Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Tūkstantis ir pirmas bandymas
2015-04-15 15:57:20
Tai va, gerai, kad tu moki džiaugtis tuo puse centimetro, nes mane iškart abejonės, kad čia nesamonė, kad blogai matuoju ar pan :D tai kas dvi savaites, kai matuojuosi, kūnas turi daugiau argumentų prieš protą :D aš viską darau šeštadienį ryte, per savo lucky day (aišku prieš smaližiavimus, vos tik pabudus).. Aš kalbėjau su dietologe dėl lucky day, sakiau, kad man užauga po jo svoris, kuris labai nervina ir nusveria rankas, klausiau gal atsisakyti ir pan, bet ji patarė atsisakyti ne lucky day, o svarstyklių, sakė, kad viskas normalu ir gerai.. Ir žinok, kai ta viena diena yra, tai lengviau atsisakyti tų paslydimų... Per savaitę tiek visko norisi ir galvoji "va ateis šeštadienis, suvalgysiu ir tą ir aną ir šitą" o atėjus ir noras būna parėjęs trupučiuką ir nurimsta tos vidinės audros, ir visgi suvalgai kokią nesamonę..arba daug nesamonių :D
Dar kas mane suerzino, kai pasiskundžiau dėl to šokinėjančio svorio, viena iš dietologių pasakė, kad nereik persivalgyt..reik paragaut.. Nors visur parašyta "kiek nori ir ko nori.." Aišku nepersivalgau, vistiek galvą turiu, bet svoris šoktelna.. Žo, čia turbūt viskas normalu, reik pasitikėt pasauliu :D užsivedžiau...
2015-04-15 16:04:38
MissMi ačiū. Editule per savaitę vieną dieną reikia suvartoti 4 kartus daugiau kalorijų (lucky day). Organizme pagreitėja medžiagų apykaita ir kai vėl gryžti prie normalios mitybos, organizmui reikia energijos, o kai jos negauna degina kūno sukauptus riebalus. Ta diena yra reikalinga :) Tik per tą dieną reikėtu ne iš "tortukų" surinkti tas kalorijas :). Sėkmės
2015-04-15 21:27:09
Aš ir girdėjau, kad cheat day ne tik psichologiškai bet ir fiziškai padeda mesti svorį :)
2015-04-16 00:27:38
Praeitą savaitę apturėjau tokią tikrą lucky day. Ir torto buvo, ir alkoholio, ir visokių dar skanėstų... Persivalgyt nepersivalgiau, bet atleidau vadeles. Prieš tai per tą dieną tik išeidavau kur nors į miestą ir valgydavau tą patį, bet šiek tiek didesnėm porcijom pagal norą.

Tai, aišku, tą savaitgalį jaučiausi nekaip, bet pirmadienį, toks jausmas, kad dar geriau ir atrodau ir jaučiuosi ir energijos daugiau ir veidrodis kažkoks maloningas... Praeitą savaitę nieko daug nenukrito (atvelykis taip sakant + moteriški reikalai), tai va pažiūrėsim, ką šis parodys.

Esmė tame, kad reikalinga yra ši diena. Kitu atveju, tiesiog perdegsit, baigsis degalai ir gausis kaip diena - nuleisit rankas ir pasiduosit ir grįšit prie viso to, ko pasiilgot, įskaitant ir kiekius.

Nepersistenkit ir nepamirškit, kad čia ne "nuo... iki", o gyvenimo būdas ar bent jo pradžiamokslis. Pasilepinkit bent kartą per savaitę.
2015-04-16 00:28:40
pasitaisau : gausis kaip dieta*
akys jau miega, klaidų klaidelių
2015-04-18 10:36:06
Naa, kaip tavo šios savaitės rezultatai? :))
Man įdomu ar yra prieauglio skirtumas po sveikos lucky day ir bilekokios? :D
2015-04-18 11:09:55
-600 g ir po cm beveik nuo visur :) kažkas čia skundžiasi tokiais rezultatais, o man svarbu minusas ir aš laiminga. Nė nenutuokiu ar čia lucky day įtaką padarė, ar ne, galų gale, moteriški reikaliukai užklupę šią sav buvo, taigi visaip čia gali būti, bet nežinau, kodėl čia teisinuosi, nes aš visiškai patenkinta ir laiminga :))

Vakar susitvarkiau spintą, išmečiau krūvas drabužių, kuriuos "išaugau". Neapsakomas jausmas. Apsivelki suknelę, su kuria koncertavau prieš ~3 m., į kurią vos įsispraudžiau ir negalėjau atsisėst, kad kokia siūlė nesprogtų :D ir opa, kabo, per visur kaip maišas. Viena geriausių motyvacijų. Išgeriu kavą ir varau bėgt, nors šiandien ir lucky day :)

2015-04-19 12:47:51
Net sunku įsivaizduoti tą džiaugsmą, kai krenta net seni rūbai.. :))
Labai smagūs rezultatai, o dar šauniau, kaip jūs dėl to jaučiatės, kaip priimat ir vertinat tuos pokyčius :)
Visiems to palinkėti derėtų :)
Gal praleidau kur, bet kiek laiko jau čia esat? Kokie pokyčiai (iš viso)?
2015-04-19 13:37:54
Labai saunus pokyciai :) ir as dziaugiuos betkokiu minusu.
O su tom "lucky day".. Na man ju nesinori tiesiog :) jei nematysiu progreso, tada itrauksiu toki dalyka.
2015-04-19 18:22:21
Pirmąkart užsiregistravau praeitų metų gegužės (berods) pabaigoj ar pradžioj. Nukrito 8-9 kg, tada susilaužiau kojos pirštą ir pamečiau motyvaciją. 8 mėn. čia nesilaikiau, priaugau 4 kg, dabar grįžau nuo kovo vidurio ir išvis jau -10 kg, skaičiuojant nuo praeitų metų :)

Yra mano tema, pavadinimu "Sveikinuosi", ten visos mano išpažintys, jei įdomu :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS