Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Startas 2015 04 13
2015-04-13 19:18:17
Man penktadieninės nuotraukos - didžiausia motyvacija tarp kitko :) Penktadienis apskritai - svėrimosi, matavimosi ir fotkinimosi diena, tai šoku iš lovos kaip įgelta, į tualetą ir pasiruošusi lapelį lipu and savo aparato :) tada išsimatuoju ir einu fotkintis. Smagiausias momentas - suvesti apimtis čia prie rezultatų, tada įjungti viso laikotarpio kreivę ir pamatyti, kad/jei pamažėjo. Kadangi jų niekada neatsimenu, visuomet būna siurprizas, o kažkokių liūdnų kol kas nepasitaikė :) neskaitant naujų svarstyklių, kurios parodė 2.7 kg daugiau :)) bet senos vis tiek rodė didelį pokytį, tad viskas aišku buvo gerai, juokinga tik. Taip kad fotkinkis, žinoma. Geriausia net ne kas savaitę, o kas dvi. Bus aiškesni rezultatai.
2015-04-14 09:16:18
labas rytas :) nors apžvelgus mano apimtis bei žvilgtelėjus į savo foto ir žvilgtelėjus į kg, kuriuos rodo svarstyklės jis neturėtų būti labas, na bet aš vis dėl to manau kad jis labas nes saulutė šviečia ;) Tai va tiesos akimirka :) Mano svoris 72,30 kg Krūtinė:97 cm , liemuo 88 cm, klubai 106 cm, šlaunis 66 cm.
2015-04-14 09:24:00
Na nebūčiau aš optimistė kuri mato ne burunduką veidrodyje, o putloka mergina ;) kurios akys spindi :) nežarstysiu pažadų kad per savaitę ar per mėnesį aš numesiu ...kg apimtis sumažinsiu ...cm, tiesa pasakius niekam nesakiau kad užsiregistravau šioje svetainėje nes nemanau, kad sulaukčiau daug palaikymo ar supratimo :) na bet čia jau kita istorijos dalis į kurią mes nesigilinsime;). Tai gi vakar buvau sporto klube, kadangi sportas yra tapusi mano gyvenimo dalis be kurios nelabai issivaizduoju savo gyvenimo ;) buvau jėgos treniruotėjė bei pilvo preso treniruotėjė ( kadangi esi įsigijusi polar prietaisėlį), kuris parodo, kaip intensyviai dirbau ar daug kilo kalorijų sudeginau ir panašiai, taigi vakar vakare sudeginau apie 690 kaloriju aisku siais parodymais aklai netikiu, bet vis tiekkai žinai, kad tau teko padirbėti, kad tai iškeliautų iš tavo organizmo lauk pristabdo tave kai norisi apsiryti ;)
2015-04-14 09:33:17
Sveikinu prisijungus prie mūsų :-). Čia tave visi stebi, nors ir neparašo, taigi viena neliksi tikrai :-). Mūsų čia daug.
Neparašei ūkio, taigi sunku įsivaizduoti tą putloką merginą :-)
2015-04-14 09:35:14
gėda paskyti bet tikslaus ūgio nežinau mano ūgis apie 165 cm :)
2015-04-14 09:39:05
Kaip ten sakoma pirmas žingsnis į pasveikimą pripažinimas, kad sergi. Taigi drąsiai sakau esu burundukas ;) aišku situacija ne kokia nėra čia kuo džiaugtis bet tokia ta realybė nuo kurios na niekaip nepabėgsi:).Vis dar laukiu meniu :)
2015-04-14 10:13:49
Nori, padrąsinsiu dar ;)
Aš čia jau du mėnesius. Mano ūgis - 164 cm, svoris pradžioj buvo 70 kg, o gal ir dar daugiau, nes neturėjau kaip tik svarstyklių. Bet 70 tai buvo tikrai. Šiandien sveriu 61 kg :) Ir apimtis smarkiai sumažinau, ir savijauta puiki. Ir viskas tiesiog puiku :)
Sėkmės! ;)
2015-04-14 10:45:38
Labas rytas,
aš startuoju šiandien.
Aš realistė ir skeptikė - visko išbandžiau, bet rezultatas niekinis. Šią svetainę atradau senai, tik niekaip nesiryžau.
Narystė kol kas mėnesiui, bet jei bus viskas gerai ūsiu čia iki galutinio rezultato. Labai tikiuosi, kad nenuleisiu rankų, nes namie turiu tokią pačią antrą pusę, kuris mane palaiko :)
2015-04-14 11:08:44
Laku ;) sveikinu puikus rezultatai :) taip ir toliau ;)
na ziuresim ka mano svarstykles bei centimertras pasakys po savaites :)
2015-04-14 11:10:08
Migla, tai vadinasi esam dvi likimo drauges kurios startuoja vienu metu:)
tu jau sulaukei savo mitybos plano gal jau pradzia padaryta? as vis dar laukiu :) kadangi buvo parasyta, kad per 24 valandas nuo registracijos gausiu mitybos plana tai tikiuosi ji gauti valandos begyje, nes man jau labai idomu koki meniu man pasiulys :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS