Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Atgimusi
2015-05-10 09:15:52
Na, jei tikrai yra problemėlių su pilvu, tai dėl to ir riboja mitybą.. Gi jie visur kalba apie tai, kad norint numesti pilvą, reikia reguliuoti mitybą, mažinti cukrų, o pratimai čia neturi didelio vaidmens :)
2015-05-11 18:21:09
Gaila, negalima nuotraukų įkelti. Va, mano problema (jei kam įdomu): http://www.part.lt/img/2d0bf78005fe0ec3eb5c22d784316b2d956.jpg (nuotrauka daryta tik prisijungus prie kilo.lt) Pokyčiai dar nelabai matosi, tad naujesnės foto nekeliu. Bet nekantrauju, kada turėsiu, ką parodyti. : ))
2015-05-11 18:33:02
Na, įtariu, kad čia jau reikia spausti ant preso :) t.y. ryškinti... Nes mesti nekažką jau ir teliko, nes riebaliuko išvis nematau, tik šiaip.. Gal tokia pilvo forma?
2015-05-11 19:23:51
Kad man kas tokį pilvą duotų... Atgimusi, nejaugi duobės pilvo vietoj nori ar six packo? :D
2015-05-12 10:26:34
man tai čia atrodo, kad tiesiog "neįtrauktas". Kai nupasakojai savo lucky day įpročius, žinai ką, esi baisia jau laimingas žmogus :)
2015-05-13 16:31:05
Ačiū už gražius žodžius. :) Na, riebaliuko dar tikrai yra. Ir ta pilvo forma kažkokia pasikeitusi paliko... (jau beveik pavyko atsikratyti tų per kelis mėnesius „užsimestų“ +10 cm). Labai tikiuosi, kad sveika mityba bei sportas padės pasiekti taip trokštamų rezultatų, nes ko jau ko, bet gražaus pilvuko (tarp kitko, taip, Metamorphosis, planuose bei tiksluose – ir six pack‘o) labiausiai ir norisi. :)
Oi, merginos, jūs net neįsivaizduojate, ką vakar išgyvenau... Kaip jau minėjau, paskutiniu metu užklupo mane kažkoks lūžis – tragedija mitybos reikaluose. Paskutines kelias savaites buvo labai daug nusižengimų, o paskutiniąją net nežiūrėjau į savo mitybos planą... O vakar... Vakar buvo ta riba, kuri TIKIUOSI IR TIKIU, padės tašką šitose nesąmonėse. Žodž, buvo oficiali mano cheat day, tad, skirtingai nei kitomis dienomis, rijau viską be sąžinės graužimo. O aš kai neturiu saiko, tai kišau viską tol, kol tilpo. Ko pasekoje, galvojau, kad numirsiu. Tikrai. Jūs neįsivaizduojate, kaip buvo negera. Pirmą kartą gyvenime išgyvenau tokį apsirijimą. Jau norėjosi kišti du pirštus į gerklę ir išsivemti, bet neišdrįsau. Bet nuo vėmimo buvau per plauką, jau vienu metu tekina bėgau iki tūliko, bet apsiribojau pasispjaudymu seilėmis. Gėriau ir Mezymą, ir Raniberlą, nors niekad nevartoju jokių vaistų, visad jų purtausi. Dar gerai, kad turėjau (kraustydama iš Lietuvos pasiėmiau, galvojau, mažą ką, gal prireiks ir prireikė!). Taip baisu pasidarė dėl savęs, jau čia kaip koks sutrikimas... Ir taip savęs nekenčiu už saiko neturėjimą ir skranduko gadinimą... Tikiuosi, šitas įvykis atvers man akis ir pagaliau susimąstysiu, nebekišiu į save tokiais kiekiais visokių šūdų. Niekam nelinkiu patirti to, ką vakar teko išgyventi man. Šian valgau labai lengvai, kol kas liesa varškė, pietukams galvoju grikių išsivirti, o vakarienei kokių daržovių. O ryt grįžtu į doros kelią. Fiksuoju šitą įvykį, kad daugiau nebekiltų ranka daryti tokių nesąmonių. Ant svarstyklių bijau lipti, kad kitas svėrimasis parodys didelį pliusą – faktas.
Rimtai galvoju apie tokį variantą: kiekvieną dieną suvalgyti po kokį saldumyną, nes mano organizmas tikrai reikalauja cukraus, dėl to, manau tokie lūžiai ir vyksta. Jei, tarkim, per užkandžių metą vietoje riešutų ar vaisiaus suvalgysiu šokoladuką prie kavos, kažin, ar labai tai pakenks figūrai, bet bent jau neapsirysiu taip per cheat day. Ką manote?
2015-05-13 20:50:06
Net ir juodžiausias debesis turi sidabrinį pakraštį. Čiupk jį!

Manau, kad:
1) vienas saldainiukas labai prašysis draugo, o tas dar vieno. Bent jau man lengviau, kai valgau skanėstus tik vieną dieną per savaitę;
2) tokia duobė kaip vakar Tau nutiko todėl, kad nepasisotini su esamu maisto kiekiu. Reiktų didesnio koloražo. Su 1200 ir aš ilgai be duobės nepatempčiau.
2015-05-14 16:08:58
Visiškai atkritau. :( Žaibišku greičiu krentu žemyn... Riju toliau. Vakar: chalva, sūrėliai, cepelinai.. Šian jau du šokoladai sudoroti, apie dešimt duonos riekučių su medumi.. Žinau, kad labai negerai darau, bet niekaip negaliu sustoti. Galbūt, kai pasieksiu visišką dugną, susivoksiu? Nežinau, ką daryti. Kaip susiimti? Kaiiip? :( :( :( Jaučiuosi siaubingai, taiiip savęs nekenčiu, bet einu dar vienos riekutės duonos su medumi...
2015-05-14 16:46:36
Sustoti!!!! Paskaitinėk forumą ar dar kažką, atgausi motyvaciją ir stabilizuosis.
Na šiandien pasotinsi savo pilvuką, o ryt reikia sustoti. Juk negalimą viską taip imti ir nubraukti, ko taip ilgai siekei!
Laikyyyyyyyykis!!!!!!!!!!
2015-05-14 17:13:54
Stok valgyti ir imk judėti. Bent pasivaikščiojimas būtų gera pradžia.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS