Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Startas 2015 04 13
2015-04-15 16:52:44
TAi dėl to ir klausiu, nes mano yra 1200 ir aš tikrai nesijaučiu soti :D
2015-04-15 19:47:54
mano irgi 1200... buna, kad jauciuos ir soti... bet toli grazu ne visada :D
2015-04-15 19:59:37
Na būna būna, bet laikas tarp valgymų vis vien prailgsta.. Beveik visada :D Juokingiausia, kai pavalgai vakarienę, prabėga valanda ir jau galvoji kaip ruošiesi pusryčius.. ir kaip bus skanu :D
Į temą ir ne į temą - jei pas Jus meniu yra liesa varškė, ar jūs ją visiškai vieną ir valgot? Nes aš biškį įsivariau alergiją varškei (nes buvo maždaug pusės metų tarpas, kai beveik tik ją ir valgiau :D) ir galvoju, kaip įdomiau ją suvartoti.. Ir išvis ar griežtai laikotės plano?
2015-04-15 21:46:23
Hey! Na varskes vienos as niekaip neiveikiu, isipjaustau banana, arba medaus su cinamonu, nes cia pas mane tokios kaip lietuviska skanios nera varskes...
Pirma savaite emiau liesa varske, Prancuzijoj liesa varske = 0 % riebumo, skonis ir tekstura = tirstas ir rugstus kefyras >< tai sunku buvo vlgyt net su cinamonu... Po to paskaiciau kazkur, kad tam kad pasisavintume kalci is varskes yra butina bent siek tiek riebalu. Dabar perku "paprasta" varske, ji 2,8 % riebumo (bet tokia vistiek skystoka tik ne rugsti kaip ana, nu ir ne tokia kaip LT), tai siek tiek maziau suvalgau ir gerai.
Plano grieztai laikiausi pirma savaite, bet kadangi noriu ismokt maitintis pagal rekomendacijas o ne gyvent pagal receptus tai improvizuoju siek tiek, nenukrypstant zinoma (ryte daznai avizos, per pietus zuvis ar vistiena su darzovem, vakare varske ar kiausiniai...), prisitaikau pagal tai kas saldytuve nes sviezios mesos ar zuvies ne visada yra laiko nusipirkt ypac ipusejus savaitei. =)
2015-04-15 21:52:43
Ziauriai skanu truputi kokio proteino su skoniu ant tos varskes, silto vandenuko truputi... ir gaunas toks fantastiskas desertas :))))
2015-04-15 22:43:13
Šiandien draugas padarė tokį patiekaliuką - varškė + ridikėliai + agurkas + laiškinio svogūno + šaukštas natūralaus jogurto... Merginos, pirštus laižiausi :D žiauriai skanu ! Aišku truputį girdžiu savo sąžinę, nes stengiuosi laikytis plano kuo griežčiau, bet gi tikrai... Mokomės valgyti visam gyvenimui :))
O ką girdėjote gero apie medų? Nes man varškė su medum tai mmmm... Gal valgėt graikišką jogurtą su medum Aistė? ten to medaus per daug šiek tiek, bet vistiek labai skanu :))) užsimaniau antros vakarienės :D
2015-04-16 00:21:37
Valgyk grūdėtą varškę - man žiauriai skanu ir viena. Aš šiaip ir liesą vieną suraitau, nes esu varškinė ir be varškės neįsivaizduoju gyvenimo. Nu bet grūdėta man yra tiesiog desertas.

Valgyk ir su medum, bet, tikiu, labiau kaip pusrytį nei vakarienę.

Labai fainas receptas su grūdėta varške (labiau vakarienei): varškė, saliero stiebas įpjaustytas, vyšninių pomidoriukų, galima ir to paties svogūno laiško įsipjaustyt... Neskamba skaniai, bet žiauriai skanu!

O rytais maluosi kokteilį (varškė, pienas, bananas) arba įsipjaustau banano, jei norisi pakramtyt :)
2015-04-16 10:16:51
Barfus o tu nebenadei pasikeisti savop valgariascio i 1500? As jauciuosi puikiai valgydama 1500 esu visa laika soti ir kartais net pasiziuriu i laikrodi ir galvoju oj ir vel man valgyti juk as katik valgiau ;) ir vis dar jaucuosi soti:)
2015-04-16 10:22:58
as taip pat labai megstu varske yra puikus receptai kur yra liesa varske su bananais ir cinamonu :) Pirma karta i dubeneli sudejau varske susipjausciau banana ir saukstelis cinamono jauciu, kad man nelabai bet vis valgau ir bevalgant man gimo isganinga mintis ;) juk turiu blenderi ;) tai viska bananus ir varske cinamoma sutryniau i viena mase ;D koks dieviskas skonis pasaka ;) nuo tos dienos sis patiekalas vienas is megstamiausiu :D
2015-04-16 10:28:40
del plano grieztumo stengiuosi jo laikytis bent jau 90 procentu nes man asmeniskai 100 procentu tiesiog nesigauna del darbu ir laiko stokos :) kaip as juokauju i namus griztu tik pernakvoti :) tai žinoma stengiuosi pasigaminti maista visai dienai is ryto, na pvz jei man reikia uzkandziauti kokiais nors vaisiais bet ju namie neturiu pasidarau darzoviu salotu i indeli ir neuosi i darba. Jei yra parasyta, kad reikia 30 g riesutu tai zinoma tai viska pasveriu.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS