Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Startas 2015 04 13
2015-04-16 10:31:43
as asmeniskai keiciausi savo mitybos plana i 1500 esu bandziusi susimazinti savo raciona iki 1200 as visa laika noriu valgyti ir pati pamaciau, kad vis dazniau mano gyvenime atsiranda apsiedimo dienu... tai nematau tikslo saves kankinti. Pradejusi valgyti po 1500 esu soti svoris krenta lengvai o tai labai dziugina. Mano pasiulymas butu pabandykite paprasyti kad jums padidintu suvartojamu kaloriju kieki jei pajusite kad jums negerai bet kada grisite prie mitybos plano kaip yra tik 1200
2015-04-16 10:57:08
Vakar dienos reziume visa diena beprotiskai norejau saldainiu, taciau ju nesuvalgiau valio valio valio:) buvau sporto klube pasportavau.... remiantis mano spec. aparatuko duomenimis sudeginau apie 251 kaloriju na rezultatai neispudingi bet vis tiek pliusiukas yra. Su mityba lyg viskas ir neblogai vandenuko geriu daug rytais prispilu asoteli vandens ir stengiuosi kol ruosiuosi i darba ji isgerti :) o jei i asotelei dar ipilu citrinos skonis idomenis ir vandenukas geriasi lengviau bei skaniau ;)
2015-04-16 13:15:54
Sveiki,

Mano kcal kiekis irgi 1500, tai sakyciau pilnai uztenka ir tikrai nebadauju. Tuo labiau ka pastebejau, kad gali pasirinkti toki maista sakykim kuris didesnis, sotesnis, ilgiau kramtysi :D o kcal kiekis bus tas pats panasiai. Nepakesciau jei reiketu badauti, tada vien apie nesamones ir tegalvociau. O siaip esu pastebejus, kad jei tik maziau valgau baltymu, is karto noriu ziauriai saldziai kazka. Gal kitom tai irgi pravers :) Plana keiciuosi kaip tik patinka nors ir kiekviena diena. dietologe isaiskino pagrindinius principus asmeniskai man, tai mano planas jau koki simta karta perkeistas :D valgau tai ka turiu, ka noriu ta diena, dazniausiai susiplanuoju dvi dienas i prieki, maziau i parduotuve reikia eiti.
2015-04-16 17:06:38
Žinokit keisti į 1500 šiek tiek bijau.. Matote, aš ir prieš tai prisižiūrėjau ką valgau, ir supratau, kad valgiau teisingus dalykus, bet.. neadekvačiom porcijom. Per didelėm. Tai dabar, nors kartais ir pagriaužia alkis, bet jaučiuosi gerai.. Galvojau, gal net dar pamažint :D Tiesiog aš jau ilgą laiką nevalgau bulvių, duonų, bulkų, grietinių ir t.t., tad svoris man gan lėtai krenta :)
O dėl varškės, tai aš, kai valgydavau, tai visada trindavau su bananu.. Nu žiauriai skanu būdavo.. Kol neužsipumpavau :D dabar sunku pažiūrėti.. O juolab, vakarienei nelabai tinka bananai.. tai vat :)
Milda, šaunuolė, gera pradžia- pati žinai kas :))
2015-04-16 17:55:06
Barfuss mes pazystami ? :)
2015-04-16 17:59:16
Kodėl klausiate? Lyg ir ne :))
Jei dėl kreipinio, tai atsiprašau, per skubėjimą patujinau :))
2015-04-16 18:57:55
JuliG, o gal galėtum tais pagrindiniais principais, sužinotais iš dietologės, ir su mumis pasidalinti?
2015-04-17 10:02:53
Barfuss viskas ok cia mano galva vakarais jau nebedirba :) nekreipk demesio i mano zinute :D
2015-04-17 10:03:25
Prasau i mane kreiptis tu labai nemegstu kai sako "Jus" :D
2015-04-17 10:05:51
Vakar dienos reziume sportas su juo viskas ok, maistas lyg ir gi nieko , miegas miegojau gerai tik va visa nakti sapnavau kaip valgiau skanu saldaini ir geriau juoda juoda juoda kava, taigi siandien darbe leidau sau pasilepinti, kadangi neturiu lucky day viena ryta galima save palepinti saldainiu, aisku nereikia saves teisinti tai nera gerai, bet ka padarysi as ne sventeji :D as juk nuodeminga. Arteja savaitgalis turiu susitikti su draugais labai tikiuosi atsispirti pagundai prisiragauti sau nereikalingo maisto :D
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS