Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Atgimusi
2015-04-29 10:21:32
Tai kodėl nerašote dietologei, kad pakeistų planą, jei žuvies negalite valgyti ir t.t.?
O kur kalakutiena, jautiena?
Visada yra vienokia ar kitokia išeitis.
2015-04-29 10:32:17
Vieni žmonės rašo, klausia ir domisi, o kiti prisitaiko.... ;)
2015-04-29 10:33:26
Jei sąžiningai,man biški apmaudu,kad pats turi kažką kaitaliot,derint ir pan. Vis dėlto sumokėjus pinigus norėtųsi gaut meniu ne vienai savaitei,kad paskui nereikėtų kiekvieno kąsnio derint su dietologe.Arba jau bent būtų surašyti pasirenkamieji patiekalai pietums,pusryčiams,vakarienei,o tu galėtum rinktis iš jų.Aišku,sakysit,kad ir dabar galiu tą patį daryt,bet esmė ir yra ta,kad aš pirkau narystę tam,kad man nereikėtų galvoti ir susidarinėti meniu pačiai. Apie sveiką mitybą turiu pakankamai daug žinių,tad tai nebūtų sunku.Todėl ir apmaudu,kad,sumokėjus pinigus,turiu vis tiek daryti tą patį arba maitintis pagal vienos savaitės meniu. Absurdiška pirkti trijų mėnesių narystę ir gauti vienos savaitės meniu.
Nu nežinau,gal aš esu maksimalistė,bet tikrai tikėjausi kažko daugiau. Na,bet ką darysi,yra,kaip yra,dabar reiks pačiai kažkaip vartytis,kaip ir visi vartosi
2015-04-29 11:03:40
O jūs bandėte parašyti administratoriams (ar kaip juos bepavadinus), kad norit kas savaitę kintančio meniu? Manau, kad jie atsižvelgtų. Arba galima tiesiog kiekvieną ketvirtadienį paprašyt naujo meniu ir sudarys..

Aš šiaip gan pristaikanti, tai tris savaites valgiau pagal pradinį kalną, bet poto kai psidarė sunku, paprašiau ir pakeitė į kur kas spalvingesnį ir įdomesnį. Poto poros dienų bėgy dar pakeitė, nes kai kurių produktų netoleruoju.. Tai va, to jie čia ir yra, kad padėtų, bet minčių neskaito, tad reikia paprašyti.
2015-04-29 11:03:40
O jūs bandėte parašyti administratoriams (ar kaip juos bepavadinus), kad norit kas savaitę kintančio meniu? Manau, kad jie atsižvelgtų. Arba galima tiesiog kiekvieną ketvirtadienį paprašyt naujo meniu ir sudarys..

Aš šiaip gan pristaikanti, tai tris savaites valgiau pagal pradinį kalną, bet poto kai psidarė sunku, paprašiau ir pakeitė į kur kas spalvingesnį ir įdomesnį. Poto poros dienų bėgy dar pakeitė, nes kai kurių produktų netoleruoju.. Tai va, to jie čia ir yra, kad padėtų, bet minčių neskaito, tad reikia paprašyti.
2015-04-29 11:35:44
Aš paklausiau dietologės dėl kaitaliojimų.Dar neatsakė. Kai atsakys,bus matyt,kokių klausimų dar kils. Kažkaip reiks prie visko prisitaikyti,jei jau nusprendžiau čia likti
2015-04-29 19:06:08
Kamila, jei neturit spec poreikių, tai ir naujame meniu jums bus mėsa ( vištiena , kalakutiena, nes tikriausiai maitintis veršiena ir triušiena ilgai brangiai kainuos) bus žuvis ( lašišos ir tuno steiko irgi kas antrą dieną nevalgysit) bus varškė ir jogurtas ( ačiū dievui Lieuvoje turim iš ko rinktis) bus daržovės ( agurkai, pomidorai, salotos ir kt . , kas šiuo metu jau į sezoną ir skanu), vienas kitas vaisius, na pagal sezoną keisim į uogas, o kokių dar krakamulių reikia?
Gaminti? Be riebalų kepti, virti, troškinti.
Visi kiti gėriai bus kai atsisveikinsi su kilo lt.
O gal, merginos, aš kažką ne taip esu supratus?
2015-04-29 19:41:34
1) ne kosmosą kainuoja, kad kiekvienam nariui sudarytų ekskliuzivinius meniu pagal kiekvieno poreikius, geografines platumas ar pasiekiamumą. Sudaroma iš to, kas yra, o tada a) keitaliokis, b) prašyk, kad pakaitaliotų, c) skųskis ir dejuok.

2) O jūs narystę pirkote vien dėl meniu? Gi kam - sakot pilna žinių, o ir internetas pilnas, rasit viso mėnesio meniu, gerai paieškojus. Tiesa, iš patirties sakau, kad svorį metantys žmonės labai labai jau retai leidžia sau pramogą valgyti itin įvairiai ir įdomiai, bet gal nusišypsos laimė.
O galų gale, paprašykit atiduoti pinigus, prisidėkit dar dešimtgubai tiek, ir pasisamdykit asmenį šefą, trenerį ir dietologą. Garantuotai bus įvairovė, motyvacija, o skanumėlis! Džiaugsis pilvelis.

Kažkaip labai jau daug skundų pastaruoju metu ir visi kažkokie į balą. Manyčiau reiktų visų pirma normaliai išbandyti, sulaukti kažkokių rezultatų, padus apšilti, o jau tada jau skųstis ir ieškoti priekabių. Ateinat su kažkokiom susikurtom iliuzijom, kad kilo.lt už jus numes kilogramus, padarys valgyt ir paserviruos, teliks sukramtyti, o išvydę realybę, burbat.

Atsiprašau už grubų toną, po 9 km nubėgtų kitaip, matyt, neišeina. Dabar pykit ant manęs apmėtykit pomidorais, man jie puikiai į vakarienę sueis :)
2015-04-29 21:10:03
M.M šmaikštuolė, man gulint ant sofutės su besiraivančia katyte tikrai nuotaiką pakėlė :DD. Įsiutusios moterys girdėjau bent vyrams tai tikrai patinka. Bėgsiu ir aš rytoj būtinai entuziazmui kelti!!Išvis - ateina vasara ir savaime daugiau judėsim, daugiau saulės, savaime kūnas reguliuosis...
2015-04-29 21:23:52
Na,kiekvienas su savo nuomone ir nemanau,kad reikia bijoti ją pasakyti,nes kiti ims mėtytis pomidorais :) Aš pasakiau,ką aš šiuo metu galvoju.Taip,turėjau kitokių lūkesčių.Na ir ką? Prisitaikysiu prie to,kas yra. Sakiau,kad buvo noras atsiimti pinigus,bet nusprendžiau,kad gal tai bus geriau,negu nieko. Ir nereikia bartis ant tų,kuriems kažkas nepatinka :)) Negali gi visiems viskas patikti.Ką čia žinai,gal paskui taip patiks,kad išeit nenorėsim :)))
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS