Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Pradzia
2015-06-11 08:09:33
Sveika Viktūte,labai gerai,kad atsinešei ryžtą-jo tikrai prireiks.Sėkmės
2015-06-12 10:22:46
Ačiū už padrąsinimą :)
2015-06-12 11:16:30
Sveiki visi ir viso, aš prieš gerą pusmetį buvau jau čia buvusi, tai kaip ir naujokė nesu ir tada ir dabar tikslas toks pats sustiprėti, neturiu problemų dėl svorio, bet noriu dailesnės tvirtesnės figūros, pirmą kartą kai prisiregistravau bandžiau tik mėnesį ir ką sąžiningai sakau tada aš nieko nesilaikiau į viską žiūrėjau skeptiškai labai ir registravausi gal daugiau iš smalsumo nei iš rimto noro ir pasiryžimo. Po to buvau ilgai nusistačiusi, jog čia pinigų plovykla :) komentarus skaitinėjau ir linkčiojau galvą tiesa tiesa, deje ateina metas kai suaugi :) Supratau, kad visgi ne kilo kaltas jog nieko nesigavo, o pati. Tad bandau antrą kartą su dideliu ryžtu, noriu ir užsispyrimu - šį kartą žinau ko čia atėjau, kodėl prisijungiau. Ilgiau bandžiusi pati savo jėgomis sportuoti, maitintis suvokiau, kad reikia jog kažkas užvestų ant kelio ir čia manau kelio pradžia į sveikesnį geresnė mano pačios rytojų. Tad laukiu programos.
2015-06-12 23:31:24
Amaja, valio,kad pažvelgei į savo situaciją ne kažką kaltindama,o ieškodama esmės. Todėl linkiu ateinantį mėnesį sąžiningai laikytis visko ir tada spręsti apie viską :) Ačiū už nuoširdų pasidalinimą. Linkiu išlaikyti pačios sau išsikeltą išbandymą ir pasiekti išsikelto tikslo.
2015-06-14 23:49:27
Sveiki,
Aš ką tik prisijungiau prie jūsų būrio, tad laukiu meniu ir sporto programų. Noriu numesti apie 10 kg, sumažinant riebalų ratą pilvo srityje ir rankas paliekninti norėčiau. Kažkaip keistai rankos išstorėjo, kad dažnai netelpu į marškinius, švarkus, paltus būtent dėl rankų... Tikiuos, kad ši problema dings. Kada jūs pastebėjote pokyčius cm? Ar negalvojate nuolat apie maistą laikydamiesi numatyto meniu?
2015-06-15 00:42:58
sveika prisijungus snigti :) pokycius pastebejau po savaites laiko, cm mazejo ne po daug bet MAZEJO, dabar esu antra savaite tai nusifotografavau, tai rezultatai net ir nuotraukos matosi :) Sekmes! :)
2015-06-15 00:45:04
Beje apie maista tai negalvoju nuolat, nes porcijos tikrai nemazos ir skanios :) jei dirbi tai isviso uzsimirsta tos valandos tarp valgymu ir ziuri kad jau laikas vel valgiui ;) bent jau man taip, tik vakarais truputi sunkiau, norisi visokiu "sneksiuku" :D
2015-06-15 23:50:31
Ačiū, eiveli* už palaikymą. Cm sakyčiau svarbiau nei kg :)
Bandysiu ir aš jau laikytis nustatyto meniu. Vakarop gavau sudarytą meniu, tai rytoj įsigysiu produktus ir sporto diena jau rytoj, tad išbandysiu pratimus.
O beje, ar jūs sekate valandas kaip nurodyta? Pvz. 3 val. po pusryčių, 2 val po priešpiečių?
2015-06-19 14:42:26
Aš seku, tik aišku ne visada pavyksta laiku pavalgyti :)
2015-06-20 09:14:26
Aš jau irgi galiu pasidžiaugti, kad per 5 dienas nukrito 1kg ir sumažėjo rankų apimtis 1 kg :) Nors buvau išvykus kelioms dienoms, nevisai tiksliai laikiausi dietos, bet pavyko! Galvoju, kad dar padėjo ilgi pasivaikščiojimai svečiam mieste ir parke. Taip pat daugiau vandens pradėjau gerti. saldumynų atsisakyti kelionės metu visiškai atsisakyti nepavyko, bet apribojau save, kad jei negali atsisakyti, kai siūlo kiekvienam asmeniškai, tai imi labai labai mažytį gabalėlį ir tik vieną :) Ir man regis suveikė.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS