Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Apsirijelės užrašai
2015-04-17 21:37:10
Sveiki sveiki,
ar gyvi? Šiandien jaučiuosi jau geriau. Vis dar neskanu :D Bet jau neprotėju. Gal dėl to, kad rytoj mano "Lucky day"?

Kol kas galvoju, kad foto darysiu kartą per mėnesį, o matavimus ir svėrimąsi šeštadienio rytą. Bus matyt.

Kadangi rėžimo pradžia sutapo su "biuletenio" pabaiga tai nežinau ar nuo mankštos ar nuo darbo skauda kojas. Tai vakarais mano brangiausiasis masažuoja.

beje, pasikeičiau avatarą :D Geriau?
2015-04-17 23:13:17
O gal galit parašyti, koks jūsų meniu (bent dienos)? Įdomu kas ten neskanu, gal čia bendrai moteriškės sugalvosim kaip paskanint :)
Avataras, ne puikus, bet bent jau šmaikštus ir mielas kažkuo :)) skrebutis

2015-04-18 00:24:07
Man irgi įdomu kas ten taip neskanu. Taip pat įdomu, kas gi šiaip tau yra skanu? Pasaulyje be dietų ir disciplinos? :)

Mano pirmas meniu buvo pilnas burokėlių, visokių kepintų šparagų ir brokolių ir, nors viską mėgstu, bet po dviejų savaičių norėjosi verkti einant namo iš darbo gurgiančiu pilvu ir galvojant, kad laukia... virti brokoliai. Bet kai pakeitė į mažesnį kaloražą, šokau iš laimės. Staiga viskas skanu, pilna varškės, bananų ir t.t.
Taip vat prašom pasipasakoti :)
2015-04-18 08:19:23
Labas rytas,
negaliu pasakyti, kad viskas neskanu - tikrai ne. Salotos ir pietu valgiai tikrai kol kas nieko.
Na bet pvz virti brokoliai, virtu burokeliu su obuoliais misraine, koses, sumuštiniai su avokadu ir pomidoru.... nzn.... Man pavyzdžiui labai skanu buvo ir vėrinukai su daržovėm, ir kalakutienos čili...

Jei man reikėtų išskirti kas man labai skanu aš negalėčiau. Man patinka itališka virtuvė - tie troškiniai, skonių įvairovė, kuri dažniausiai patiekiama su makaronais. Aišku, nemeluosiu, kad oj ne - bulviniai blynai ar cepelinas nevalgomas dalykas. Bet ne religija tikrai.

Valgis valgiu. O kaip emocinė būklė? kaip susitvarkyti su savimi, kad dabar visą laiką turėsiu taip gyventi? Skaičiuoti ir tikėtis, kad kažkas pasikeis? O jei nepasiseks?
2015-04-18 17:34:31
Jei būsi sąžininga pati sau iš skaičiuosi kaip priklauso, tikrai pasiseks ;)
2015-04-18 17:59:17
Cituojant vieną vaikišką spektaklį, "reikia tik LABAI norėti, pasistengti ir tikėt". Tikslas juk labai vilioja, ar ne? Turint stiprų vidinį norą (kurio niekam iš šalies, deja, ilgam įskiepyti nepavyks) naujasis gyvenimo būdas bus ne kalėjimas, o kelias iš jo. Ko Tau ir linkiu :)

Nenuleisk rankų ir pirmyn!
2015-04-20 12:26:16
Sveiki, žiūriu tema pabėgo tolyn. Reikia pasirodyti.
Žodžiu svėriausi po trijų dienų, "Lucky day" rytą. kaip mano vyras sako neprivalgiau 1,2 kg. Tai esu laiminga :)
Sėkminga diena irgi nebuvo tokia sėkminga nes nieko nesinorėjo išvis. Atsitiko truputi naminių nesąmonių, tai pirmas valymas buvo vakare... žodžiu nieko sėkmingo. Vakar jaučiausi prastai vėl beveik nieko nevalgiau. Šiandien net iš darbuko išėjau - įtariu virusą pasigavau, tai maistą tik knibinėju. Pasižiūrinėjau meniu sriubyčių receptų - įtariu gaivinsiu skrandį sultinuku ir tiek.

dar nelabai suprantu kaip su tom kalorijom. Na sakykim vietoj kokios mišrainės išgertum smilgelės jourtuką. 100 g - 52 kcal. Bet išskirta, kad yra cukrų. Tai jau toks produktas netinka? Ar kaip?
2015-04-20 12:50:14
Smilgelėje tikrai daug cukraus, o po plano laikymosi išvis burnoj bus saldu saldu, kad net įtariu, gali būti nebeskanu.. Na bent jau man taip nutiko :) Pabandykit graikišką jogurtą su medumi :) ir desertas ir skanu ir sveika ir ne taip blogai, kaip galėtų būti :) dar plakdavausi su šaldytom braškėm, irgi skanu :)
2015-04-20 14:56:17
Tikrai pastebejau, kad vospo kelių dienų plano kai kurie gaminiai per saldūs - pvz balta duona.
man pvz po Kremliaus dietos duonos apie metus galėjo išvis nebūti ir dar dabar nelabai aš jos pasigendu racione.
2015-04-20 15:39:21
man keista, kad tau čia daug kas neskanu. :) aš tai valgau skaniau ir įvairiau nei anksčiau kad pati gamindavaus :) nebebijau gerųjų riebalų :) jie man tik padeda... :) jau galvojau kad galėsiu gyventi be šitų planų kilo, bet po to nusprendžiau prasitęsti dar 3 mėnesiams, nes taip patogu pasižiūrėti dienos mitybos balansą... vien dėl to ir pasilikau. Bet jaučiu kad ir pati jau be plano puikiai maitinčiausi, nes supratau sistemą.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS