Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Pradzia
2015-12-23 10:13:40
aha, aš irgi pasimokysiu iš Vilmos :)
bet per kūčias ir kalėdas tai žadu valgyti viską, kas patinka, nes kilo.lt jau esu pusmetį (oho, nepastebėjau, kaip prabėgo).

kai pavalgai netinkamų dalykų per šventę - kitai dienai prisideda du kg. grįžus prie režimo, svoris grįžta į normą per tris dienas. jis ir nebūna realiai pakitęs, tik kūnas turi prasivalyti nuo netinkamų dalykų.

kita vertus, kūčios nėra toks laikas, kai labai netinkamų dalykų galima būtų prisivalgyti: truputis žuvies ir grybų per kūčias, paukštiena per kalėdas ir mandarinai.
2016-01-02 19:36:21
Sveiki:) vat naujoke ir as, jau gavau mitybos plana, pradedu nuo pirmadienio :) Rytoj susiperku viska, susimatuoju apimtis, nusofotgrafuoju ir leksim su vejeliu tikiuosi:) uzsiregistravau 3 menesiams, kol kas matau kad skaniu dalykeliu yra meniu tad labai nenuvyle. Man padeda tai, kad nesu priklausoma nuo saldumynu, o darzoves baisiai megstu:) problema, pasyvus gyvenimas, sedimas darbas. Nors aisku lankau sokius 2 kartus 5 savaite, bet mazai:) Siaip sporto programa, tai truputuka nugazdino, ziuresiu kaip seksis:) Vyras sake pades, pusrycius ir vakariene su manimi valgys tokia pacia, kad man lengviau butu :)
2016-01-07 14:24:30
Sėkmės Vilija30 :) aš ir naujokė, kol kas ir aš trykštu noru užsidegimu ir užsispyrimu siekti norimo tikslo ;)
2016-01-07 16:27:31
Aš jau 4dienas :) ir visai smagu:) tikiuos nepritrūks motyvacijos :)
2016-01-10 17:22:20
Labukas :) Aš nare esu jau porą savaitėlių, viskas labai patinka, ir sporto programa, ir maistas, netgi pradėjau mėgti maisto gaminimą, kasdien žiūriu ką naujo ir skanaus galėčiau pasigaminti, keisčiausi, tik kad tos porcijos didokos, ne viską pavyksta įveikti :) Bandžiau anksčiau sportuoti, bet svoris kažkodėl nekrito, nors ir su trenerės priežiūra sąžiningai sportavau, apimtys kiek sumažėjo, kas džiugina. Dabar stengsiuos laikytis čia pateiktos sporto programas, džiugu, kad jau mažais žingsneliais judu į priekį, pasiduoti neketinu ;)
2016-01-11 09:33:41
Sveiki, štai ir prabėgo beveik savaitė nuo pradžios su kilo.lt. Kadangi svėriausi ir apimtis pasimatavau praeitą pirmadienį, tai galutinius savaitės rezultatus parašysiu šiandien vakare. O kol kas apžvelgsiu prabėgusią savaitėlę.:) Ji mano supratimu nebuvo sunki, kažkaip atvirkščiai - aš laaabai didžiavausi kažką pradėjusi daryti:) O kur dar sportas..., nors tik du kartai per savaitę, bet daugiau nei valandą užimanti programa kaip pradžiai atrodo visai neblogai, tuo labiau kad dar ir šokiai klasikiniai du kartai per savaitę, tai gal kol kas ir pakaks...:) Po penktadienio padidinto krūvio kojoms, šiandien dar vis vos paeinu...:) Taip: vandenukas ir žalioji arbata geriasi lengvai, skysčių normą išlaikau, jaučiuos gerai:) Valgiai: atradimas: lašiša ir tuno salotos. :) Kažkaip žinojau, kad gal nieko visai, bet niekada meniu tokio dalyko nebūdavo. (tiesa naujiesiems metams kepiau lašišą ir jau nuo tada nusprendžiau, kad ji mūsų su vyru meniu bus tikrai įtraukta dažniau.:) ) Kol kas trumpa reziumė: iki "lucky day" buvo numesta 1,9 kg (apimčių kol kas nematavau), po "lucky day" plius 600 g, o po sekmadienio dienos dar plius 500 g (Kažkas keisto), bet tikiuosi juos per šią savaitę gražinti tinkamu visos savaitės rėžimu. Sakyčiau jeigu taip kilogramai kris kaip praeitą savaitę. Kol kas savaitės reziumė, jeigu sveriuosi tinkamu laiku - 800 g (šiandien), gal visai ir neblogai:) Nors dietologė sakė svertis tik vieną kartą savaitėje ir tik sėkmingos dienos pradžioje. Iki trisdešimtmečio tikėtosi 60 - ies kg svorio gal ir pavyks!!! :) Na o "lucky day" meniu buvo toks:
Pusryčiai: 2 kiaušinių plaktas omletas su riekele juodos duonos ir išsiilgta aukščiausios rūšies dešra, plius labai vienintelis per praėjusią savaitę išsiilgtas gėrimas - baltos kavos puodelis su pusantro šaukštelio cukraus.:)
Priešpiečiai: obuolys.
Pietūs: kiaulienos kepsnys, bulvytės fri ir šviežios salotos.;) Tikrai "lucky".:)
Pavakariai: įsiūlytas vanilės skonio sūrelis. ;)
Vakarienė: svečiavomės, tad prie pokerio stalo vyravo toks meniu: pusantro buteliuko nealkoholinio citrinų skonio alaus (Alkoholio iki 30 -mečio visiškai atsisakiau), du sušiai, laaabai skanūs draugės gaminti sumuštinukai su tunu "Hellmans" majonezu ir džiugo sūriu (tad jų iš tiesų nė nežinau, kiek suvalgiau ;D, dar keletas kitų įdomių užkandžių ir naminių lašinių su juoda duona, svogūniuku ir marinuotais agurkėliais kažkiek tai , kiek nepasakysiu :) Skamba, taip, lyg suvalgiau nežinia kiek ir labai viskas kas buvo valgoma buvo kaloringa, tačiau priaugti 600 g sakyčiau po lucky day nėra jau taip ir baisu:).
Tai tiek iš manęs žinių šiam kartui, o kaip sekasi temos kaltininkei, bei kitoms kartu su manimi prisijungusioms mergaitėms? Pasidalinkite mintimis..>:)
2016-01-11 09:48:18
Laba,
smagu Vilija30, kad taip sekasi ir pirma savaitė praėjo lengvai, man rytoj bus savaitė kaip aš prisijungiau prie kilo.lt :) ir man sekasi gana puikiai, lb džiaugiuosi, kad laikausi mitybos plano, sportuoti nepradėjau nes sirguliuoju, bet jau ketvirtadienį visu pajėgumu žadu grįžti į sporto salę :) pasiilgau sporto :DDD
Mitybos planas man lb patiko, aišku kitoks planas nei anksčiau maitinausi ir kažkaip nesijautė jokio priešiškumo, o kaip tik toks nuostabus jausmas, kad laikiausi. Na gi, ir išaušo mano pirmoji lucky day, visą savaitė galvojau ką valgysiu, kiek visko norėsiu, bet bet bet, pabudau ir galvoju, nu jei jau praėjau keist mitybą tai reik ir keist, nes galvoju jei vėl viską kimšiu tai kaip bus??? gal vadžias atleisiu iš vis??? tad pusryčiams buvo avižinė košė su šilauogėmis :) priešpiečiams džiovinti bananai, kurie beje lb lb patiko mano beveik 4mečiui sūnui :))) bananų čipsais praminėm, prašė ir prašė duoti :)
pietums valgiau vištienos krūtinėlę su daržovėmis...na o vakare pasilepinau silke su svogūnais ir orkaitėje keptomis bulvėmis :D kaip merginos dėl silkės? aš ją dievinu, bet receptų sąraše nė vieno receptėlio neradau :((( bet iš tikrųjų jaučiausi apsunkusi po tokios lucky vakarienės :((( manau reikėjo valgyti geriau pietums, o vakarienę palikti lengvesnę...ne siš ties šią savaitė pastebėjau, kad ryte pabudus jaučiuosi lengva ir neapkrauta, manau tai lb daug "duoda" sveika lengva vakarienė :)))))))
vandenuką sekasi gerti puikiai, aš ir iki kilo.lt gerdavau apie 2l vandens per dieną, dar +4 puodeliai žalios arbatos be cukraus :)))
savaitės rezultatai -1,7kg :) apimčių nesimatavau, nes man atrodo kas dvi savaites reikia matuotis ir svertis, bet gi taip knieti pasisverti :)))))
jaučiuosi energinga, nusiteikusi judėti tik pirmyn :))))) kad taip visada :DDD
2016-01-11 10:08:31
GTT, va kaip smagu girdėti tokias naujienas:) O tai kada pati sveriesi, ar iki lucky day, ar jau po jos? Vat aš irgi galvoju, kad su ta lucky day reikia truputėlį atsargiau nei yra sakoma, nes kažkaip man nepatiko -1,9 paskui teliko tik 800 g :D
2016-01-11 10:17:30
Aš svėriausi po lucky day :) jo ir aš manau, kad dar kol pradžia, riek nepiktnaudžiauti ta lucky day, nes visos savaitės rezultatai per niek nueina, na ne visi bet didžioji dalis :) na bent jau man tai reikia dar susivokti porcijų dydyje ir reguliariai maitintis, tą ir darau, bet noriu, kad tai savaime pradėčiau jausti, na alkį tikrąjį būtent jau kai reikia valgyti tomis valandomis, o tada jau galima ir su lucky day pamėginti, aišku, kažką suvalgyti per lucky day reikia sau leisti, bet manau kad ne visą dieną :)
2016-01-12 11:40:34
Sveiki norėčiau pasiteirauti ar mitybos planas sudarytas tik 7 dienom ir poto mes patys ji koreguojame likusius men ar kaip cia? kodel man nepakeicia?:)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS