Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Apsirijelės užrašai
2015-04-21 11:22:19
Nu nežinau, man suvalgyti pilną dubenėlį brokolių arba 180 g varškės su bananu yra neįveikiamybė. Po pusės porcijos jau valgau atžagariais dantimis, dėl to, kad trūksta skonio įvairovės. Pradedu suprasti, kad svoris užaugo nuo padažų ir pagardų...
2015-04-21 11:23:28
ne veltui sako, kad nereikia kasdien svertis - kaip žiauru. Vaikšto pirmyn-atgal kilogramas. Labai blaško....
2015-04-21 14:01:52
Dar viena mintis - jei nesijaučiu alkana ar galiu praleisti priešpiečius? Ar labai didelis nusižengimas?
2015-04-21 16:29:23
Geriau mažiau ar vėliau, bet nepraleidinėk
2015-04-22 12:35:01
O ka daryti jei nesinori?
Aš pvz šitom dienom labai prastai jaučiuosi - virusuoju, tai mažai ką valgau ir pietūs man kančia :(
O vakare aišku jau alkana - visko noriu... Bet tada pasportuoju ir praeina visi norai :D
2015-04-22 13:00:14
Tai gal dėl to ir svirduliuojat, kad nedavalgot? Dažnas valgymas yra apykaitos varikliukas, kurį sustabdžius, kad ir mažai valgant, svoris gali pradėt augti..
2015-04-22 13:46:24
Valgyti privalote. Čia yra ne dieta, o sveika mityba. Jei suvartosite mažiau nei 1300 kalorijų organizmas supras, kad reikia sukaupti maisto atsargas, nes prasidėjo badas. O jei po sporto nesinori valgyti, tai irgi negerai. Organizmas nusilpęs, arba tiesiog buvo per stipri treniruotė. Pasikartosiu, čia ne dieta, o sveika mityba :) Šokoladukus keičiame tikrais maisto produktais :) "Valgau ir lieknėju" Sėkmės.
2015-04-22 15:31:36
Gal tiesiog esu pervargusi nuo darbo... nelabai suprantu savo organizmą dar. Man tai nauja patirtis...
2015-04-22 20:12:34
O jei dar vargstat nuo darbo, tai juolab reikia pavalgyt.. Nes stresas daug energijos atima :) laikykites :)
2015-04-22 22:01:28
Aš suprantu Miglą. Panašiai ir aš jaučiausi pradžioje. Viskas buvo neskanu. Buvau pratus valgyt riebiai su sviestu, padažais. Pvz. ta sausa vištienos krūtinėlė su daržovėm, be garnyro nė kiek nežavėjo. Bet po poros savaičių, kai ką pasirinkus iš menių "Keisti" mygtukų pagalba, pasidarė skanu (netgi tai kas iš pradžių nepatiko, pvz. "menkė su daržovėmis"). Aš vis dar sveriuosi kiekvieną rytą. Ir jei vakar valgiau daugmaž pagal sąrašą, kasdien pastebiu kelių šimtų gramų (pvz. 300 gr.) svorio sumažėjimą. Šiaip mano diena trumpesnė nei daugumos žmonių, vien dėl to, kad man reikia 11-12 val. miego. Tai būna, kad į aktyviąją dienos dalį sutalpinti 5 valgymus gan sunku. Būna, kad kokius priešpiečius ar pavakarius praleidžiu. Nežinau ką dėl to daryt, gal reikėtų pasitart su dietologe. Bet šiaip lyg ir viskas gerai, svoris krenta.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS