Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Niekada nesakyk niekada
2015-04-21 20:11:04
Merginos as cia dar tik naujai kepta. Turiu klausimeli, ar jus spausdinates meniu, man kazkodel nespausdina pirkiniu.Aciu uz atsakymus
2015-04-22 08:36:33
Nespausdinu, tai negaliu patart..
2015-04-22 08:37:27
Beje, už vakarykštę dieną gavau -25 taškus :D gal tai bus spyris susiimt.

PS ar kreipiat dėmėsį į tuos kilo taškus?
2015-04-22 09:36:00
Aš asmeniškai ne taškų rinkt atėjau :)
2015-04-22 10:37:26
Pradžioj kažkaip abydna buvo dėl tų taškų, bet dabar kažkaip nekreipiu dėmesio.. Gal reikėtų?
2015-04-22 11:06:14
Aš nekreipiau dėmėsio, kol negavau -25 :D kažkaip pagalvojau - o ne.. O jei į juos įsigilint, gal tikrai motyvuotų papildomai
2015-04-22 12:38:47
loretukas1 klausė apie spausdinimą, tai aš spausdinuosi, bet kiekius rašo kartais 0 vnt, 0 ml.... tai ką aš žinau - kokia nauda iš tokio pirkinių sąrašo.

o dėl taškų, tai manau, kad gal yra ką motyvuoja. Mane motyvuotų jei realu būtų tokiais kiekiais rinkti taškus, kaip kai kurie nariai. Visada smagu gauti taškų, o gavus su minusiuku manau susidomėčiau ką ne taip darau. Kažin, už +kg duoda minusiukų turbūt :D
2015-04-22 13:43:34
Aš jau pripratau ką pirkti ir kokiam skyriuj be jokių sąrašiukų. Žinau kiek ir kokios mėsos, kokios daržovės, vaisiai, pieno produktai... Ir jums taip bus, pamatysit :) o kol kas su kiekiais tenka pakovoti, tad kartais gal net patogiau ranka ar į telefoną susirašyt.
2015-04-23 09:16:58
Manau, kad taškų minusas priverčia susigribt - o ne, kažką negerai darau, dabar jau bus penki kg plius.. Bet tik akimirkai. Jei būtų realiau pasiekti ten tuos daugiausiai taškų surinkusių apdovanojimus, gal ir labiau motyvuotų.. Gal toks azartas atsirastų. Nes man seniau, kai kūdinausi tai atsirasdavo toks azartas, ieškot kuo sveikesnių produktų ar atsisakyt sausainių :D O kažkaip su šita "dieta" azarto nelabai jaučiu, tik su baime kaskart laukiu svėrimosi dienos :)

Kaip tau šiaip, Orandzh, sekasi?? :)
2015-04-23 11:06:31
Šios paklydimų pilnos savaitės rezultatas - 700 gr., buvau maloniai nustebinta :) viso jau -4,8 kg. Artėjų prie pirmo jubiliejaus - 5 :D
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS