Mityba / Sveika mityba / Kaip atsilaikot savaitgaliais? :)
2014-07-08 15:41:00
Joooo .... Raassai truksta šiek tiek taktiškumo :) . Nekiekvienas gali dalyvauti rally varžybose tačiau norintis išmokti ekstremalaus vairavimo to siekia užsirašydami i mokyklas kuriose to moko. Vieniems sekasi geriau, kitiem blogiau. Koks skirtumas???? Svarbu dedi pastangu ir susirandi bendraminciu draugu be to kad ir kaip nesisektu vistiek rezultatas galiausiai nors ir menkas bet vistiek yra. Lygiai taip ir su svorio metimu. Kiekvienas norime atrodyti puikiai, bet ne kiekvienas turi pakankamai savikontrolės prie saldainių arba šlapiankos lentynų supermarketuose ;)
2014-07-08 18:15:40
Taip - nepasieksiu jei nesilaikysiu ir nesportuosiu ir savikontrole neužsiimsiu. Viskas paprasta arba eini pirmyn nepaisant sėkmių / nesėkmių, atkritimų arba spiruokliuoji vienu žingsniu pirmyn/atgal. Manau sunkiausia kritika paciam sau iš saves, nes gi visad žinai visas detales, o ką kas sako, tai arba moki priimti kaip nuomonę arba kaip įsižeidimą, jei savivertė nėra pati stipriausia pusė. Juk jei kažkas sakytų, kad esu tikras kad įvyks stebuklas ir nukris tas svoris savaime nes taip horioskopas žada, tai būtų visiškai neadekvatu, nepatikima ir jokios reakcijos tik juoką galėtų sukelti. Bet kai suoki, kad ne iš piršto laužtos taisyklės, patarimai ir tikslūs nurodymai tai atrodo ir yra daug daugiau patikima. patikima tiek kad to imiesi ir matai, kad JEI.... TAI....bus rezultatas. O viskam labai svarbu, kaip ir Spirgas pažymėjo - savikontrolė. Čia talento kaip ralyje nereikia, čia reikia klausyt ir daryt taip kaip reikia o ne taip kaip lengviau. mano tokia paprasta nuomonė. kiekvienas savo keliu juk einam, tai nematau reikalo reaguoti kažkaip daugiau nei į "kažkieno kažkokią nuomonę"
2014-07-08 18:27:52
beje kas susierzino/ supyko/įsitempė dėl tokios nuomonės, matyt sudegino papildomas kelias kalorijas, taigi viskas į naudą :)
2014-07-08 20:52:10
Aš, kaip ir sakiau, puikiai suprantu šią nuomonę ir su labai daug kuo sutinku. Mano vienintelė bėda - ar čia reikia kritikos ir tokios tiesmukiškos nuomonės? Kai žmonės ateina į anoniminius, sakykim, alkoholikus (kad ir koks nevykęs palyginimas), nieks gi nesako: arba tu dabar susiimi, nebeišgeri nei lašo ir net nebandai jo norėti, arba ir liksi toks susmirdęs padugnė ir bomžas, koks esi dabar. Tvarkantis su priklausomybėmis, ir taip, daugelis čia būtent nuo to ir kenčia, labai svarbu pozityvus ir tik pozityvus grįžtamasis ryšys. Būtent tai, mano nuomone, čia ir yra varomoji jėga daugeliui narių. Neigiamą nuomonę ir kritiką girdime patys iš savęs ir apskritai iš aplinkos. Nereikia taip susireikšminti dėl savo nuomonės svarbos. Kartais tikrai protingiausias tas, kas patyli :) ir tikrai nenoriu pasirodyti, kad aš čia kažkokia įsižeidusi ar įsiskaudinusi - manęs tas neliečia. Gyvenu savoj disciplinoj jau daugiau nei mėnesį ir viskuo esu patenkinta; tačiau labai gerbiu čia tvyrančią teigiamą atmosferą ir labai norėčiau, kad ji būtų palaikyta ir išsaugota.
2014-07-10 15:01:17
visa laime, kad musu savaitgaliai niekuo nesiskiria nuo paprastu zmoniu darbo dienos :D mes su vyru dirbam namuose, tad mums nera reikalo prisikimsti savaitgaliais, nes tik tada laisvi, mes galim ta padaryti ir viduri savaites :D
bet nuo siandien pradedame laikytis mitybos rezimo, vien del to, kad kol musu mazasis uzaugs, patys butumem iprate valgyti kaip normalus zmones o ne kaip kaiules :DDDDD tad pusryciai, priespieciai, pietus, pavakariai, ir vakariene, turi tapti iprotis, o ne tik pusryviciai ir naktipieciai :D bet mes meno zmones, kazin kaip mum seksis :D
2014-07-11 00:31:32
Sėkmės! Man kaip gražu skaityti jūsų patirtis, kuomet įtraukiat ir vyrus. Toks geras pavydas suima. Šaunuoliai, vabaliuke! Gražus požiūris :)
2014-07-11 03:20:56
aciu M.M :) siandien pirmoji diena, viska valgem pagal rezima, vyras valge viska taip pat kaip ir as, tik jam siek tiek paskaninau :D liko patenkytas kaip katinas :3
2014-08-11 10:55:11
Pirmas savaitgalis kai teko nusižengti savo mitybos planui - tiksliau vakarienė. Buvo tėvų vestuvių metinės, tokią vakarienę tėvukai suruošę, stalą puošniai pasiruošę, o valgiai.. mmm.. kepta jautiena ant žarijų, neparagaut kažkaip būtų nemandagu, nejaugi sėdėsi prie stalo, kimši tuną iš skardinės, kol visi valgo tėčio paruoštą keptą mėsytę. Aišku stengiausi labai su saiku valgyt. Buvo labai skanu, juolab, kai mano meniu vien tik višta ir žuvis, todėl nors ir mažai valgau mėsos, bet šį kartą negalėjau atsisakyti :)
2014-08-12 23:53:00
Apie neigiama kritika ir spardymąsi. Galvoju-viskas priklauso nuo to, kaip įspiri: su meile ir pagalba, ar paspiri kaip šunį, Tai kai spiri tam, kad išaukštintum save ir pažemintum kitą dėl nesėkmės. Kažkada laikiausi labai griežtos dietos. 2 mėnesius. Ir staiga per vieną šventę "nusidėjau", nes taip norėjau saldaus. Ne tortą ar šokoladą suvalgiau, o tik džiovintų vaisių. Tada nuo dietologės gavau tokį spirį, kad sugadinau visą jos dietą, kad tai, ką pasiekiau per du mėnesiu, per tuos džiovintus vaisius viską sužlugdžiau. Pasijaučiau siaubingai. Supratau, kad negalėsiu visą laiką būti tokioj doroj. Ir viską net nebaigus mečiau. Juk kokia bebūtų puiki mūsų patirtis, nuomonė, dietų išmintis, visada kitoj pusėje yra kito žmogaus gyvenimas su jo požiūriu, norais, svajonėmis ir troškimais. Visų prioritetai skirtingi, Ir juk negali dėl to žmogaus spardyti, jei jis pirmoje vietoje renkasi ne obuolį, o ledų kilą. Tik gaila, kad nemokam mes susitaikyti su savo pasirinkimų pasekmėmis, ir prisiimti atsakomybės, todėl ir verkiame, skundžiamės. Bet tai vėl-tik mano gyvenimas, ir jį reik nugyventi man, o ne kažkam kitam. Rašau, nes pati to dabar mokausi. Pati dažnai gaunu spyrius dėl šeimos, vaikų, svorio, darbo, manikiūro... Šiaip esu pasigavus vieno mano požiūriu labai protingo žmogaus mintį- Niekada neleisk kitiems džiaugtis savo nesėkme.
2014-08-28 01:09:20
Visu pirma tikslo siekimas, turetu buti auksciau visko. Tai yra isbandymas tau kaip zmogui siekianciam kazko daugiau. Taip atsilaikyt sunku, dauk kartu esu ta girdejas... viena ispriezasciu kodel taip yra, yra ta, kad dieta kurios laikotes neaprupina tavo kuno reikiamom medziagom.

Jei yra noras suvalgyti kazko saldaus, pabandykit medaus, galu gale plytele juodo sokolado.

Kitas atsilaikymo ir labai efektyvus budas,yra kaskart prisiminti savo tiksla. Jei jau nusibrezet ji vadinasi zenget zingsni i prieki.Prisiminkit ar tas zingsnis link kazko buvo taip lengvai zengtas, ar verta grizti i ten is kur jau buvote ir nebuvot patenkintas.

Jei kalbama ne tik apie maista, bet ir apie svaigiuoius gerimus tada situacija siek tiek kitokia. Bukime teisingi sau. Tikro sportininko rutinoje sis skystis neegzistuoja.
Taciau visko buna, tad patarciau kita diena nieko nevalgyti ir gerti tik vandeni.

SEKMES
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS