Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Apsirijelės užrašai
2015-06-17 10:04:35
matot... man jau taip buvo, kad sustojo... labai bijau, kad prarasiu motyvaciją, kaip kažkada... cia dvigubai sunkus dalykas psichologiskai.
na ir aisku, kelione... kiek ji kg prides? o gal nukratys?
2015-06-17 10:18:14
Sekmes, Migla, laikykis! Kiek matau apimtys mazeja, o tai jau labai gerai ;) atsipalaiduok siek tiek per atostogas ;)
2015-06-17 11:24:54
Del atostogu ir aš kažkiek nerimauju, bet visada po kažkokiu nuklidimu spiriu sau isikna ir daugiau dirbu su pratimais, daugiau susigalvoju veiklos kad ta + paversčiau -. Atsipalaiduokite ir nesigadinkyte nuotaikos prieš atostogas, gi ne atostogausite kelis mėnesius. ;}} Tad viskas per kelias savaites atsistatys ;}
2015-06-18 08:25:46
Ačiū merginos už palinkėjimus. Išvažiuojam jau beveik. Prisijungti paforuminti neturėsiu galimybių - kompo nesivežam, o kilo.lt kaip žinia telefone veikia minimaliai tik :)
na ką - didžiausios viltys grįžti su -2kg.
Nors ne - didžiausios viltys - gerai praleisti laiką :) Iki ir sėkmės...
2015-06-18 09:23:44
Gerų atostogų!
2015-06-18 10:01:49
Puikių atostogų :) aš vakar pažiūrėjau Ilkos filmuka, kąip maitintis per atostogas. Niu, super idėjos :)
2015-08-13 09:19:54
Sveika, Migla. Kaip atostogos? Kaip svoris?
Aš čia irgi su panašiais duomenim, tik ūgio daugiau, ir keletu kg mažiau.
bet po paskutinių skaičiųkų visgi neblogai- po 13-15 cm numesta. jau vizualiai turi matytis, ir ant rūbų jaustis. Kg lėčiau krenta, bet pajudės, kur jie dings...
2015-08-16 20:30:13
LadyDi - net neabejoju kad matosi pokyčiai ir kad viskas bus ok :)

Aš grįžau po ilgų atostogų. Kodėl jos buvo tokios ilgos? Papasakosiu.
Visu pirma keliavome po Europą - kelionė kurios ilgai laukiau. Visiems kurie sakė, kad rasi kur pavalgyti sveikai ir nesivežk šaldytuvo galiu pasakyti - špygą taukuotą JUMS. Vokietija ir sveikas maistas? reikia žinoti, kur skaniai ir sveikai pavalgyti, Nes salotos ten ne populiaru. Neriebūs produktai (pieno) yra visiška chemija iš miltelių. Čekijoje net paklausti pas nieką negali kur būtų galima pavalgyti, arba gal turite salotų - nes niekas nekalba jokia kalba... Žodžiu... iš atostogų grįžau su +0,5 kg. Šiaip sakyčiau, kad optimistiška, nes įvairaus alaus teko paragauti, likerio ir pan. Nesiteisinu, tiesiog sakau, kad bijojau kokiu +2kg...

Toliau liepa. Grįžau į darbą, sąžiningai laikiausi, gėriau labai daug vandens. Viskas super. Svoris kaip įkaltas - pasiekiau savo 111 kg ir viskas... nė iš vietos. Apimtys visur +1,5 cm ir sėdi... Kas kaltas? Na ok - stresas, nes kadangi jau sužinojom, kad reikia išsikraustyti iš ten kur dabar gyvenam, pradėjom ieškoti gyvenamosios vietos. Grįžtam vos ne 22 val. Salota kokia su tuo kas yra... Majonezas? nu ok... riebu, bet jau taip valgyt noriu... ir suvalgau. Arba koks arbūzo gabalas prieš naktį... nieko gero žodžiu, Bet iki pavakarių viskas labai gerai - mityba pagal planą. Svoris vietoje, apimtys vietoje... džiaugtis ar liūdėti?

Rugpjūtis. Praktiškai nieko nevalgiau dvi savaites, nes buvo labai karšta... na, ta prasme valgiau, ne badavau, bet jau po labai mažai. Daug vandens. Ir vėl arbūzai, pomidorai, agurkai, rūkyta žuvis, vištienos vėrinukai (tipo šašlykas) ant laužo... svoris 111 Kg, apimtys maždaug +1,5 cm visur nuo vasaros pradžios... Ką daryti?

prisiminiau, kad MB su anytėle gimtadienio proga padovanojo čekį į spa. buvau jau vienam masaže. Galvojau numirsiu po jo - vakare kojas ir rankas skaudėjo. Dabar eisiu į įvyniojimus - sako padėt turi. ne ne - žinau, kad svoris pats nenukris. Bet jei pajudės skysčiai tai jausiuos devintam danguje.

Ryt pirma diena naujame darbe... Ryt... Labai baisu... kaip čia neapsiėdus iš baimės? Nes miegoti trečia para normaliai neišsimiegu :(
2015-08-16 20:39:14
Susiradau savo svorio metimo planus į kuriuos pažiūrėjus verkti norisi... Bet redaguoju, nes tikslo neturėjimas yra blogiau negu tikslų redagavimas :
I - iki 07.01 -7 kg - FAIL - naujas tikslas -1 kg iki 09.01 (svoris 110 kg)
II - iki 09.01 -17 kg - FAIL - naujas tikslas dar -11 kg iki 12.24 (svoris 99 kg)
III - iki 01.01 - 27 kg - pataisymas - sutiksiu su dar - 14 kg 05.15 (svoris 85 kg)

Blem, žinokit aš pamačius tokius užrašus sakyčiau - ATSIGAUK, mergaite. Bet tiesą pasakius - būkit tolerantiškos. Leiskit pasvajoti.
2015-08-19 22:36:11
MIgla, kaip praejo pirmos dienos naujam darbe?
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS