Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Startas 2015 04 13
2015-04-13 13:08:12
sveiki

siandien startuoju :)
vos pries kelias valandas uzsiregistravau, tikiuosi sulaukti mitybos plano dar siandien kad jau nuo ryt galeciau pradeti. Mano registracija kol kas galioja tik 1 menesi :) ziuresim kaip man seksis ;) jei viskas vyks gerai manau kad registracija pratesiu :)
2015-04-13 13:14:42
Sveika prisijungusi =) Kokie tavo tikslai?
Sekmes!
2015-04-13 13:18:16
sveika, labai noreciau sumazinti apimtis bei svori ;) labai tikiuosi, kad viskas pavyks :)
2015-04-13 13:20:24
As cia dar palyginus neseniai (greit 4 sav.), per pirmas tris savaites pameciau 5 kg, o tai ir motyvuoja testi ir nepaluzti, manau ir rezultatai bus didziausia motyvacija ;)
2015-04-13 13:23:50
labai to tikiuosi ;) as pradziai uzsiregistravau tik menesui :)
siaip sportas yra mano gyvenimo dalis ;) sportuoju pakankamai intensyviai taciau didziausios bedos yra su mityba, nes be teisingos mitybos mano norimu rezultatu nebus:) Mano tikslas yra atsikratyti bent jau 10 kg ;) aisku ne per menesi ;)
2015-04-13 15:26:16
Labas Milda,

sekmes Tau. Lauksim ispudziu ir rezultatu :)
2015-04-13 17:04:22
Dekui merginos uz palaikyma :) Stengsiuosi tikiuosi kad viskas bus gerai ;)
2015-04-13 17:32:56
Sveika, bendravarde! Jei motyvacija bent šiokia tokia yra ir jei tikrai labai labai nori, rezultatai bus.

Aš pirmąkart užsiregistravau praeitais metais. per maždaug 8-9 sav. nusiridenau 8 kg. Vėliau gavau traumą, ir dingau 8 mėnesiams, ne tik iš čia, bet ir iš sporto bei sveikos mitybos. Sugrįžo (tik) 4, o tai, mano manymu, ženklas geras.

Antrąkart čia jau esu virš mėnesio ir jau perlipau buvusį rezultatą (-4-5 kg, bei apimtys mažesnės nei buvo prieš dingstant)

Sėkmės didžiausios!

Beje, pasidalink svoriu ir apimtim. Bus lengviau suvokti tavo progresą ir pasidžiaugti kartu :)
2015-04-13 17:57:32
Apimtis pamatuosiu ryt ryte :) tai ziuresim ka jos pasakys ;) zinau tik viena reikia susiimti dabar arba niekada :) jei to nepadarysiu dabar tada greiciausiai atrasiu rytoj atrasiu nauju priezasciu kodel reiktu viska atideti dar keletai dienu:). Perskaiciau keletos zmoniu forumus tai daug kas daro foto kad pamatytu ar vyksta pokyciai ar ne :) na man ir man tokia mintis kilo reikes pasifotkinti :) cia bet cia sau kad pamatyciau ar bus kazkokie rezultatai ar ne :)
2015-04-13 18:01:28
Itariu kad mano mitybos planas mane pasieks tik ryt :) na bet nieko eisnu siandien i sporto kluba truputi pasportuosiu ;) tikiuosi ryt ryte jau rasti savo mitybos plana, kad jau vakare galeciau pradeti jo laikytis;).
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS