Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Pradzia
2016-01-12 12:02:18
Siaip maitinamasi kiekviena savaite pagal sudaryta 7 dienu mitybos plana. Jei kuria diena nenori kazko valgyti ar nusibosta tas pats paprasai dietologes pakeisti, o jei jau esi igudusi ir zinai pagrindinius mitybos principus, tai keiti pati.
2016-01-14 06:11:58
Jau kaip vakar nusidejau MITYBAI,net emiau gailetis.Visa diena buvau tokia lengvute kaip plunksnele,dziaugiausi ,kad pavyksta taip kaip NORIU.Vakare paskambina drauge ,kad norinti ateiti pas mane.Atvare su didziausiu tortu /pasirodo jos gimimo diena mano pamirsta/.Toks nerialiai skanus tortas/ledai ,karamele ,cinamonas moringai ,traskus sokoladas/.Negaliu isvaryti atgal su tortu ,tai po dvi porcijas sukapojom per tris pokalbiu valandas ir prie kavytes.Mano kokteilis" nuplauke"-neisgertas.. O nakti dar sapnavau ,kad labai gerti norejau ,kita drauge padave stikline su vandeniu as puse isgeriau ,pajutau ,kad su alxo/as visiskai jokio alxo nenaudoju seniausiai/Pergyvenau labai ir sapne tai padarius.Ryte skubejau ant svarstykliu,na 200 gr.nerasta .Nusiraminau ir pazadejau sau ,daugiau NENUSIDETI.
2016-01-16 09:38:12
Nezinau, ar tai mityba taisyklinga ,ar tai didesnis judejimo kruvis/sportas/ paveike miegui.Vakare 21 val. jau einu miegoti ,akys pacios merkiasi ,keliuosi 9 val.Ankciau eidavau miegoti 23 val.,o 4 val. ryte jau akiu nebegaliu sumerkti....Miegas susireguliavo,tai gerai man.
2016-01-16 09:39:34
Mityba man patinka ,saziningai darau tai, kas parasyta MITYBOS plane-skanu ir nesinori valgyti papildomai ,kol kas....
2016-01-16 16:25:03
sveiki, uzsiregistravau vakar ir tik prisijunges radau treniruociu ir mitybos programas,nors parase kad mitybos planas bus sudarytas tik po 24 val.KILO.LT i mano klausimus neatsako tai gal kas gali pasakyti man laukti kazkokio kito mitybos planas ar naudotis esamu?
2016-01-18 10:56:55
Reikia naudotis tai kas yra parasyta dabar ,nepatiks arba netiks pasikeisite pats,taip manau as.
2016-01-18 10:59:50
„Sėkminga diena“, „Lucky day“ -kas naudojate jau seniau ,ar ta diena nesokteli gramai ,kuriuos taip sunkiai paliekame per visas 6 dienas?
2016-01-22 08:33:47
Sveiki. Patarkit.
Diatologė paaiškino, kad gėrimas ir valgymas - du skirtingi dalykai.
Kaip Jūs suderinate rytini kavagerį? Seniau pusryčių nevalgydavau, tik kavos atsigerdavau (žinoma, tai greičiau kavos gėrimas, nes stiprios nemėgstu ir dar pienu skiedžiu), o dabar pavalgau pusryčius ir dar tos kavytės atsigeriu. Man taip skanu... Reik to atsisakyti??????
2016-01-22 08:47:52
sveikos naujokes, sekmes siame kelyje.as cia esu beveik 7 menesiai.
kava geriu su mazu slakeliu kavai skirtu pienu, 2 puodeliai per diena.svorio mesti netrukdo.
luckyday visada svenciu nuosirdziai- valgau visko ko norisi ir kiek noris, bet kitas dienas laikausi plano grieztai. svoris sekmingai krenta.
taip, po luckyday svoris visada priauga, bet per 3-4d grizta i pradine padeti ir per kitas 2-3 d kazkiek nukrenta, taip kad viskas gerai. luckyday padeda iveikti 6 d griezta mityba kai ir sio ir to negalima, bet norisi. be to didesnis kiekis kaloriju ir nuo sekancios dienos vel mazas kaloriju kiekis uzveda organizma toliau mesti svori, kitaip gautusi stopas.
dar karta sekmes jums ir istvermes.pasakokit, kaip sekasi.
2016-01-25 17:46:32
Aciu uz idome ir naudinga informacija .
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS