Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Apsirijelės užrašai
2015-06-03 17:01:10
barfuss, nu tu ir šaunuolė ;)
(paskaičiau tavo forume) liux! :)
2015-06-03 17:01:34
arbūzas ir šaltibarščiai mano topai. Jėėėė :)
2015-06-04 12:00:31
barfuss, tokia ir tarša... labai smagu, kai ir kiti pasigiria, nes tada ateina išganinga mintis "o, ir man reikia", "ir aš taip darysiu".

pasakysiu jums atvirai - šaltibarščiai nebuvo labai skanūs, nes buvo per rūgštūs... kodėl? gal meilės pamiršau įdėti, o galvojau tik apie kalorijas? nežinau... priedo užsirūgštinau organizmą. Tik nežinau ar su šaltibarščiais, ar su arbūzu.
bet vis tiek gerai... pamačiau kaip stipriai užsilaiko skysčiai. vyras eina į WC po arbūzo gal keturis gal penkis kartus per vakarą, o aš tik vieną, todėl supratau, kad nieko gero... reikia gerti daugiau vandens...

nors esu nesisvėrimo kasdien šalininkė mano brangiausias sveriasi kasdien, tai ir aš užlipau... tai lyg pajudėjo truputėli svoris po dviejų savaičių. Bet bus matyt šeštadienį ryte. jei nebus pliuso bus super.

Apie sportą. Sportuoju tiek kiek pagal programą, darau pritupimų iššūkį. Tiksliau iki praėjusios savaitės. Šią nedariau. reikės turbūt nuo pradžių pradėti. labai noriu į ZUMBĄ... bet neturiu su kuo, o aš esu iš tų žmonių, kurie turi tiiieeeeeek kompleksų, kad vieni į naują vietą neina... Žodžiu einu darytis saldžiarūgštės vištienos pietums ir trintos vištienos sriubos vakarienei.
2015-06-05 08:03:41
labas rytas,
antra diena skauda šoną... vakar galvojau, kad kepenys, bet šiandien jaučiu kad žemiau skauda... Įdomu nuo ko ir įdomu kas... Reikia gal kokius kepenų fermentus pasidaryti?
2015-06-05 13:03:31
Gal geriau echoskopiją, nes gali tulžies puslėj akmenukas formuotis. Anksčiau su kepenim reikalų turėjai?
2015-06-05 14:12:49
Neturėjau su niekuo - inkstai, kepenys, skrandis - viskas buvo sveika...
2015-06-05 14:51:24
gal padauginai arbūzo???jo daug nerekomenduojama dėl inkstų apkrovimo.o šiaip jei dėl organizmo rūgštinimo, tai ir arbūzas, ir šaltibarščiai jį rūgština :) bet ir aš einu virt burokėlių!!!!
2015-06-06 06:56:07
Nieko, šiandien svėrimosi ir matavimosi diena.
Vakar išgėriau litrą vandens prieš naktį. Tai įsivaizduojat ką rodys svarstyklės?
2015-06-06 10:20:09
Liūdesys:
Matavimas nr. 7 (mėnuo + 3 sav.)
Svoris 112.3 (-0 kg per sav. -4,7 kg viso)
Klubų ap. 117 (-0 cm per sav. -13 cm viso)
Liemens ap. 112 (-2 cm per sav. -13 cm viso)
Krūtinės ap. 123 (-0 cm per sav. -5 cm viso)
Šlaunų ap. 110 (-0 cm per sav. -12 cm viso)
Rankos ap. 41 cm (-0 cm per sav. -0 cm viso)
2015-06-06 11:01:43
kaip jus matuojat savo rankos ploti? man rodo labai mazai vos 25cm,,, ar as blogai matuoju ar mmano ranka mazyte ?
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS