Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Apsirijelės užrašai
2015-05-17 10:31:31
Oi, nedvejokite - įmanoma :))
Internete tieek laimės istorijų, kad pati pagalvodavau "nu jei būčiau tokia, tai jau tikrai nieko nebūtų galima padaryt"
Bet žmonės padaro. Ir dar daugiau, nei tik padaro- padaro gerai :)
Ir jūs padarysit :))
2015-05-17 12:10:06
Tokį masažą esu dariusi, man truputį skaudėjo, na bet ko tik nepadarai dėl savęs:-)
2015-05-17 17:09:26
Čihita, pamenu mėlynes ant mamos kūno po pirmo karto... Bet kai pagalvoji... jei pajudės visi tie reikalai - jei poodinio sluoksnio grūdėtumas ant pilvo sumažės, tai kodėl nepasikankinti? Aš jau minėjau, kad suprantu, kad stebuklas neįvyks, bet bent jau gal taip prisidėsiu prie sporto ir pagerinsiu cm kritimą.

Nusipirkau AVON kremukus: Solutions bust sculpt body cream - krūtinės odai, Solutions body cream DD - atkuriamąjį kremą visam kūnui, PLANET SPA stangrinamasis kaklo ir krūtinės serumas. Gazelė nesijaučiu, bet oda maloniai švelni.
2015-05-19 06:43:27
Oj merginos, kaip sunku... Miegu kaip užmušta, bet keltis visai nenoriu... Svajoju apie išeiginę, kai nereikia niekur eiti. Gerai, kad ji rytoj. Aišku, tada lieku be pusryčių, viskas prasideda nuo priešpiečių... Bet jau taip norėčiau gerai išsimiegoti ir išsivolioti lovoje....
2015-05-19 21:09:33
Nepraleidinėk pusryčių vien dėl to, kad ilgiau pamiegojai. Tiesiog paslink visus valgymus į vėlesnį laiką. Pusryčiai - mano mylimiausias valgymas. Nė už ką niekam jų neatiduočiau :)
2015-05-20 10:14:59
Vistiek vienas valgymas iškrenta. Niekaip neišsitenku laike.
šiandien pabudau beveik normaliai, tai visi valgymai realizuoti. Tik turbūt nukentės pietūs, nes kaip tik lėkimo metas.... Bet viskas ok.
2015-05-20 11:14:07
Na svarbu nepamiršt, kad nesuvalgyt tų 1200 kcal yra blogiau, nei suvalgyt daugiau :)
2015-05-20 14:50:08
o 1200kcal cia butinas kiekis?
2015-05-20 16:08:10
1200 - ne tai, kad būtinas, bet absoliučiai minimalus kiekis, norint, kad organizmas nepereitų į badavimo režimą, kas reiškia medžiagų kaupimą, svorio užsistovėjimą ir deginimą raumenų masės, o ne riebalų.
2015-05-20 18:24:10
Žinai, kai aš tokia ekspertė šitoj srity :D
Ok, ačiū už info. Nenormali diena, bet 1800 kcal neviršijau :D
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS