Mityba / Sveika mityba / Kcal norma
2015-04-10 15:51:46
Sveiki,
mane gąsdina vienas dalykas – dienos kilokalorijų norma. Man sudarytame asmeniniame mitybos plane vidutiniška dienos maistinė vertė - ~1100 kcal. Mano manymu, pagal mano duomenis ir fizinį aktyvumą tai yra kur kas per mažai ir galėčiau savo mitybos planą drąsiai vadinti DIETA, o ne sveika mityba. Būtų labai įdomu sužinoti, pagal ką ir kaip dietologės nustato, kiek turėčiau suvartoti kilokalorijų? Ne per seniausiai pati skaičiavausi, tai kažkas ~1800, o čia man siūlo tik ~1100... Kaip jūs? Ar patenkinti mitybos planais? Jaučiatės sotūs? Ne silpna?
2015-04-10 17:02:16
Laba, tavo mitybos planas priklauso nuo pacios pasirinkimo. Uzsiregistruojant buvo klausimas, kokios mitybos nori : grieztos, vidutines ar lengvos. Jeigu tiek mazai kaloriju vadinasi pasirinkai griezta. As rinkausi vidutine, ja sudaro 1500 kcal. Bet galiu pasakyt, kad su tiek valgyt tikrai nesinori, bent jau man, gan dideles porcijos (sunku kartais net suvalgyti, tarkim kai reikia vos ne puskili varskes vakarienei "sudoroti").
Beje, gali pakeisti, maciau skiltyje "dieta", uztenka pazymeti is naujo kiek kaloriju dienai nori ir atnaujins.
2015-04-10 17:17:43
Man tai su kalorijom viskas gerai, jaučiuosi soti, dar net neišeina visko suvalgyti, dietologės paklausiau dėl per didelių porcijų tai sakė, kad galiu truputi sumažinti, ne per pusę, bet truputi, taip ir darau, mėsą ar žuvį visą suvalgau tik sumažinu agurkus, pomidorus, mandarinų ir obuolių tiek neišeina suvalgyti, varškę tai visą suvalgau, nes labai mėgstu, o su grikiais tai visai sunku, kai išverda jų pasidaro labai daug, man skyrė 1200kcal, vandens 2l, bet išgeriu 3l ir pastebėjau, kad kai pradėjau vandens gerti 3l tai svorio daugiau mažėja.
2015-04-10 17:27:22
Sveikos, o kur konkrečiau galima pakeisti tuos pasirinkimus (mityba, fizinis aktyvumas griežta ar ne)? Nes nerandu :(
Nepamenu, koks mano pasirinkimas buvo, bet mano kcal norma 1200 dienai. Na kartais tikrai būna, kad skrandis save valgo, bet būna dienų, kad per daug lyg ir.. Tad, jei nesoti ar trūksta energijos, gali pakeisti valgiaraštį pagal pateiktas alternatyvas :)
2015-04-10 17:36:07
barfuss, eik i "dieta", o tada kairej pusej "keisti valgiarasti", ir ten rinkis kokio rezimo noretum =)
2015-04-10 17:50:51
Ačiū ! :))
2015-04-10 21:29:21
Taip, man rodos, pasirinkau griezta rezima. Bet "grieztas" nebutinai turi reiksti mazas porcijas. Gal as ne taip supratau. O dabar, jei vadovausiuosi gautu mitybos planu, manau, kad mano organizmas persijungs i bado rezima. Na nezinau, meginsiu valgyti pagal gauta valgiarasti, labai tikiuosi, kad sio projekto dietologes zino, ka daro. (Atsiprasau, kad rasau sveplai, nera darbiniame kompiuteryje lietuviskos klaviaturos)
2015-04-10 23:08:16
Labas,
as pasirinkau griezta plana. Pas mane 1200 kcal ir as realiai visada soti :))) na, nukrypstu ta prasme, kad papainioju patiekalus, bet kaloriju skaiciu islaikau ta pati visada, valgau tuo paciu metu, ryte angliavandenius, vakare - daugiau baltymu. O vandens kuo toliau, tuo daugiau isgeriu :) bet skrandis kaip laikrodis: 3 valandos praeina ir jau primena, kad laikas valgyt :)
2015-04-14 11:43:42
Atgimusi ar tu pasikeitei meniu ar pasilikai prie pirmines versijos?
2015-04-15 14:16:29
Kol kas nieko nedariau. Maitinausi labai nesveikai ir nereguliariai - užsitęsė bišk cheat day, kadangi buvau grįžusi namo, žinot, kaip būna pas mamą... :D Bet apie visą šitą reikalą daug galvojau ir nusprendžiau išmėginti man sudarytą mitybos planą. Šian pirmoji diena, tad kol kas vertinti negaliu. Bet, nujaučiu, kad darysiu mažučių pakeitimų. :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS