Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Niekada nesakyk niekada
2015-04-02 09:57:24
Sveiki,

buvau sportiška ir normalaus kūno sudėjimo, svėriau apie 67 kg. Per pastaruosius 3 metus atsipalaidavau - pirma, pagyvenau užsieny, kur neberadau laiko pasportuot, pati kažkaip atsipalaidavau iki 75 kg. Tuomet susilaukiau dukrelės ir likau su 83 kg. Kai dukrai suėjo 10 mėn., o svarstyklės teberodė tą patį, nusprendžiau imtis kažko naujo, nes vien sportas negelbėjo:)
Kilo.lt patarė pamėgint mano pusseserė, jai pavyko numesti 11 kg. Iš pradžių labai gąsdino tai, kad reiks svert maistą, suvartot tam tikrą kcal kiekį, tačiau noras buvo daug didesnis. Atsimenu, kad maniau, jog kcal tai tikrai niekada neskaičiuosiu, o pakaks sporto :)))
Čia esu jau 2 savaites, rezultatas - -3kg ir mažėjančios apimtys :)
Man paskyrė 1800 kcal dietą, kadangi dar maitinu dukrelę, tai papildomų kcal reikia ir pieno gamybai :)

Mano motyvacija:
sveikata!
būt geru pavyzdžiu dukrai!
grožis!

Aš su jumis, kartu mes numesim tą naštą! :)
2015-04-02 10:11:56
3 kg po gimdymo ir maitinant manau tikrai laaaabai gerai! saunuole, taip ir toliau =) sekmes ir motyvacijos ! ^_^
2015-04-02 10:25:30
Aš irgi kažkada maniau kad sporto užtenka siekti rezultatams. DEJA. Mityba visada pasirodo buvo TOP1 dalykas ką reikėjo keisti...
2015-04-03 00:06:38
As sportuoju pusantru metu, ir rezultatu nelabai matosi :) nes valgiau ka noriu ir kada noriu :) manau rezultatai bus puikus, ismoksiu valgyt, sportuot :) ir nebebus sportas siaip tik malonumas :)
2015-04-03 09:01:06
Ačiū už palaikymą :)

sportuot ir man patinka - labiausiai bėgiojimas, dviratis. Bet kaip įsivaizdavau, kad tik sportuojant galima numest svorį - labai klydau.
2015-04-03 10:52:14
Sekmes ! Per 2 savaites ir as iveikiau 3 kg :) O mityba tai 100 procentu yra numeris 1. Bet manau ir vaikeliui bus geriau, kai mama 1800 kcal gaus is sveiku produktu :)
2015-04-06 09:30:21
Ačiū:) Su Velykom jus visus!
PS kaip baisoka, bet ryt reiks pasisvert, savaitgalį gerai atsipalaidavau.. Kokia jūsų savijauta po Velykų?
2015-04-07 18:45:33
Buvo sunkios. Daug visko ir pan. Bandome atsistatyti po viso to "gėrio". :D
2015-04-08 10:48:32
Po velyku viskas normaliai, si savaitgali nusikeliau savo lucky day is sestadienio i sekmadieni, o kitomis dienosmis nors ir sveciuose rinkausi ka ir kiek valgyti (zinoma sunku paskaiciuoti kalorijas, bet bent jau prisiziuri kad nepersivalgyti). Siulydami deserta stebejosi, kad nenoriu, galvojo neitinka (cha cha), bet pasakiau, kad negaliu ir kodel ir visi labai supratingai ziurejo. Pirmadieni per pietus buvo sviezias ananasas desertui, sakau negaliu po valgio, galiu tik tarp, tai idejo i dezute, kad kelyje kai galesiu suvalgyciau! :D kai palaiko ir motyvacija yra! =)
2015-04-08 16:48:45
Smagu, kai aplinkiniai palaiko. Taip ir turėtų būti. Deja, dauguma slepiasi ir bijo prisipažinti, nes reakcijos arba skeptiškos, arba pavydžios, arba maždaug "ai, ką čia žaidi, valgyk tik". Visiems linkėčiau tokių aplinkinių.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS