Mityba / Sveika mityba / Kcal norma
2015-04-27 15:17:08
Ir man siūlė 1800 kalorijų, bet kadangi, fizinis aktyvumas dar menkas, tai pasiprašiau mažiau :)
2015-04-28 00:12:15
Bet tai... Aš gavau tokią kcal normą, kurios jau nesumažinsi, jau dabar ant ribos. Organizmas pripras ir svoris nebekris. Nors, pagalvojus, man to svorio ne tiek ir daug tereikia numesti, tad reikia tikėtis, kad nukris pilvukas iki tol, kol organizmas pripras prie dietos. :D Nes kol kas krenta nuo visur, tik ne nuo mano problematiškiausios vietos. :D
2015-04-28 07:46:10
Na aš pasirinkau griežtą, o tai reiškia 1200 kcal. Nu tikrai ne per daug maisto :D Pats tas, o kartais ir mažoka.. Manau, kad priklauso nuo svorio - jei virsvorio nėra arba jis mažas, tai ir mažiau maisto organizmas reikalauja, o kai yra - automatiškai daugiau energijos reikia, taip kad lygintis viena su kita negalime, nes visai skirtingos situacijos.

Tam, kad nepriprastų organizmas ir yra daroma cheat day :)

Man atrodo, kad čia ir yra tų dietų "su koldūnais ir snikeriais" paslaptis.. Kad organizmas pastoviai apkrautas darbu, greita medžiagų apykaita ir todėl svoris krenta. Šiaip svarbiausia suprasti, kad dažniausiai mažiau valgydamos, surinktume daugiau kcal. Kas gi negali vienu prisėdimu pusryčiam ar vakarienei suvalgyt jogurto puslitriuką ? :))))
2015-04-30 12:38:30
Kad cia tas cal kai paskaiciuoji realiai, labai daug netikslumu yra.
2015-04-30 13:25:01
Sveiki,
Mano ūgis 162 cm, ir svoris buvo 50 kg.kai atėjau čia, nors pagal visas skaičiuokles KMI tai buvo idealus svoris, bet ant mano kūno tai buvo tikrai per daug. Skyrė man 1200 kcal. Pirmom dienom truputį jaučiausi alkana, tačiau vėliau organizmas priprato, ir dienos mitybos planas pilnai tiko. Kad nenusibostų tie patys patiekalai, aš savaitės pabaigoje susidarau ateinančios savaitės valgiaraštį (pasinaudodama funkcija-KEISTI) taip, kad ryte būtų angliavandeniai, vakare baltymai, ir galutinėje diegramoje viskas atitiktų normą. Esu jau du mėn.su trupučiu, svoris palaipsniui, nežymiai, bet krenta. Dabar jau sveriu 47,5, tačiau probleminėse vietose nereikalingi riebaliukai dar yra.

Tačiau esu laiminga, kad pokyčiai matomi, ir tokiu pat tempu judu toliau :))))
2015-04-30 14:57:30
Esi įsitikinus,kad neturi jokių psichologinių problemų?
2015-04-30 21:49:58
Jei čia buvo klausimas man- tikrai neturiu.
Buvo pas mane taip, kad svėriau 52-53 tas ryškiai jautėsi, visur buvo per daug, ir tą man gražia forma sakė aplinkiniai. Vėliau susirgau, ir per metus 10 kg netekau. Kai netekau svorio, tai buvo ir riebalų ir raumenų sąskaita. Vėliau pasveikus svoris ėmė grįžt, tik deja raumenys kai sunyko, tokie ir liko, o augo riebalinė dalis. Tad dabar man reikia tą riebalinę dalį sumažinti, ir stiprinti raumenis.
2015-05-12 13:33:59
As pasirinkau "lengva" mitybos rezima, bet mano planas sudaro 1200 kcal. :)
2015-05-12 13:47:10
na iš nuotraukos panašu, kad jūs ir taip liesa, tad daugiau kcal ir nereikia :)
2015-05-12 13:53:26
Nu neee, ne taip yra. Kcal norma nepriklauso nuo to, ar liesa ar ne. Priklauso nuo aktyvumo ir tikslų. 1200 skirtas svorio metimui, 1500 jau labiau palaikymui ir metimui, kai medž. apykaita greita ir aktyvumas nemažas. Žiūrėk kaip jautiesi ir kokie tikslai.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS