Mityba / Sveika mityba / Kcal norma
2015-05-12 14:43:59
Na as pasirinkau griezta,o gavau 1800 nors svorio reikia numesti tikrai daug. Dar tikslinaus,ar tikrai nera jokios klaidos,tai sake,kad ne
2015-05-12 18:34:14
As pasirinkau vidutine ir gavau 1200. Norejau numesti tik 2 kg, nes esu 174 ugio ir sveriau 56 kg, esu liekna, taciau visi riebaliukai kaupiasi pilvo srityje. Per nepilna savaite numeciau 2,7 kg. Jauciuosi visada alkana, todel daznai dar kazko pavalgau. Galvoju gal vertetu pasidininti kaloriju kieki? :)
2015-05-12 20:25:25
Ar verta save kankint save dietom su tokiu svoriu? Ar ne paprasciau butu kiek pasportuot,sutvirtint raumenukus,vietoj badavimo?
2015-05-12 20:42:19
badavimo čia neturėtų būt bet kokiu atveju - verta ar neverta. Jei jaučiatės alkana, drąsiai skelbkit ekspertams, neturi taip būt. O per savaitę numest šitiek svorio irgi nėra normalu.
2015-05-12 20:55:47
Merginos, sportuoju dabar 4 kartus per savaite. Seniau taip pat pasportuodavau, tiesiog valgydavau daugiau ir ne visai sveika maista. Sakot tiek svorio per savaite netekti blogai? Bet antra savaite viskas nusistovejo ir laikosi tokspat.

2015-05-15 13:36:44
O man skyrė 1500 kcal ir esu patenkinta, pirmas dienas taip jautėsi kad noriu kažko daugiau bet manau tai yra normalu. vis pasikaitalioju valgius ir viskas yra ok :) 5 kartus sportuoju per sav, nes užsibrėžtas tikslas yra nemažas. bet jau pirmą savaitę pastebėjau kad mityba sudaro daug daugiau nei vien sportas. anksčiau nei vandens neišgerdavau tiek kiek reikia, nei valgydavau taisyklingai. tačiau atėjo laikas keistis ir tikrai džiaugiuosi kad pagaliau ryžausi tam :) nes emocinė savijauta kai pamatai svarstyklių rodyklę žemiau tikrai nuostabi :)
2015-06-04 21:59:40
Aš taip pat gavau 1800.. Pamačius net išsigandau ;D
Bet sakiau pamėginsiu... jei ką mažinsiu. Didžiausiais iššūkis 5 valgymai... ;}
2015-06-04 21:59:40
Aš taip pat gavau 1800.. Pamačius net išsigandau ;D
Bet sakiau pamėginsiu... jei ką mažinsiu. Didžiausiais iššūkis 5 valgymai... ;}
2015-06-04 22:45:33
aš gavau 1500 :) o numesti noriu apie 15kg ir šiek tiek jaučiuos alkana, bet manau,kad tai psichologinis alkanumas, nes valgau tuos 5 agurkus, tiksliau galvoju,kaaaip juos sukišti :D, ir po jų jaučiuos alkana,nes tarsi būčiau norėjusi kažką kitą valgyt :D man rodos natūralu ir normalu,kad pirmosios dienos tokios, ypač kai prieš tai valgiau kada išeina ir tikrai ne įvairų maistą...va,kas man įdomiausia,jog natūraliai norisi gerti daug vandens..aš ir anksčiau jo nemažai gėriau, bet dabar jau su citrinom ir laimais geriu,tai išvis niaaam ir kavos negeriu trečia diena ir nematau bėdos :D ir manau,kad tai mitybos dėka...užtat gersiu per savo lucky day,kai galėsiu mažą šaukštelį cukraus įsimest :)
2015-06-05 12:44:48
Žiuriu kai nori numesti daugiau tai kcal norma didele, matyt, kad butu po to is ko mazinti... bet pirma diena ir jau man pietus netelpa po pusryčiu :DD
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS