Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Startas 2015 04 13
2015-04-26 16:24:34
Labą dienukę visiems;) Esu nauja narė, ilgai svarsčiau ar pirkti ir kuriam laikui pirkti narystę, tad pradžiai nusipirkau mėnesiui:) Kadangi užsisakiau 5dienį vakare, tai negavau nei mitybos plano, nei dar kažko:) Anketoje pažymėjau, kad noriu griežto mitybos plano (ar greito, kaip ten, jau nepamenu:)) Kadangi noriu truputėlį greitesnių rezultatų:) Jei išsilaikysiu mėn, narystę tęsiu toliau ir prašysiu "atlaidesnio" mitybos plano:) Pradžiai, iki vasarėlėe noriu -8kg, šiuo metu sveriu 68kg, ūgis 164cm. Treniruojuosi sporto klube, eilę metų, per sav 3-4-5krt (priklauso nuo darbo pamainų), taiau su mitybą nesusitvarkau, palūžtu.
Tikiuosi, kilo.lt nariai ir komanda neleis man palūžti:) Džiaugiuosi prie jūsų prisijungusi :)
2015-04-26 16:43:02
Sveika, Amber27, prisijungusi. Manau, jei tik norėsi, viskas įmanoma. Mano istorija panaši - sportas nėra mano priešas, tačiau mityba - padėk dieve, todėl kilogramai nejučia ir augo. Dar prisidėjo metimas rūkyti - tada rūkymą pakeičiau užkandžiavimu. Aš čia taip pat neseniai, bet suėmiau save į rankas, mityba mano irgi griežta - 1200 kcal, ir ką - per pirmą savaitę -1,5 kg. Tai motyvuoja laikytis ir toliau. :) To paties linkiu ir pačiai. ;)
2015-04-26 19:40:05
Smagu:)) bandysime iki vasaros būti tobulos sau ;)
2015-04-27 18:13:24
Katik baigiau savo mankštą ;) Ji truko 42min, sunkiai prisiverčiau, bet padariau iki galo:)
Per pietus važiavau iki PC, nusipirkau maisto visai savaitei (kad nereikėtų daugiau ten eiti į pagundas žiūrėti) pagal man padaryta mitybos planą, tai kainavo 30eurų:) (žinoma, kai ko atlix ir kitai savaitei,pvz krienu stiklainiukas:))
Judėsime į priekį;)
2015-05-24 12:38:43
mano mėnesio narystė jau pasibaigė:) 4sav. -4,9kg! Super;) Kadangi,kiek skaičiau atsiliepimų, net ir perkant narystę 3mėn valgiaraštis nesikeičia, tai nemanau, kad verta ir toliau tęsti narystę, o sveika mityba toliau darysiu savo įpročiu:) Sėkmės visiems siekiant savo rezultatų! ;)
2015-05-24 16:12:02
Sveikinu su pasiektais rezultatais ir sekmes toliau siekiant savo tikslu :)
2015-05-27 09:26:47
Kol kas stabilus -2 kg per savaitę. Įdomu čia daug ar mažai? Ir ar ilgai taip tęsis? Gal kas turit patirties kokie galimi pokyčiai artimiausius 3-6 mėn. Norėtusi žinot jei sakykim po mėnesio svorio kritimas sustos kokiam mėnesiui tai tai yra normalu ir nereikia jieškot ką darau ne taip.
2015-05-27 12:14:49
Koks pradinis svoris? Ar viskas pagal planą? Koks dabartinis svoris? Kiek laiko laikotės?

Metant sveikai, per savaitę neturėtų nukristi daugiau nei 1% kūno masės. Taigi jūsų atveju tai gerai tik tuo atveju, jei sveriat 200 :) o tikiu, kad nesveriat. Kita vertus, pirmosiomis savaitėmis, organizmas atsisako skysčių ir valosi, tad pirmom savaitėm skaičiai didesni ir tai normalu.

Sustojimai ir užstrigimai - labai individualus dalykas. Vieni staigiai susispartina medž apykaitą ir vargiai stringa išvis - nebent kokiai savaitei-dviems, štai kiti yra kone ištisai užstrigę ir tik retkarčiais pajuda. Deja, tai labai keblūs dalykai ir gryna fizika, fiziologija ir biologija :) Nėra griežtos lentelės, kuri pasakys, kada užstrigsit ar kiek tiksliai būsit numetę tada ir tada. Yra tik tendencingi spėjimai.
2015-05-27 15:07:48
Pradinis svoris 122 kg. Eina 3 savaitė ir jau -6 kg. Kažkada esu vieną sykį nuo 110 kg per 3 mėn numetęs iki 81kg. (~ -29 kg.). Tiesa tada nebuvo jokio mitybos plano tiesiog užsitęsusi komandiruotė užsienyje pareikalavusi didelio fizinio krūvio. Po to kojos trauma (truko raiščiai), dar po 7 mėn apendicitas privedė prie visiško disbalanso ir rezultatas 122 kg. Na dar metimas rūkyt pridėjo apie +10 kg. Na jei 1% yra norma tai viskas gerai. O mano tikslas 85 kg. per 1.5-2 metus. Taip kad, aš niekur neskubu. Ačių už atsakymą.
2015-05-27 21:15:18
Na, manau, kad gal normalu per tiek laiko su tokiu svoriu. Svarbu nenusimažinti kcal kiekio ir nepersistengti su sportu, viską daryti saikingai ir nukris ir nesugrįš. Sekmės!
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS