Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Pradzia
2015-05-30 10:48:54
Sveiki visi svieziai prisijunge :) nepatingekit savo dienorasti uzsivesti "rezultatu" skiltyje ir pasidalinti pasiekimais ;) Sekmes !
2015-06-05 15:57:28
Sveiki,aš dar viena naujokėlė. Tik šiandien užsiregistravau - todėl ,panašu,kad mano kantrybė bus ilgokai(per savaitgalį) bandoma.O laukti nesinori.....Turiu labai didelę silpnybę saldumynam - labai tikiuosi,kad įvyks stebuklas ir jie manęs nebevilios. O tuomet tai tikrai būsiu gražesnių apimčių ir svarstyklių skaičiai nebegąsdins....:)
2015-06-05 18:01:29
Sveika atvykusi, Kristaaa! :) Mano silpnybė irgi saldumynai... Deja kol kas noras jiems nesumažėjo, dabar išvis sunku darosi, nes ledų sezonas prasidėjo... Nežinau ar vien kilo dieta padės sumažinti saldumynų norą ir poreikį, nes valgiaraštis nors ir tvarkingai sudėliotas, yra visų medžiagų kokių reikia ir pan., bet tai nepadeda atsikratyti to didžiulio noro... Sukramtau pomidorą, kaip užkandį, bet nuo to nedingsta noras suvalgyti šokoladą :) Viskas priklausys nuo Jūsų valios pastangų ir kiek sugebėsite atsilaikyti pati. Galbūt su kitų narių, dietologės ar psichologės (jei čia tokia yra) pagalba pavyks tą padaryti :) Aš bent jau tikiuosi, kad su laiku, apskritai pakeitus savo požiūrį į mitybą, kitaip žiūrėsiu ir į saldumynus. Taigi sėkmės ir Jums!
2015-06-05 20:10:09
Sveiki, as kelios dienos cia, bet tikrai labai patinka mitybos ir sporto planas. Be to palaikymas! :) Visada pritrukdavo motyvacijos bet si kartas manau pagaliau pasieksiu tai ko trokstu kilo.lt pagalba :))
2015-06-05 20:44:49
sveiki, as ir pagaliau uzsiregistravau, buvo labai didelis entuziasmas pradet viska, tikiuos ir pasiseks, tikslas nedidelis :) - numest galbut tik max 4kg, ir labai ...labai sutvirtinti kuno raumenukus, kai paziuriu i kitu moteru rimtai sportuojanciu, figura, tai tik seile tysta...:)
2015-06-07 11:46:46
Sveiki, aš užsiregistravau ketvirtadienį ir labai džiugu, kad jau penktadienio popietę gavau sudarytą dietą ir sporto pratimų planą. Tai iškart ir pradėjau laikytis, nelaukusi pirmadienio :D
Sekais, sakyčiau, kol kas, puikiai, netgi ledų atsisakiau, kai vyras klausė, ar valgysiu, ir mamos parvežtų saldainių lauktuvių sugebėjau atsisakyti. O saldumynai ir buvo mano didžiausias priaugusių kg kaltininkas...Bet kažkaip jaučiuosi "užsimotyvavusi", entuziazmu trykštanti ir jaučiu atsakomybę, kad kai kitą penktadienį suvedinėsiu svorio ir apimčių duomenis, nebūtų gėda prieš trenerį, dietologę, ir, žinoma, prieš pačią save. Tik vat savo foto tai kelti nedrįstu... O kaip jūs?
2015-06-07 23:30:34
as vis dar laukiu ir meniu ir sporto, tureciau ryt poryt gaut,
saves ikelt nebijau ,bijau i save tokia ziuret.
matau cia didziausai problema saldumynai...ech...kaip narkotikas...paragavai ir dar nori..ir atsispirti sunku.
2015-06-07 23:54:05
Sveiki, nuo šiandien ir aš čia naujokė:) Labai laiminga esu!!!! ir nekantrauju artimiausiu metu gauti savo planą
Per paskutinius 3 metus teko išgyventi daug pasikeitimų gyvenime, kas sąlygojo svorio pasikeitimus: 55-52-62-58-72-67kg
Bet šiandien nusprendžiau padėti tašką tokiems svyravimams. Ir tikiuosi atsiras, kas palaikys šiame iššūkyje
2015-06-08 08:50:15
Toska 90,ačiū už palaikymą ir padrąsinančią motyvaciją.Malonu žinoti,kad priklausomybę saldumynam turiu ne aš viena :)
2015-06-10 14:41:30
Sveiki, esu naujokė. Tik ką prisiregistravau... Nusiteikusi ryžtingai :) Žinau, kad sunku keisti gyvenseną, bet visgi geriau dabar pradėti nei niekada :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS