Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Apsirijelės užrašai
2015-04-16 22:02:33
labas vakaras,
baisu m.kilo.lt neveikia forumas, o darbas mano ne prie PC todėl pasirodysiu rytais, vakarais, savaitgalį ir per išeigines...
Žodžiu maistas.... Nu atsiprašau... negaliu aš valgyti tiesiog ir "nu užsikišiu ir viskas".
Pusryčiams buvo duona su pomidoru ir avokadu - suvalgiau puse - neprarijau daugiau.
Pietūs superiniai - daržovių ir vištienos vėrinukai.
Pavakariams - burokėlių ir obuolių salotos.... praleidau aš tuos pavakarius. Neprariju ir viskas....

Taigi... reziumė... diena gera: sportas ok, nuotaika ok, valgiaraštis ok... Nu bet neskanu ir viskas :D
2015-04-16 22:04:03
Beje, kas kiek laiko sveriatės? Tiksliau kaip labiau motyvuoti save? Vieną kartą per savaitę? Kas tris dienas? patarkit....

Dėl mygtuko "keisti" tai aš nemanau, kad juo reikia manipuliuoti, bet pvz figas pakeičiau bananais, nes pavyko jų rasti.
2015-04-16 22:47:06
Nepamirškit, kad svorio nekritimo priežastimi gali būti ir nevalgymas. taip, kad jei neskanu, parašykit žinutę ir Jums pakeis.. Man irgi buvo - du trapučiai ir avokadas.. Toks jausmas, kad ten burnoj...nu žodžiu fu :) per daug avokado vienoj vietoj. Pakeitė ir patenkinta judu tolyn :)
Sveriuosi kas savaitę, matuojuosi kas dvi, fotkinuosi kas mėnesį.. Svarbu laikytis to dalyko - svertis tik kartą savaitėje ir jokiu būdu ne po lucky day :D savo kailiu patyriau- nebandykit geriau :D
Nors dauguma merginų ir matuojasi kas savaitę.. taip, kad kaip Jums patogiau :)
2015-04-16 23:19:57
Aš dar pabandysiu visą siūlomą meniu :D
nes manau, kad po kokios savaitės išsijungs kas neskanu ir pradės veikti "noriu valgyti".
2015-04-17 00:28:03
neišsijungs. bent man, o sakau iš patirties, jei kažkas neskanu, tai tampa tik dar neskaniau. Kai atsiverti meniu ir pamatai tą kažką, kas jau praeitą savaitę kėlė tik liūdesį, tai sukelia jau ir depresiją :) pasikeiskit, bus lengviau gyvent.

viską darau kas savaitę, nors fotkinimus žadu praretint. nelabai ką sako kas savaitinės fotkės, nors skirtumų įžvelgiu. matuotis tikrai verta - mane daug smagiau nuteikia, nei skaičiai svarstyklėse.

o svertis per retai irgi nėr gerai. man pvz penktadienį yra visko sunkiau laikytis, nes jau būnu pasisvėrus ir žinau, kad rytoj lucky day, dar turiu visą savaitę nusipurtyt ir t.t. jei būtų kas dvi savaitęs, tai išvis jaučiu vieną savaitę auginčiau, kitą mesčiau kas priaugo :D
tik jokiu būdu ne dažniau nei kas savaitę ;)
2015-04-17 06:22:48
Aha... va kokios skirtingos nuomon4s... reikia atrasti savo "metodiką".
2015-04-17 07:12:48
Sveriuosi ir apimtis matuoju kas savaitę, dėl nuotraukų darymo dar nenutariau - ar kas dvi savaites, ar kas mėnesį.
2015-04-17 07:39:05
Man tai viskas skanu :) tik porcijos buna per dideles, tai susimazinau :) per savaite -1 kg tai tikrai, paskutine savaite nukrito -2 kg :) ir meniu toks, kuri galiu valgyt pastoviai :) laimingaja diena kai galima ka nori valgyt, nesinori nieko ko nera mano meniu :) valgau ta diena panasiai, tik kokio pyragelio pavalgau :)
2015-04-17 15:28:13
Sveika Migla. Tavo paveikslėlis labai gundo, todėl stengiuosi jį apeiti:-). Pažiūrėjus į jį, tuoj pagalvoju apie Lucky day, o ji dar toli:-).
Žiūrėjau iš kur esi, kad tavo meniu yra figų :-).
Sveikinu prisijungus prie mūsų!
2015-04-17 17:59:12
Penktadienis yra siaubinga diena ! Ryt lucky day, tai norisi ją jau šiandien pradėt :D bet tada nusikėliau svėrimąsi į šeštadienio rytą ir bijodama sugadint rezultatus laikausi :)
Na taip, svertis geriausia kas savaitę, nei dažniau nei rečiau.. Turiu šitą bėdą, sveriuosi dažniau.. ir dar jei vakare, tai išvis liūdna.. va ir dabar katik pasisvėriau, tai spėjau praskeikti ir su baime laukiu rytojaus..
Matuojuosi kas dvi, nes bijau paklaidų... Man sunku patikėt savaitiniu pokyčiu, tai kai sveriuosi kas dvi, kūnas ir centimetras turi daugiau argumentų, nei protas, kuris aiškina, kad nekūdėju ir tt..
O fotkinuosi kas mėnesį, su viltim, kad po tokio netrumpo laiko pamatysiu stebuklą :D nors šiandien mane apėmusi gili neviltis, kad stoviu vietoj..žodžiu :)
p.s.Kodėl keksiukas dar čia??
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS