Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Pradzia
2015-04-21 11:03:24
Sveiki, aš siandien gavau programą. :) Bandysiu tobulet :)
2015-04-23 15:23:10
Sveiki. Aš vakar gavau, bet buvau išvykus, pasižiūrėjau vakare, tai tik nuo šiandien pradėjau laikytis :) truputį susivelinau su valgymais, bet tikiuosi per pora dienu istot i vėžes :)
2015-04-23 17:32:11
labas, sveika atvykus :) pasidalink kokie tikslai ir priežastys užsiregistruoti - susilauksi daugiau bendraminčių, bendražygių ir dėmesio :)
2015-04-23 18:26:35
Na,man irgi dar tik pradzia. Siandien tik antra diena laikausi plano.Aisku,idomu,kaip sekasi liekneti senbuviams,idomu,ka jie jau gali patarti.Idomu ir kaip seksis startavusiems kartu su manimi,kokios problemos iskils.Manau,lengviau spresti tas problemas kartu.
Naryste nusipirkau trims menesiams,tai tikiuosi sulaukti nors kokio rezultato :)
2015-04-25 21:50:19
Sveiki! O as nekantrauju kada gausiu :) siandien sestadienis, tai man sudarys tik koki antradieni :( bet perzvelgiau receptus, tai yra tikrai gardziu receptu :)
Idomiausia tai, ka pasiulys man, kaip veganei :)
Tikslas apmazinti koju apimtis... Nes sportuoju jau nuo metu pradzios, trenerio sudaryta programa, bet kazkaip man apimtis koju turbut greiciau paaugo... O as prasiau atvirksciai. Aisku mityba tai siaip sau... Baisiai megstu uzkandziauti, ar tiksliau padesertuot. Tai labai laukiu ir esu nusiteikusi pozityviai :)
2015-05-27 11:24:54
Sveiki visi!

Mano tikslas nei daug nei mažai - minus 12 kg, nuo 67 iki 55 :) Didžiausia bėda - šlaunys ir užpakalis... Krūtinės išvis beveik nėra, o klubai tai kaip stalčiai į šonus išvažiavę, tai nėra proporcijos, nesmagu, kad visi (ir aš aišku) pastoviai atkreipia dėmesį į mano užpakalį. Šiaip esu metusi svorį prieš 5 metus (prieš vestuves), tada numečiau 10 kg nuo kovo iki liepos (4 mėn), bet maitinausi tikrai nesveikai (nors tuo metu atrodė, kad sveikai), nes valgiau pusryčiams arba dribsnių arba košės, pietums tik vištiena su ryžiais (daržovių išvis beveik ne) , o vakare tik kokį apelsiną, kivių ir pan. Tai gaudavosi tik du normalūs valgymai plius vaisius. Aišku, svoris krito kaip pasiutęs, po kokios savaitės pripratau prie tokių kiekių ir buvo gerai. Bet... per tuos 5-is metus priaugau atgal ir dar šiek tiek daugiau.... Taigi jau kuris laikas po truputį pratinu save prie sveikesnio maisto (pamėgau salotas), mažesnių porcijų, įvairesnių vaisių. Iš to ir kyla klausimas man visoms: ar pradėjus mesti svorį (užsiregistravus kilo.lt) nebuvo Jums tokio kaip psichologinio pasipriešinimo iškart viskam? Man tai kelias dienas kažkoks vos ne pyktis buvo, nenoras pradėti laikytis dietos, atmetimas. Dar iki šiol kartais pagalvoju ,,ką jie čia man bando įpiršti. Aš ir taip viską žinau, man reguliuoti nieko nereikia". Ar Jums taip nebūna, kad tarsi norite keistis, bet nenorite, kad kas kitas aiškintų kaip valgyti ir kaip sportuoti? Kaip pavyksta tai įveikti ir perlipti per save?
2015-05-27 12:04:23
Būna, žinoma. Visiems. Maistas daugeliui čia yra ne kas kita, kaip priklausomybė. Kaip alkoholis alkoholikui arba narkotikai narkomanui ir t.t. Natūralu, kad pirma reikia labai gerai sau išaiškinti ir pripažinti bėdą, tik tada gali su ja dorotis. Tas pyktis ir pasipriešinimas ir kyla iš nenoro pripažinti, kad reikia keistis, kad reikia keisti viską kone iš pagrindų, o tai sudėtinga. Kai kas nors sudėtinga, mes linkę pykti, o dažnai neturim ant ko :) žodžiu, sėkmės. Prie didelio noro, viskas, kas yra čia, veikia.
2015-05-28 15:21:33
Gera diena, visiems. Mano pradžia kaip ir šiandien, nes jau gavau programą ir mitybos planą. Tikslas numesti 10 kg, o jei pavyks daugiau, būtų super bei žinoma sumažinti visas apimtis. Šoką didžiausią gavau, kai pasidariau foto su maudymuku, tokio vaizdo tikrai nesitikėjau :(((, bet už tat dar labiau padidėjo noras, kuo greičiau pradėti ir siekti rezultatų...
2015-05-28 15:46:27
Sveiki, tikslas 10 kg ir sumazinti apimtis :) nare dar tik ketvirta diena... po pirmos treniruotes dienas vos pajudejau :D labai sazingai atlikau, o ir nesportavus tai snd jau darysiu antra treniruote....
susigundziau kilo.lt nes pasiverus ir paskaiciavus KMI jis virsijo vidutini svori.. :(((
2015-05-29 11:11:02
Sveiki visi, aš taip pat šiandien gavau sporto ir mitybos planą, bandysiu ir aš sugrįžti į savo formas, nes po gimdymo visai nekaip atrodau, o ypač kai nusifotografavau su apatiniais, vaizdelis tikrai nekoks :( Na bet tam čia ir susirinkom, kovoti už savo gražias kūno linijas ir sveika gyvenimo būda ! :) Sėkmės visiems! :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS