Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Startas 2015 04 13
2015-04-17 10:18:23
Milda, viskas gerai, galvojau gal iš kokios detalės pažinai mane.. mistika čia :D
Daryk lucky day! Tai nereiks bijoti :P
2015-04-17 10:23:28
O jei rimtai-kodėl nedarai?
2015-04-17 14:28:35
Sveikos, man pagrindinius principus kiek supratau tai tipo vaisius is rytines puses, taciau pavakariam tinka obuolys, greipfrutas, darzoves arba baltymai, negalima riebalu.

Taciau migdolus (daugiausia riebalai) leidzia pavakariam tom dienom kai sportuoju (nes as vakare sportuoju). Vakarienei pagrinde baltymai ir darzoves.

As is pradziu dar bandziau gincytis kad Andrius savo knygoj sako kad vaisiu negalima po pietu jei lasinius meti, tai man pasake jog cia grynai man individualiai. Tai va, nesakau kad visom taip, praset pasidalinti, pasidalinau.

Istikruju mane nervina kad turi stebeti ka renkiesi, galetu ismest tik tai kas galima tuo metu valgyti :D o dabar ir bananai vakare ir t.t. Nu nieko, tikiu gal patobules viena diena.

O tikrai patarciau lucky day daryti, bent jau is savo patirties. Kuo griezciau save imi be jokiu atsipalaidavimu, tuo greiciau paslysti ir vel viska turi pradeti is naujo. Tada gaunasi kad visko simta kartu labiau nori. O dabar zinau kad galiu valgyti ka tik noriu bet tik viena diena per savaite.
2015-04-17 14:42:09
Ačiū, JuliG, kad atsiliepei ir pasidalinai info :)
2015-04-17 15:31:29
Lucky day pas mane uzsitesia iki lucky savaites ;) matai as kaip mano draugai sako esu kategoriska arba arba :) man jau geriau koki ryta jei man sapnuojasi saldainis, ju suvalgyti nei daryti lucky day. As tiesa pasakius jau nelabai toleruoju saldumynus... nes man po ju taip negerai buna toks jausmas kad vartojau alkoholio :D tai tenka kuri laika pasikankinti :D.
2015-04-17 15:34:44
jei as kazko labai noriu zinoma as suvalgau, kaip as juokauju juk su saliero lapu visa laika nedraugausi :).... Kadangi mus kartais pietumis pavaisina vadovas tada pas mane ir buna lucky day pietus :D.
2015-04-17 15:43:18
bet kartais organizasmas pareikalauja to saldainio tai stengiuosi ji apgauti su bananais kartais pavyksta kartais ne :). Turiu labai pyrago receptuka, pyraga issikepate pasidalinate i porcijas ir galite susisaldyti, kai norisi kazko skanaus ar saldaus idealus variantas :)
5 gerai prinoke bananai
150 g anakardzio riesutu
150 g persiku ( ar kitokiu dziointu vaisiu)
300 aviziniu miltu ( sumalkite avizinius dribsnius)
90g. vandens ( nebutina)
60g aliejaus ( nebutina).
Bananus sutrinate su blenderiu. Vaisius arba pamirkote keleta valandu arba nuolikote karstu vandeniu ir visus ingredientus sumaisote. Supilame i kepimo forma ir i ikaitinate orkaite kepame apie 180 laipsniu temperaturoje. Skanaus :)
2015-04-17 18:03:38
JuliG, pas mane pavakariams irgi yra obuoliai ir greipfrutai, tai man atsakė, kad čia specifiniai vaisiai ir juos galima :D tai kaip čia daba yra...
2015-04-18 10:59:21
Nu va as irgi galvojau del tu vaisiu, gal jie maziau cukraus turi ir yra zemesnis GI ju, nzn. O norit pasakysiu bajeri kaa siandien atradau (nu nebent as cia ne primoji). Jie norit zinoti kokie buvo skaiciai jusu matmenu neziurint i grafika. Sakykim ivedi liemens skaiciu i langeli ir paskui trini po viena skaiciu ir ismeta apacioj kompiuteris issaugoes koks anksciau buvo haha. :D Aisku grafikas parodo irgi bet tai jau suvedus :D
2015-04-20 11:09:39
taigi savaitgalio reziume;) sestadienis buvo mano poilsio diena leidau sau pailseti nuo sportu :) sekmadienis vel griztame i iprastas vezes sportas aisku stengiames laikytis mitybos rezimo:) buvau susitikusi su draugais buvome prancuziskoje kepykleje kurioje buvo pilna skanestu ir as sau leidau tik kapucino puodeli saldumynams pasakiau ne :) taigi kaip bebutu taip labai savimi dziaugiuosi :) apimtis pasimaravau sekmadieni zinau kad sumazejo, taciau uzrasu knygute palikau namie .... tai tiksliu skaiciu nepamenu reiks ryt pasiimti lapeli ir paziureti kokei gi tie mano rezultatai ;)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS