Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Rozalinos dienorastis :)
2015-04-07 17:46:12
Sveiki visi :) na turbut eiketu pradeti dienorasti nuo pasakojimo apie save ir is kur tas antsvoris atsirado.. Taigi:
Esu 24 metu studente. Ilgus metus (nuo paauglystes iki beveik 22 metu) turejau gan pastovu svori 50-52 kg. Ugis ~155 cm.
Daugeli metu valgiau tikrai labai netaisiklingai,bet organizmas buvo prie to priprates ir problemu kurios butu del netaisiklingo valgymo-neturejau. Valgydavau 1-2 kartus per diena,nes daugiau nesinorejo. Skysciu kiek save pamenu-niekad nevartojau daug. Dazniausiai vos 500 ml isgerdavau. Kartais 1 L.
Sveikatos problemu istikruju turejau ir turiu ne itin mazai. Nuo 3 metu turiu alergija. Esu alergiska,kaip pati sakau-pavasariui ir vasarai (nors siais metais,kazkodel alergija vargina mane visus metus). Esu alergiska gelem,zolei,sienui,medziam,ziedadulkem,dulkem ir kitiem panasiem dalykam.
Esu turejus 6 operacijas,per kurias turejau pilna narkoze: 1) ausu operacija ~8 metu
2) polipus (ar kazkaip panasiai jie vadinasi) ispjove ~8 metu
3) edenoidus ir angina ispjove (po operacijos buvo komplikaciju) 17 metu
4) cista kiausidese ispjove 18 metu
5) augli is kojos ispjove (operacijos metu uzkabino nerva,tai koja vis dar labai jautri) 19 metu
6) cista is galvos istrauke beveik 23 metu
Be viso to,kai buvau beveik 21 metu-praktiskai pilnai atsisake inkstai staiga. Nors niekad su inkstais problemu neturejau. Gydytojai vos prikele.. Esu jiem labai dekinga. Prireike 5 dializiu. Pacias dializes istverti nebuvo sunku,taciau kai gyvai kiso + - 30 cm vingiuota kateteri i kakla -buvo ziauru...
Mazdaug nuo 10-12 metu turiu migrena.
Pries pora metu dar astma pripazino..
Taip pat su nugara problemos-iskrypes stuburas ir dar kazkokios vis dar neissiaiskinots problemos,del kuriu uzeina dazni stiprus skausmai.
Taip pat 16 metu papuoliau i autoavarija. Luzo dubens kaulai dvejose vietose,stipriai susizeidziau peti kuris taip pat sunkiai pakelia fizini kruvi. Gulejau kelis men be judesio,bet svorio nepriaugau.
Na ir galiausiai 21,5 metu kraujyje 3 kartus (skaiciuojant maksimalia norma) padidejo kortizolis,ko pasekoje per 2 savaites priaugau 10 kg,paskui per per metus dar 10 kg. Rezultatas: 72 kg. Nepakito mano gyvenime niekas del ko galejau priaugti svorio (tik kortizolis). Aktyvumas buvo toks pats,maistas toks pats,o padidejau tiek daug ir taip greit lyg buciau pastojus. 2014 metu gruodzio gale po tyrimu suzinojau,kad kortizolis pagaliau normoje,taigi pagaliau galiu meginti numesti priaugtus kg.
Pradejau pries pusantros savaites su kilo.lt. Su skysciais is pradziu buvo sunku,bet po poros dienu prisiverciau ir laikausi plano 100%. BET... Nepameciau nei vieno kg.. ;( Jau ir motyvacija blesta ir viltis dingsta...
Net nezinau kodel viska surasiau. Gal padrasinimo norisi...
O gal yra pas ka svoris stipriai padidejo irgi del ligos? Kaip sekesi numesti?
Zinoma,butu malonu ir kad visi kiti norintys pasisakytu :)
2015-04-07 18:58:29
Sveika.

Aš pats turiu nemažų problemų su nugara, tai mano tikslas kaip ir panašus į tavo - mesti svorį bei pagerinti bendra savijautą. Pačio tikslas numesti nereikalingus kilogramus ir juo pakeisti raumenimis. Taip sumažinčiau visus skausmus ir pagerinčiau savo savijautą. Pats kilo.lt esu tik trečias mėnesis, tad galiu padrąsinti, kad nenuleisk rankų, jei sunku tai visada pagalvok, kad ne dėl nuobodumo įstojai į šią grupę. Man 23 metai, o atsispaudimus pirmą kartą gyvenime pradėjau daryti tik prieš 3 mėnesius, šiandien dienai 30 atsispaudimų padarau puikiai (su pertraukomis) ir savimi labai didžiuojuosi. :) Pradžioje jaučiau didelius skausmus ir jaučiausi labai beviltiškai, bet šiandieną pastebiu, kad galiu vis dėl to kažką iš savęs iššspausti. LInkiu ir tau to paties. :)
2015-04-07 21:40:18
Sveikea. Oho, bėdų bėdelių! Šaunu, kad susiėmei ir tikiuosi, kad ligos ir bėdos trauksis. Bet, būtų idealu, kad motyvuotų ne skaičius svarstyklėse, o paties gyvenimo būdo keitimas ir savijauta. Juk esam tai, ką valgom, o iš tavo surašytų dalykų, nekokie mitybos įpročiai.
Atmink, kas priaugta ne per dvi savaites, per dvi savaites ir nenukris, tad neskaičiuok tų kilogramų taip skrubulingai, keisk mitybą, galvok apie savojautą ir save, ir viskas savaime išsikrutins ir išjudės. Kitu atveju, tiesiog demotyvuosi save, kas jau, kaip matau, vyksta. Sverkis kas dvi savaites, gerk vandenį ir laikykis plano. Sėkmės!
2015-04-07 22:21:48
Aciu labai uz padrasinima :) siandien susisiekiau su treneriu-jis kazkodel suabejojo ar valgau ne maziau negu paskirta :)
2015-04-07 23:31:50
Sveiki, Lijanai palinkesiu sekmes ir kantrybes, svarbu norek ir pasieksi rezultatu :) as pusantru metu sportuoju, pries sav uzsiregistravau kilo.lt, nes po pusantru metu supratau, kad nepakanka tik sportuoti, reikia ir mityba susireguliuoti...esu patenkinta sudaryta treniruociu programa kilo.lt, mitybos planu, ir sekmingai nukrito per savaite 1 kg, vertinant ir velyku dienas, per kurias neprisivalgiau, bet leidau keptu pyrageliu pavalgyt :) kas tikrai nera labai gerai...tikiu, kad po menesio galesiu parasyti kaip sekmingai nukrito kokie 3 kg, kad pagaliau ismokau teisingai maitintis :)
O vandens reikia gert, jei nera labai skanu, as isispaudziu citrinos siek tiek...ryta visada pradedu stikline vandens, i kuria isispaudziu citrinos
2015-04-07 23:36:55
as taip pat pradejau gerti vandeni su citrina :)
2015-04-08 10:14:12
Sveika Lijanna. Na tavo gyvenimėlis, kaip iš kokio siaubo filmo. Tokia jaunutė, o tiek daug jau prikentėjai. Jaučiu, kad esi laaaabai stipri vidumi ir gyvenimo iššūkiams nepasiduodi.
Esi tikra šaunuolė! Yra sakoma kad sunkumai užgrūdina. Tikiu, kad visos negandos baigsis ir ligos pasitrauks:-). To tau linkiu iš visos širdies:-)
2015-04-08 16:23:05
Aciu labai :) kai tenka viska patirt,tai iskart neatrodo taip baisu-iskenti ir tiek. O paskui po vienos ar kitos ligos kai pagalvoji kaip viskas buvo,kiek teko patirt,tai tikrai viskas atrodo kaip kosmaras ir kartais net atrodo neitiketina/nerealu. Jei buciau kitas zmogus ir man papasakotu sita istorija,tai butu labai sunku patiketi,kad sitaip gali but. Plius isoriskai nesu panasi i toki ligoni kokia istikruju esu. Dabar va nebent,kad antsvoris akivaizdus yra,tai del to nebent matosi,kad su sveikata ne viskas tvarkoj. O iki antsvorio (profilio foto daryta puse metu iki svorio priaugimo) isvis nebuvau panasi i ligoni,tai del to kartais budavo sunku mokykloj ar dar kur nors. Budavo sunku itikint zmones,kad del tam tikru sveikatos problemu negaliu daryti to ar ano. Visiem atrodziau sveika :)
2015-04-08 18:14:22
sveiki Lijanna,prisidedu prie visu linkejimu tau ,kai suzinai kad kiti turi didesniu bedu negu tavo tada tenka tik pabrukti uodega.Sekmes ir kantrybes
2015-04-08 23:48:06
Neabejoju,kad net ir uz mane didesniu ligoniu cia yra :) bet visgi tikiuosi,kad bent su svoriu pavyks susitvarkyti. Aciu labai uz palaikyma :) jei nuosirdziai,tai galvojau,kad pasisakymai bus panasus i: neverkslenk,ne tau vienai blogai ir panasiai. Taigi be galo smagu,kad yra supratingu zmoniu kurie negaili palaikymo ir padrasinimo zodziu kitam :) Dar karteli ACIU :)
Labai tikiuosi,kad mum visiem cia esantiem pavyks pasiekti savo tikslu ir susitvarkyti su savo svoriu :) o gal net ir su kitom sveikatos problemom :) :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS