Mityba / Sveika mityba / Kaip atsilaikot savaitgaliais? :)
2014-01-28 13:46:36
Magic_, visuomet turėk vandens buteliuką po ranka ir gurkštelk po 1-2 gurkšnius vos apie jį pagalvojusi. Principas toks pat kaip su nesveikais užkandžiais: kai "ant akių" stovi, tai nejučia šiek tiek pasimėgauji... :D ir priprasi.
2014-01-28 14:37:41
Mano vanduo dabar stovi pries kompiuteri ir po biskiuka geriu. :)
2014-06-14 10:14:51
Pora savaitgalių per "lucy day" valgiau kiek norėjau ir ką norėjau. Bet kai reikėjo numesti ką suvalgei per vieną dieną, tai susimssčiau... Ir dabar tomis dienomis maitinuosi protingiau valgau ką noriu, maždaug kas tris valandas ir nepersivalgant =)
2014-07-05 19:45:49
Rytoj nusimato svente mano namuose,turesiu sveciu,taip,kad reikes pasiruosti vaišiu...Su jumis esu tik antra diena,man" lucy day" dar per anksti...Nezinau kaip atsilaikysiu...Juolab, niekas nezino,kad nusprendziau"paryskinti linijas" :D,todel kils klausimu kodel pati nieko nevalgau ir nekeliu taures....Kaip elgtumetes jus mano vietoje?
2014-07-06 10:37:44
Nesukčiau galvos ir valgyčiau kartu su visais. Tuo labiau, jei šventė yra tavo namuose, gali pasiruošti kokių nori patiekalų. Manau ir svečiai įvertins galimybę paragauti lengvesnio maisto.
2014-07-06 11:55:31
Aciu Conti,taip ir darysiu ;)
2014-07-07 19:29:35
Vestur, šaunuolė, kad vandenuką išmokai gerti, bet daugiau panašu ir nenuveiksi, jei net nėra kantrybės laikytis mitybos rėžimo :( (kandus komentaras, nes pati valgai, pati ir nori svorį mesti, kažkaip nesiderina juk) savarankiškai jau kaži kiek laiko bandei atsikratyt svorio, bet kreipeisi į profesionalus. Kilo.lt puiku tuo, kad gauni žinių, motyvacijos, bet viskas priklauso nuo mūsų pačių. Valia, Kantrybė, sunkus darbas, savimotyvacija, mokėjimas susiimti, atsitiesti ir tt. Manau kažkur ta motyvacija su kuria ia prisijungei yra ir nevalia jos pamiršti. Tu gali, juk sakoma, jei sugebi svajoti - sugebėtum ir išpildyti tas svajones !
2014-07-08 03:14:41
Manau, kad nereikia čia pamokslų ir demotyvacijos. Nuveiks, jei ne šiuo momentu, tai kiek vėliau. Jei jau atėjom čia, reiškia, ir tai nemažai padarėm. Visas gyvenimas yra linksmieji kalneliai - aukštyn-žemyn, tad nenuostabu, kad svorio metimas nėra jau toks paprastas reikalas. Kitaip gi visi būtų laibi kaip nendrės. Tokie negatyvūs pasisakymai gali labai nepalankiai paveikti žmogų ir motyvaciją, kad ir kiek jos tuo metu yra.
2014-07-08 07:16:25
Paprastai taip. pritariu, kad reikia palaikymo. bet jei žmogus pats supranta, kad nesistengia, tai jau ka cia bemotyvuosi. kartais tik įsispyrus sau į sėdynę patys save stumtelime pirmyn iš užsisėdėjimo su mln pasiteisinimų būsenos. Noras numesti kg ar pan. bet tuo paęiu verkšlenimas, kad tiesiog negaliu laikytis mitybos rėžimo, tai kaip ir nesuderinami. reikia arba vieno arba kito atsisakyti. visi kas tai daro cia žino, kaip velnniškai tai sunku, bet juk rezultatų norisi.
2014-07-08 11:53:56
Jeigu man sunkumo momentu pasakytumėte, kad "Žinai ką, ko gero, nieko daugiau ir nebepasieksi", tai aš norėčiau įspirti tamstai į sėdynę, o ne sau :) suprantu jūsų poziciją, bet manau, kad tam tikrose vietose reikia arba palaikyti, arba patylėti. Sakau visiškai draugiškai.
Beje, kiek pamenu, pati rašėt, kad sunku laikytis mitybos? Tai irgi nieko nepasieksit?
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS