas. Pradėjau tikrintis pas gydytojus. Nuo vieno pas kito - "jūs visiškai sveika, tegul kiti bėdos ieško". Ir taip gerus porą metų.
Žodžiu buvo tarpas kai buvop visiškai vienodai. Dabar pradėjo vėl rūpėti, nes keičiu darbą (bent jau mintyse tai tikrai). Ir norėčiau rugsėjo mėnesį "išlipti" iš 100.
2015-04-23 11:33:22
O bandei sportuoti vien cardio? Vien bėgimas, ėjimas, lipimas laiptais, važinėjimas dviračiu, plaukimas; be jėgos pratimų?
2015-04-23 14:33:17
Bandžiau, buvau atsisakiusi treniruoklių... rezultatas toks pats.
2015-04-23 17:32:58
na labai sunku įsivaizduoti, kaip taip gali būti, tada tikrai priežastis turi būti mityboje.
2015-04-24 08:20:42
Labas rytas,
svėrimasis ryt. Kadangi visą savaitę sėdėjau namie, ir nors valgiau griežtai pagal valgiaraštį, mažai judėjau. Todėl rytojaus svėrimosi ir matavimų kaip ir bijau. Bet jei rezultatas bus toks kaip buvo praėjusį šeštadienį tai jau bus džiugu.
2015-04-25 08:58:53
LABAS RYTAS,
šaukiu garsiai, nes džiugi diena. Šiandien Lucky day. Laukia kulinarinė kelionė po Kauną :D
Šiandien pasisvėriau ir pasimatavau. Kai registravausi matauvausi su kitu centimetru, man jis toksįtartinas pasirodė, tai skirtumai dideli apimčių, bet surašysiu vistiek.

Matavimas nr. 3 (po 10 dienų)
Svoris 114,9 (-2,1kg)
Klubų ap. 124 (-6cm)
Liemens ap. 118 (-7 cm)
Krūtinės ap. 128 (+1cm) - sakau, kad netiksliai pamatuota buvo.
Šlaunų ap. 117 (-5 cm)

Tai va.... nežinau ar čia gerai, ar blogai. bet reikėtų džiaugtis turbūt :)
2015-04-25 09:36:31
Migla, aišku, kad reikia džiaugtis, juk tiek daug numetei! Tu judi žemyn, o tai labai gerai. Pokyčiai matosi, tikra šaunuolė :-). Svarbiausia nesustoti, nors mano pačios ryt rezultatas bus ko gero 0. Bet aš nepasiduosiu. Nepasiduoti linkiu ir tau :-).
Mums tikrai pavyks :-)!
2015-04-25 15:00:59
Puikūs rezultatai! O sakei nieks tau nekrenta ;)
2015-04-26 17:25:22
Na taip atrodė, kad nekrenta. Džiaugiuosi, kad kažkiek yra minusiuko.

Paseksiu M.M. pavyzdžiu ir nesisversiu daugiau iki kito šeštadienio :)

vakar buvo puiki lucky day - meksikietiškas maistas :) Kitą savaitgalį bus itališka virtuvė.

beje, aš registruodamasi pažymėjau, kad nenoriu, kad meniu būtų žuvis - aš jos negaliu valgyti. Praėjusį sekmadienį turėjom vištos keptos ir nepažiūrėjau kas vakarienei. O šiandien žiūriu - laba diena - o gi lašiša. Neįsivaizduoju kuo pakeisti, nes jau nebegaliu į vištą žiūrėti.
2015-04-26 17:50:16
Keiskit varške, varškės grūdeliais, iceberg'o salotom, kiaušiniais :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS