Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Apsirijelės užrašai
2015-06-07 06:21:20
Aš matuoju per žąstą.
mano riešas 19 cm...
2015-06-09 08:53:28
labas rytas,
lyg lyg lyg šiandien jau geriau... vakar nežinojau ko griebtis, ką valyti ar ko nevalyti... taip blogai buvo,... Bet jau atsikėliau ne nuo skausmo, tai neerzinsiu skrandžio ir keliausiu kokių salotų, visai ne pagal mitybos planą valgyti.

Man kilo mintis - na mano svorio pokytis nuo 05.16 yra nulinis.... Po kiek laiko kilo.lt komanda sureaguotų į tokią nesąmonę...? Aišku, jie man košes į galvą nepridės ir pasakę, kad "nu-nu-nu reikia ne vidutiniškai sportuoti, o atiduoti visą save" nepakeis rezultato... ir man realiai to visai nereikia, tik smalsu pasidarė :)
2015-06-13 13:12:22
gal net nesureguos kad svorio kitimas nulinis, tik atsius kokia standartine zinute po kurio laiko, ir tai ne del svorio, o "kodel jusu programu kreives tokios nelygios? kas nutiko?" :D

Migla, bandyk pasidaryti savo plana, kurio tau butu malonu ir skanu laikytis ;) su sriubytem, ir viskuo "sveiku" kas tau patinka ;) As pati daug improvizuoju tik issaugant pagrindinius principus ;)
2015-06-13 14:12:59
Aš bandau šiek tiek keisti... tiksliau praktiškai programą atsiverčiu kai pritrūksta idėjų, arba tingiu galvoti. Tikrai nemaniau kad per du mėnesius suprasiu kaip ir kas...
Nusprendžiau svėrimosi dieną perkelti į penktadienio rytą, nes eilinį kartą penktadienio vakare išlėkėm pas draugus ir prisiragavau visko... Ir rezultatas vėl būtų nulinis :(
Vakar svėriausi -1 kg... bet kadangi esu silpnavalė ir nesulaukiau svėrimosi dabar nežinau ką daryti. Labai norėjau iki atostogų pabaigos tuos savo pirminius 109 kg pasiekti... tik kažin kaip man pavyks kelionėje...
2015-06-13 14:18:57
gera ideja svertis penktadieni ryte, man irgi vakare kartais atsiranda iseigu ir pavalgymu ne labai dietiniu, tai del visa ko pasisveriu penktadieni ryte, ir jeigu ka tai penktadienio rezultata ir rasau :) gerai darai kad improvizuoji, ir del keliones nepergyvenk ;) bandyk tiesiog save pariboti ir bus gerai :) man irgi per darbo isvykas buvo taip jog galvojau "oj koks apsivalgymas bus, gi kavinese tris dienas reiks valgyti", o as ir kavinese pasirinkau kas labiau tiktu (neatsisakant deserto lengvo), ir viskas buvo gerai, niekas neaugo netgi krito, juk kelionese daznai ir judejimo daug yra, kas padeda :) nepergyvenk, ir dziaukis atostogomis ;) sekmes!
2015-06-13 15:26:16
Jaune, ačiū tau labai už gerą žodį... Vyras sako - ar yra dėl ko norėtum į Prancūziją (nes būsim prie pat sienos)? Sakau yra: Baguette tiesiai iš kepyklėlės su confiture d'orange (kokią pačią skaniausią pasaulyje valgiau tik gyvendama Prancūzijoje) ir šviežia sluoksniuotos tešlos bandelė apibarstyta cukrumi, kuri Lietuvoj vadinama Palme.
Bet netikiu, kad to gero nebus Vokietijoje :D
Nors man kelionė per Vokietija asocijuojasi su ciabatta, vache qui rit sūriu ir kalakutienus kumpiu iš vakuuminės pakuotės :D
2015-06-13 17:37:24
Migla, jei jau prie sienos busit tai soktelkit pro ta siena ir uzsukit i kokia boulangerie ;) tikiuosi rasi situ visu geriu ir isragausi :) Na o apelsinu uogienes manau gali ir vokietijoj parduotuvese rasti, ir ji visur viena is pigesniu, geros keliones, lauksiu griztant po atostogu pasakojimo apie nuotykius!!! :D
2015-06-13 21:46:27
Būtinai gerai pailsėsim... tikėkimės kad grįžus nudžiugins minusiukas :D
oj oj ... ir dar dieviškas brie...
kažkaip įtariu, kad ne į tą šalį važiuojam :D
2015-06-17 08:36:33
Nieko nekomentuosiu... tiesiog jau taip buvo - po mėnesio sustojo kritimas, o ar po mėnesio pradėjo augti į viršų svoris... meldžiu dietos dievų kad taip nenutiktų vėl.

Matavimas Nr. 8 (2 mėnesiai)
Svoris 112 kg (0,3 kg per sav. -5 kg viso)
Klubų ap. 116 (-1 cm per sav. -14 cm viso)
Liemens ap. 110 (-2 cm per sav. -15 cm viso)
Krūtinės ap. 122 (-1 cm per sav. -6 cm viso)
Šlaunų ap. 109 (-1 cm per sav. -13 cm viso)
Rankos ap. 40 cm (-1 cm per sav. -1 cm viso)
2015-06-17 09:26:30
Jūsų tikslai tokie kaip mano ir tykiuosi paklydimų bus man mažiau... bet 10 mėn. dar turit susigriebti ;}} Sėkmės !
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS