Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Rozalinos dienorastis :)
2015-05-18 23:20:57
Na as manyciau,kad metant svori cukraus reiktu visiskai atsisakyti. Esu didele saldumynu megeja,bet noredama rezultato visai jo nevartoju. Tik nesupratau,prie ko cia cinamonas,juk jis nesaldus.
2015-05-19 01:07:41
Lijanna,nu mes abi turbūt čia tokios nelaimėlės.Va jau mėnuo,kaip man niekas nekrenta. Bet šiandien gavau "paguodą",kad taip gali būti nuo mano vartojamų vaistų ir vis tiek viskas turėtų išsijudinti.Tai gal palinkėkim sau kantrybės??? Aš tai dar turiu porą mėnsių narystės rezerve.Nors,aišku,apmadu,kai visiems krenta,o tau ne... Nu bet mes turbūt tos nestandartinės :( Sukuriomis nelengva:( o ir ką daryt,kad mums taip lemta :(
2015-05-21 02:27:45
AISA- buvau pas labai isgirta dietologe-patikrino,pakonsultavo ir visgi nepadejo.. o ir pinigu laaabai daug isejo
Lazuri-asmeniskai man cinamonas prideda saldumo ir gan nemazai. Visad ji megau,bet pastaruosius metus pradejau labai nemegt visu saldumynu. nezinau kas pasidare. kas anksciau buvo normalu (saldumo atzvilgiu),dabar-beprotiskai saldu. Anksciau megau vichy braskiu ar citrinu ar granatu/zalios arbatos skonio-dabar man tas gerimas per daug saldus,nors kitiem zmonem jis visai nera saldus. kol nebuvo antsvorio budavo,kad kartas nuo karto sprite atsigerdavau,o dabar nesenai pameginus jo atsigert-isspjoviau. susidare toks vaizdas lyg cukru saukstais valgyciau :/
anksciau pykino nuo vandens (jei isgerdavau daugiau nei puse puodelio). dabar geriu litrais ir man skanu ir tikrai nepykina. kardinaliai skonis pasikeite kazkodel...
2015-05-21 02:35:56
kami-la noreciau tiket,kad ateis ir i musu kiema svente pagaliau :)

pastarasius 4 men,o paskutines (mazdaug) 3 savaites turejau jo itin daug,o vakar tiek,kad visai protas aptemo-vaziavau tiesiai ir nezinau kaip,bet ilekiau i borta :/ supratau,kad man jau visai prastai ir vakare ryzausi pamegint issprest savo problemas. panasu,kad pavyko. rezultatas-siandien svyciu lyg vaikas gaves issvajota zaisla :) :) pasisveriau ir apsidziaugiau dar labiau: -1 kg. turbut neilgam,bet visgi pajudejo :) dabar tik meldziuosi,kad su tuo stresu nebuciau vel kortizolio uzsikelus...
2015-05-21 10:07:02
Lijana, sveikinu su pirmais rezultatais!!! Jei pajudejo, tai gal ir toliau judes po truputi ;) Sekmes, laikykis!
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS