Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Pradzia
2015-07-24 13:09:23
Aciu uz straipsni :) kaip tik keliausiu i parduotuve apsipirkti reikalingu produktu, paziuresim kaip pavyks atsispirti ir nenusipirkti nieko saldaus :)
2015-10-04 20:59:18
Sveikos, penktadienį tik prisiregistravau kilo.lt, nekantriai laukiu mitybos ir sporto plano
2015-10-05 12:16:29
sveiki :) Kada patartumete gerti kokteili ryte ar vakare?:)
2015-10-05 12:49:28
Sveiki, kazkas turejo pasiulyma isigyti kokteilio "pigiau" gal galite pasiulyti man asmeniskai 861399177.ACIU
2015-10-05 15:17:59
Sveikos. Aišku, kad kokteilį reiktų gerti vakare, nes jis ir sukurtas vakarienei, jeigu kalbate apie kilo. lt kokteilį. Šiandien aš jį atsinešiau į darbą ir gersiu pavakariams. Jį geriu su vandeniu, tai tik 90 kcal. pavakariams kaip tik. Vakarienei man jo neužtenka, norisi šalia jo dar pakramtyti :-).
2015-10-05 15:30:40
ar įmanoma gerti? :) ar skanus? bet ar ne geriau pasidaryti naminį, šviežią? iš riešutų, vaisių... na, nežinau, aš jo neragavau:) aš daraus dažnai kokteilį namie, mirkyti riešutai ar grikiai daiginti (dėl baltymų) ir dar koks bananas, kriaušė ar obuolys, vanduo... galvoju darbe irgi reiks nusipirkti kokteilinę gal. Nors... gal geriau visą obuolį, visą bananą suvalgyti ar kokio jogurto indeliuką, įsimetus riešutą vieną kitą, aišku, matyt, ir taip, ir taip, ir taip neblogai:)
2015-10-05 16:58:24
Roberta, visa esmė, kad iš vaisių ir riešutų bus angliavandeniai, cukrus, na dar riebalai. O reikia vakare baltymus naudoti. Tai jeigu varškę su kokiom uogom trinsi - dar nieko, bet jeigu vaisius visokius su riešutais, tada jau ne kas...
Man kilo kokteilis visai gerai tais atvejais, kai neturiu galimybės suvalgyti savo gamintos vakarienės. Ir tikrai galvojau, kad bus daug baisiau, žarnos žarnas ris, bet nieko tokio :) keista, bet visai sotu!
2015-10-05 18:53:17
na, galima darytis daugiau angliavandenių turintį ryte, daugiau baltymų vakare..aišku, gal gerai ir tas kilo kokteilis, ne visada yra galimybių pasidaryti...
2015-10-06 13:57:20
Sveiki visi, vėl sugrįžau :) Esu čia antrąjį kartą. Balandžio mėn užsiregistravau mėnesiui:) Galvojau, kad pavyks man ir toliau save kontroliuoti, bet vasara vasarėlė...parodė, kad ne :) Gal daug kas ir sako, kad čia pinigų plovimas, bet real man padeda ši kontrolė "vadžių neatleisti". Ir tai lyg savotiškas žaidimas :) Tikslas -8kg:)
2015-10-21 14:30:51
Sveikos merginos. Vakar buvo mano "Kilo" pradžia. Kaip jums pavyko atsisakyti kavos puodelio pusryčiams ir pietums? Aš be kavos nepabundu esu apsnūdusi, o po pietų taip pat norisi ištempti kojas, tai kava mane gelbsti būti budriai. Tai kaip be kavos gyventi?
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS