Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Tūkstantis ir pirmas bandymas
2015-04-14 23:32:33
Hey, tai reiškia, kad pradedi su tokiais pat baziniais parametrais, kaip ir aš (ūgis 169 ir svoris 78), tik aš jau čia esu dvi savaites :))
Kaip svertis gali pasiskaityti rezultatų skiltyje, bet asmeniškai aš sveriuosi kas savaitę, apimtis matuoju kas dvi ir fotkinsiuosi kas mėnesį..
Viskas daroma ryte išsituštinus išsiviską.. Tada ale tikrasis svoris matosi :)
2015-04-15 00:09:29
Barfuss, dėkui už informaciją :)
Jei ne paslaptis kokių rezultatų pavyko per 2 savaites pasiekti? :))
2015-04-15 00:20:13
Per savaitę numečiau 0,9 kg. Tik mano parametrai kitokie :)
2015-04-15 08:27:18
As karta per savaite sveriuosi ir matuojuosi :) nuotraukas darau kas dvi savaites
2015-04-15 09:10:29
Šiandien man suėjo 2 mėnesiai :) Numečiau lygiai 12kg. tai tiek :), liko dar tiek pat :)
2015-04-15 10:34:53
teslius, 12 kg cia suuuper per 2 ménesius!!! sveikinu ir dziaugiuosi uz tave! =)
2015-04-15 10:40:27
Ačiū, būčiau daugiau numetęs, bet gimtadieniai, alkoholis :/ Bet rezultatai tikrai matosi. Supratau vieną dalyką, kad mityba pagrindinis dalykas keičiant kūno formas.
2015-04-15 11:41:50
Eina sau, 12kg, čia labai daug, veikinu! Jei per 2 mėnesius numesčiau tiek, tai jau tokia laiminga būčiauu :)
Iš tiesų mityba sudaro 80 procentų, o sportas ir aktyvi veikla tik 20 proc. viso kelio gražaus kūno link. Jei valgai ne taip kaip reikia gali sportuot kad ir kasdien, kūno nepasidarysi :)
2015-04-15 15:44:08
Editule, aš pradžioje irgi galvojau kas savaitę matuotis ir pnš, bet tie pokyčiai man tokie nerealūs atrodo, kad bijau susigandinti nuotaiką dėl tam tikros paklaidos ar pan (vistiek matuojantis sunku nutaikyt į tą pačią rinkę :D). Dėl to suretinau, kad atėjus laikui, jau nebereiktų abejoti, ar čia tikrai sumažėjau, ar tiesiog neteisingai stovėjau ir pan :)
MissMi, anokia čia paslaptis, per pirmas dvi savaites netekau 3,9 kg (per pirmąją 3.1, o per antrą 0.8 kg) :) Tad pirmąją išsivalė skysčiai, o dabar turbūt tikrasis metimas :)
Sunku pasitikėti viskuo ir tie maži žingsneliai tokie neužtikrinti, juolab, kad po lucky day šoktelna svoris.. Na bet svėrimuosi dieną vistiek į naudą būna :) Tad va, patarimas tau - sverkis TIK kartą savaitėje, jokiu būdu ne po lucky day.. nes svyra rankos :D
2015-04-15 15:49:29
barfuss, as kolkas kas savaite :))) mane dziugina, jei per savaite 0,5cm bent kurnors, arba svarstykles maziau rodo :D ir pasirinkau sekmadieni, nes sekmadieniais nesportuoju visiskai. Lucky day neturiu, nes as jau kai paslystu, tai ir slystu :D
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS