Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Niekada nesakyk niekada
2015-04-16 12:36:08
Jau turiu, šviežutėlę :)
2015-04-21 12:06:06
Kažkoks siaubas, sekmadienį buvo lucky day, valgiau daug saldumynų ir mtyt išsibalansavau - vakar valgyt saldžiai laaabai norėjau, neatsilaikiau. Šiandien irgi apie keksiuką svajoju.. dar laikausi. Ir šiaip toks jausmas, kad alkana nuolat. Nuo tada, kai pradėjau gyvent su kilo.lt, dar taip blogai nebuvo;/ Visad maisto užteko ar net buvo per daug. Kas čia man darosi..
2015-04-21 12:18:58
as per savo lucky day ir ledu ir burgeri suvalgiau!!! ir kibina :D ir saldainiu... kiekviena savaite tiesiog svajoju apie lucku day :D bet sia savaite sau pasakiau, kad nebus lucky day pas mane ... nes reikia intensyviau priziuret saves ;/ liko mazai laiko iki vestuviu...o numesti kokius 8-10kg dar noreciau!
2015-04-21 12:35:46
Orandžh, laikykis!
Norisi saldaus - išgerk stiklinę vandens. Jei nepadeda - sugraužk morką.
Čia tik laikina duobė. Ji praeis ir Tu savimi didžiuosiesi, kad atsilaikei bei keliauji toliau tikslo link.

Prieš ateidama į kilo.lt pati bandžiau skaičiuoti kcal. Normą buvau nusistačiusi tą pačią - 1800. Ir valgymų dažnis buvo tas pats, ir kcal kiekio paskirstymas tarp valgymų. Bet aš beveik visada jaučiausi alkana. Priežastis - maistas kaloringesnis, daržovių nors ir kasdien, bet mažesniais kiekiais, nekreipiau dėmesio į angliavandenių-baltymų-riebalų santykį ko pasekoje valgydavau vaisius vakarienei ir pan. Įkritau į duobę po maždaug pusantro mėnesio. Neišlipau kelis mėnesius... Susigrąžinau pusę numesto svorio. Tada suradau kilo.lt. Ir tikiu, kad net jei pasitaikys duobių, iš jų išlipsiu po dienos-dviejų, nes su šita sistema alkis aplanko labai retai.

Sutariam, kad nemetam kelio dėl takelio :)
2015-04-21 12:59:48
Išsiviriau kakavos ir lauksiu pietų :) Ačiū už palaikymą!

Arisha, kiek suprantu, reikia Lucky day, kad sukelt organizmui šiokį tokį stresą - kad nepriprastų prie vienodo kcal skaičiaus, taip kad turėk lucky day, tik saldumynų mažiau, o daugiau kokybiško maisto (čia galioja ir man:)

Dar kątik gavau "velnių", kad labai pakeičiau savo mitybos planą. Bet.. iš pradžių maniau, kad viską galima drąsiai keist, nes yra tas patogus mygtukas prie kiekvieno patiekalo, o tik paskiau sužinojau, kad keisti nelabai rekomenduoja arba tik į labai panašų patiekalą. Paprašiau, kad atstatytų mano pradinį valgiaraštį.
2015-04-21 18:57:57
Žinau, kad vaistinėje galima nusipirkti chromo, kuris mažina potraukį saldumynams :)
2015-04-21 19:41:13
O jus pameginkit kokiu nors sveiku saldumynu pasigaminti, juk yra visokiausiu receptu, vis geriau negu ta chemija is parduotuviu :)
2015-04-21 19:46:35
Imesiu viena pavyzdeli :Kai norisi kazko lb saldaus:) nuo vieno sausainiuko tikrai praeis noras... riesutu sviesto indelis, 2 kiausiniai , medaus 2 saukstai ir juodo sokalado85% truputeli as 4 skiltelias sutrupinau.kepam 170 laipsniu apie15 min .sausainiai neturi kept iki kol bus kieti istraukiau dar minkstucius ,bet kai atveso sutvirtejo:)
2015-04-21 20:04:53
Gal tikrai tiek prikaitaliojau savo meniu, kad išsibalansavau. Dietologė pakoregavo, bet žiūriu, kad mėsą įtraukė, o aš nevalgau, tai paprašiau vėl pakoreguot.

Loretukas1 negundykit manęs tokiais skanėstais - jei išsikepčiau, visus vienu kartu ir suvalgyčiau :P
2015-04-21 20:07:48
be sansu ,zinok,
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS