Mityba / Sveika mityba / Kaip atsilaikot savaitgaliais? :)
2014-01-13 14:14:30
Na man jau du kartus teko atsilaikinėti, vieną kartą su draugais kavinėje nuėjus, kai jie prisisakė visokių riebių užkandžių, kolos ir panašiai. tada gėriau vandenį ir mėgavausi bent jau kvapu, nors buvo sunku, o antrą kartą jau buvo lengviau, nes galvojau, kaip tos visos kalorijos pavirstų į papildomus kilogramus.
2014-01-13 15:33:35
As tapau zanuda :D Niekur neinu, tai ir pagundu ner :D O jei jau kitaip neiseina tai vandeni pumpuoju :)
2014-01-15 22:15:30
Man sunku, nes vyras vis kumpiuko kokio pasipjausto po darbo prie alaus :) bet aš laikausi, žalia arbata arba vanduo.... O vat už šokoladą viską atiduočiau !:)
2014-01-18 09:47:11
Aš šiame projekte jau 2 savaitės. Maitinuosi sąžiningai pagal programą, sportuoju 3-4 kartus per savaite ir mano entuziazmas ir nusiteikimas tik didėja, nes per 2 savaites numečiau 5 kg, 8 cm per liemenį ir bent po 3 cm per kitas kūno vietas, drabužiai kabo laisviau ir aplinkiniai jau tai pastebi. Ir aš galiu drąsiai pasakyti, kad man nebereikia saldumynų, nebereikia kaloringo maisto (net per savo Happy day suvalgiau tik pora saldainiu) aš noriu atrodyti gražiai ir labai greitai judu link šio tikslo. Pabandykit išlikti sąžiningi ir griežtai laikytis programos. Kai po savaitės pajusit rezultatus, noras sukčiauti praeis iš karto :) sėkmės ir stiprybės visiems :)
2014-01-18 18:30:28
Šaunuoliai Jūs visi, aš taip pat prie Jūsų prisijungiau, bet dar tik antra diena praėjo. Bet ateis taip ir trečias mėnuo, noriu to ir tikiu :)
Mano klausimas toks, kai gaminame valgį ir ten dietos recepte parašyta pvz.: 150 gr. makaronų, 200 gr. vištienos ir kt. Kiek to pagaminto patiekalo reikia suvalgyti 100 - 200 gr. ar kiek? kaip žinoti?
Padėkite man :)
2014-01-18 18:37:33
Aš tai suvalgau viską, ką pagaminu pagal receptūrą :)
2014-01-19 16:33:57
Svarbiausia - sveciuose neprimaisyti skirtingu patiekalu ir apsispresti ko labiausiai noretumet ir kas naudingiausia uzkasti. Geriausia - kokia mesyte ar žuvis su darzovem. Ir tada - visoms misrainems, silutems ir tortukams - ate... kaip ir padažams...Beje, kas liecia alkoholi - nerekomenduotina visai, bet pagal maisto vertės balus maziausia blogybe iš visų - sausas baltas vynas (4 balai is 10), todel simboliskai, kad kitu neizeisti - nepakenks. O del sokolado - tai kazkada mano gydytoja net liepe per diena po 30 g. juodo gryno sokolado suvalgyti. Del smegenu veiklos, ypac dirbantiems protini darba. Patikekit, dietai nepakenke:)
2014-01-19 18:49:44
Panduk, tas kas parasyta reikia suvalgyti viska. Ir tik nereikia sakyti, kad perdideles porcijos :D O seip ner reikalo savaitgaliais laikytis, nes visi naudoja ta diena savaiteje kai nereikia saves riboti , tai ir sluokit i vales :D
2014-01-20 12:33:33
Neverta manau savęs uždaryti namuose. Eikit pas draugus, gaminkitės sveikas salotas ar užkandžius, draugams taip pat išeis viskas tik į naudą.
2014-01-28 12:02:45
Man buvo pirmas savaitgalis šitas :) Ir pirma lucky day :) Ir buvo labai keista, atsikeliu sekmadienį, ir niekaip nesugalvoju ką tokio nesveiko norėčiau suvalgyti :D Tiesa, leidau sau vieną karštą sumuštinį, ir vieną saldainį, o visa kita kažkaip kaip ir kitas dienas :)

Tik va ką su tais 3litrais vandens daryti,nu niekaip neprisiverčiu...

Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS