Sportas / Sportas / Savijauta
2015-04-08 11:40:21
Sveiki , ar yra kam buve, kad visiskai neturetumet energijos? Mitybos plano laikausi ,sportuoju. Tikejeusi ,kad bus jegu antpludis,o cia atvirksciai :( kaip su tuo kovojate?
2015-04-08 15:12:21
Aš tai turiu labai šaunų vaikiną. Mes kartu gyvename apie 2 metus. Jis, dabar, man yra iššūkis. Niekada neribodavau savęs ties maistu. Visada valgydavau tą patį, ką ir jis. Juk vyrą palepinti norisi :))) Tai va, dabar kaskart kai jam darau vakarienę bandau savo užsispyrimą atsisakyti kai kurių dalykų.
Jeigu ne vaikinas, aš irgi dažnai nesikelčiau 6 ryto, kad suspėt kartu su juo nueit pasportuot.
LAIKAS. Pradėkime nuo to, kad pamiegoti labai mėgstu, BET. Esu trečio kurso studentė. Rytais atsikeliu 6 ir einu sportuot, tada einu į praktiką, kuri būna dažniausiai iki darbo pradžios ir dar dirbu naktinį darbą (dažniausiai nuo 15 iki 03 val). IR PLIUS rašau diplominį darbą :) Tai va, norint laiko visada galima atrast ar tai iš ryto, ar tai vakare. Gal reiktų pasirinkti ilgiau dirbantį sporto klubą arba tokį, kuris ankščiau atsidaro :)
2015-04-08 16:46:25
Tai kad ne apie tai klausia, ievamavit.

Rlaura, man buvo pradžioje. Jaučiau visišką silpnumą. Esmė tame, kad buvau laiką durnai susistumdžiusi. Keliuosi anksti, o miegoti einu vėlai, todėl kone visą maistą suvalgydavau visai pirmoje dienos pusėje (pagal darbo tvark.), o vakare jausdavosi kažkoks badas, kol išlaukdavau pavakarių ir vakarienės. Taip nutiko dėl to, kad prisiregistravau antrą kartą ir atrodė, kad gerai viską žinau, nebe taip stebėjau laiką. Pvz valgydavau kas dvi val., kuomet kartais reikia kas 3-4.

Taip pat kasdien bėgiojau, tad organizmas neatsistatydavo. Tuo metu suvalgydavau ekstra obuolį ar bananą prieš bėgimą, bet vis tiek būdavo taip silpna, kad net išbėgt jau darėsi sunku.

Dabar jau ir laiko praėjo, priprato organizmas, o taip pat ir laiką susistumdžiau logiškiau - viskas susitvarkė.

Mano manymu, variantai keli: Per mažas kalorijų kiekis ir per daug sportuojate (organizmas neatsistato), netvarkingai laikas sustatytas valgymų arba tiesiog pratinasi organizmas. Pasiklauskite dietologės.
2015-04-08 22:39:22
Labai ačiū, viskas tapo aiškiau, būtinai pesistumdysiu dienotvarkę.
2016-04-12 13:05:45
sveiki. sportuoju aktyviai jau 4 menesius, turejau pertraukele 3 savaiciu (atostogavau). Grizus is atostogu iskart grizau ir prie iprasto dienos rezimo ir vat iskilo labai nemaloni problemele sportuojant. Vos tik gerai susilu ausys baisiai uzgula.. kelis kart net 5min klausa buvo beveik dingus. ar yra kam taip buve ar zinot galbut kas gali tai issaukti?

ACIU!
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS