Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Tūkstantis ir pirmas bandymas
2015-04-14 20:13:19
Nesu didelė forumų gerbėja, tačiau jaučiu poreikį kažkam įsipareigoti ir nuoširdžiai tikiuosi, kad tai padės man pasiekti savo tikslų. Prieš kilo.lt išbandžiau turbūt visas žemėje egzistuojančias dietas, visas chemines tabletes žadančias stebuklingus poveikius ir viską kas žadėjo grietą rezultatą. Ne kartą tą rezultatą ir pasiekiau, bet džiaugiausi juo labai trumpą laiką ir vėliau viskas vėl grįždavo į ten kur prasidėjo ar net dar į blogesnę situaciją. Na taip priėjau prie 78 kg. Turbūt su daugiau kilogramų ir proto daugiau atsirado ( :D ) , taigi supratau, kad greit nebus ir geriau sveikai nei alinti organizmą. Taip atsiradau čia. Mano tikslas 58 kg. Nueit reiks daug, bet svarbu neprarast optimizmo ir motyvacijos, o čia jau mano bėda :) Pasidalinkite kaip Jūs išlaikote tą motyvaciją ir užsidegimą? :)
2015-04-14 20:54:10
Labas,
linkiu sėkmės kelyje! :) O koks tavo ūgis?
Motyvacija toks dalykas, kad tik pati gali žinoti, kas tave motyvuoja.. Pvz man padeda ta mintis, kad vasarą galbūt nereiks slėptis ir vaidinti, kad maudytis nemėgstu... Prisimenu tą siaubingą graužaties jausmą, kai prisikiši ko nors nevietojirnelaiku... Ir dar dažnai, kai pvz šiandien visą dieną noriu šokolado, kartoju sau "o kas iš to?" Nes gi tikrai, reik, kad maistas būtų mūsų vergas, o ne mes jo :)) na arba panašiai :D
2015-04-14 21:45:15
Mano ūgis 169 cm :)
Na labai stipriai pritariu tam "kas iš to?", bet kartais taip demonai užpuola, kad atrodo niekas nesvarbu ir norisi į save kišti viską iš eilės :D bet čia turbūt išmokstama su laiku su tokiais dalykais susitvarkyt. Juk iš tiesų mes turėtume valgyt, kad gyventume, o ne gyvent, kad valgytume :)
2015-04-14 21:57:01
Labas,
as panasioje situacijoje :) isbandziau viska, kas "greitai". tas greitai -7, kainavo man atgal greitai +14 :D tai nekoks jausmas.. Dabar nusprendziau, kad jokiu greitai. Ugis mano panasus, as vienu cm zemesne, o tikslas identiskas, tik kelias turetu but trumpesnis :) auksciausias lygis, kuri buvau pasiekus buvo 72. Cia esu nuo 68, jau pameciau 3,5 ir jauciuos labai gerai. Buvau paslydus, bet po Velykinio paslydimo net minciu apie saldumynus neturiu. Dabar eina ketvirta savaite kaip as cia ir svarbiausia, kad pokycius jau matau pati. Pirmom savaitem maciau tik skaiciu keitimasi.. Taip kad sekmes ir svarbiausia - kantrybes !!! :)
2015-04-14 22:13:25
Editule, sveikinu su šauniais rezultatais :) Tikiuosi, kad ir man čia pavyks. Kai skaitai, kad kitiems žmonėms sekasi, kažkaip ir pačiam nesinori pasiduoti, nes patiki, kad tai ką darai - veiksminga. O dar kai čia bendruomenė, visi to pačio siekia, ir labai palaiko vienas kitą, tai dar lengviau viskas pasidaro. Turbūt svarbiausia neprarast pozityvumo ir suklupus greit atsistoti ant kojų :)
2015-04-14 22:15:37
TIkrai taip :) o beje, forume as kiekviena savaite rasau ataskaita, kaip sekes. Tai irgi truputi kontroles priduoda. Be to, bent man idomu pasiskaityti, kaip progresuoja kiti. Palaikymas labai svarbus sitam procese..
2015-04-14 22:24:43
Ooo, kaip ta tema vadinasi, būtų įdomu paskaityti? :)
2015-04-14 22:39:03
Sveika prisijungusi =)
Na motyvacija islaikyti visa laika tikrai sunku(sia savaite pati tai patyriau, bet vistiek bandziau eit pirmyn), bet manau su grieztu tikslu ir aplinkiniu palaikymu, net ir suklupus atsistoji greit ant koju ir toliau eini tik pirmyn. Vieno seminaro kilo.lt video isgirdau tokius zodzius, kurie istrigo, ir sau tai kartoju daznai: "Vienas zingsnis pirmyn, tai - vienas zingsnis pirmyn". =)
Sekmes siekiant tikslu!
2015-04-14 22:45:14
Gera fraze, Jaune :) as ja kazkaip praleidau. Bet dabar irgi isidesiu ja tarp tu, skirtu sunkiom akimirkom.
MissMi, tai cia daugumoj "Rezultatu" temu tokio tipo ataskaitas zmones raso. O maniske tai "Svajones skirtos tam, kad issipildytu"
2015-04-14 22:48:54
Jaune, žodžiai tikrai labai teisingi ir motyvuojantys, svarbiausia tik reikiama akimirką juos prisiminti :D

O dar turiu klausimą, kaip dažnai jūs sveriates?Nes manau dažnai nereikia, ar klystu? :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS