Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Startas 2015 04 13
2015-04-14 11:13:41
Milda,
ne, dar negavau... labai norėčiau gauti iki vakaro, nes tada apsipirkimą padaryčiau, o ketvirtadienį po nedarbingumo į darbą grįžtu, tai viskas kaip ir būtų laiku...
2015-04-14 11:40:51
na ka laikom kumscius kad gautuim dar siandien :)

as ka tik gavau ir gal negalima taip sakyti taciau pasijutau siek tiek apgauta, man susidare ispudis kad meniu padarytas paskubomis... itraukti tokie sezoniniai produktai, kuriu jau nebelabai galima ir rasti pvz mandarinai juk ju sezonas jau i pabaiga :) tas pats su pamelo greifruktais, as aisku atsiprasau bet tokiu laiku as siu vaisiu neperku nes ju kokybe musu parduotuvese jau apgailetina jei ju is vis buna ;)
kaloriju kiekis 1100 :) as suprantu kad as burundukas bet as puikiai zinau kad su mano gyveni budu toks kaloriju kiekis bus nelabai... paprasiau kad padidintu iki 1500... Nes juk uztikrintas lieknejimas tada kai tu esi visada soti o perzvelgus meniu supratau kad bus labai ir labai blogai. Kol nebus pakeistas meniu esu pasiruosusi valgyti pagal tai kad duota....
2015-04-14 11:51:54
Na laukiu ir aš savo meniu... mano svoris labai labai didelis, bet mano darbas toks, kad aš negaliu jausti alkio, nes reikia labai daug bendrauti su žmonėmis. o alkanas žmogus piktas. Bet gal čia tik mano išsigalvojimas? Gal bus viskas ok? Nepraraskim optimizmo.
Mes aną mėnesį gavome nusipirkti ne parduotuvės kokybės citrusinių vaisių - buvome patenkinti. negi teks pamėgsti citrusinius vaisius :D
2015-04-14 11:56:59
Aš laikiausi mitybos režimo kuomet kalorijų kiekis 1500 tai viskas super kadangi aš visą laiką buvau soti :), bėda tik ta, kad man tas meniu ilgainui pabodo, todėl kreipiausi į kilo.lt. Su 1500 svoris kuo pukiausiai krito :), tik kai racionas atsibodo, tada susiduiriau su beda....
Nusiunčiau laiškelį žiūrėsime ką man atsakys :). Na aš manau, kad geriau bet kokiu atvėju klausti...
2015-04-14 13:14:59
Milda, tavo svoris ir apimtys labai panašūs į mano, kai prisijungiau čia jau antrą kartą. Tik aš aukštesnė - 1.70. Dabar jau sveriu 70, apimtys 5-6 cm mažesnės nei tavo. Kai prisijungiau pirmąkart, svėriau tikriausiai kokis 78-79, tai jaučiuosi pasiekusi nemažai, o ir nepatyriau didelių sunkumų.

Keistas kaloražas tavo... Man pirmąkart prisijungus, buvo berods 1800 ar 1500 (neatsimenu). Vėliau, po 3 sav., sumažino iki 1200. Dabar taipogi 1200 ir viskas kol kas gerai. 1100 neturėjau ir... nenorėčiau. Pasidalink, kai atsakys.

Keista čia išvis šįkart. Anksčiau kažkaip viskas sklandžiau vyko, buvo aiškesni atsakymai jų ir labiau laiku. Dabar, toks jausmas, kad viskas labai paskubom. Prabėgu, atsakau beleką, paprašo patikslint, dar po 3 dienų atsakau kažką...

O mandarinai ir greipfrutai ir mano meniu. Perku ir valgau ir nėkiek man jie nekliūna, sezonas ar ne :) Pamėgink, viskas su jais normaliai.
2015-04-14 13:23:18
Sveikos,

o kur jūs perkate pomelus? Nes mano meniu jie taip pat yra, bet nei vienoje parduotuvėje jų tiesiog nėra! Rimtai.. kur jie dingo? :(
2015-04-14 13:43:16
Jo ,man irgi ju darbas nebepatinka:( As jau 4 dienos,kai prasiau sudaryti valgiarasti mazesniu kaloringumu,taciau atsakymo nesulaukiu. Pora kartu kreipiausi del sporto,tai man i klausimus atsako dietologe:))) Na,svarbiausia nenuleisti ranku... O jums merginos kuo geresniu rezultatu!!!
2015-04-14 14:12:53
Joli del kalorazo tai reikia padaryti kiesti dieta, pasizumi, kad mazesnis kilokaloriju kiekis ir pan ar tu rasei tiesiog zinute?
2015-04-14 14:17:50
Sveiki, as taip pat jau antra diena nesulaukiu mitybos plano :( o be jo sunku tobuleti....
2015-04-14 14:31:39
na neturiu kitos iseities kaip bandyti kazka daryti :) merginos visoms sekmes :) kai gausiu kazkokiu ziniu parasysiu :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS